Keresés

Részletes keresés

dzsó Creative Commons License 2000.03.11 0 0 84
Ma van a névnapja...
Ordas Creative Commons License 2000.03.04 0 0 83
Meglesz!
Előzmény: 0128doc (79)
dzsó Creative Commons License 2000.03.04 0 0 82
Persze és mit fog mondani a műsora végén? TV2-télennyáron?
dzsó Creative Commons License 2000.03.03 0 0 80
Egy-két doboz inkább...
Előzmény: 0128doc (79)
0128doc Creative Commons License 2000.03.03 0 0 79
Előzmény: Ordas, Qwerz
Uraim (hölgyeim)!
Vegyenek be olykor egy-két humor-tablettát is.

Ordas Creative Commons License 2000.03.03 0 0 78
Ok, vegulis mondasz vmit, hisz jar a szad. :) Megfontolom, stb. nem kivanok a lelkedbe gazolni, remelem nem is tettem. csak nagyon kirohantatok ellenem a traktortalpaknal.
Előzmény: Qwertz (77)
Qwertz Creative Commons License 2000.03.02 0 0 77
Szasz Ordas!

Nem tudom, feltűnt-e, hogy tőlem aztán azt hallgatsz, amit akarsz, és ez vonatkozik másokra is. Nem én töltöm a fél életem azzal, hogy kampányt folytatok Szilárd, a traktorcipő (és viselőik) és még ki tudja, mi ellen. Vmi építőbb irányú elfoglaltságod nincs?

Amúgy a metalikát nem bántottam (ha nem tűnt volna fel), csak kíváncsi lettem volna, neked mi a reakciód erre a típusú vélekedésre (gy.k. minden, ami nekem nem tetszik, ne legyen stb.)

Zenéről nem állok le vitatkozni veled, mert valszeg Te is abba a kategóriába tartozol, aki (vagy a barátai) már rég megcsináltak mindenféle elektronikus zenét 4 sávos trackerrel 386-oson (legalábbis ebben a hiszemben élnek). És akik nem halnak meg a metálért, arra ráfújjuk ezt a diszkós témát. :-)

visszatérve: TV-t nagyon limitálva nézek, mert van jobb dolgom is. Ja de: szerinted nem mind1, mi van az időjárásjelentésben? Ki mondta, hogy Szilárd mindig formában volt? /Mellesleg, ha Te kijelentetted, hogy én tök hülye vagyok a zenéhez, akkor én is megkockáztatom, hogy neked pedig nulla a humorérzéked. Ugyanis azon lehet a legjobban szórakozni, milyen rossz vmi. És ezt sokszor szándékosan idézik elő (ha nem értenéd). Aztán ha bejön, akkor OK, ha nem, az sem tragédia./

Előzmény: Ordas (76)
Ordas Creative Commons License 2000.02.24 0 0 76
Szasz Qwertz!

Mar hianyoztal! Talaltal ujabb temat, amiben kotekedhetsz, mi?
Kezd egyre rosszabb velemenyem lenni Rolad. Tenyleg doglesz a diszkosokert? Tenyleg nezel egyaltalan TV-t? Komolyan sajnalod a tv3-at, s benne Szilardot? Napi hany orat tevezel? Nincs Neked izlesficamod?
Vhogy a Szomszedok ota semmit sem lehet igazan cikizni a TV-ben. :) Mert, aki ezeket a kulfoldi sorozatokat nezi, az eleg szanalmas.
Metallicat meg nem igen lehetne betiltani, csak egypar ropi szertne, akik sik hulyek a zenehez, mint pl. Te, ahogy latom. Az meg remelem eddig is kiderult, hogy qrv@ra nem erdekel, masok szeretik-e azt, amit en, vagy nem.
Taviranyito: ebben teljesen igazad van. Ez a megoldas. Csak szerintem marha ciki, hogy ilyen ember, mint szilard, meg tudott elni ezzel a nulla produkcioval. A nezoirol allit ki szegenysegibizonyitvanyt.

Előzmény: Qwertz (74)
tomidny Creative Commons License 2000.02.23 0 0 75
Haj!

Szerintem a legkirajabb az volt, amikor a takaritonovel mondatta el az idojarasjelentest.
Amugy meg a nagymamam is nagyon elvezte, es varta a Szilardot, pedig idonkent elegge gyepesagyu tud lenni (marmint a nagymamam). Ja, es a mises neki is nagyon tetszett, pedig eleg gyakran jar templomba.
Aki meg hulyenek tartja, meg balfasznak, es siralmasnak tartja, az nezze a Romantica nevu csatornat elete vegeig... Na nem akarok senkinek sem ennyire rosszat, de annyit azert tudok, hogy az olyan emberek, akik altalaban ilyet mondnak, azok magukrol hiszik azt, hogy rendkivul poenosakat birnak mondnani, mert a ket hasonloan gyengeelmeju baratja vele rohog rajta.
A TV3 meg azert ment csodbe, mert amikor indultak megvettek eleg sok filmet, sorozatot, es az ORTT kibabralt veluk, es ugye egy muholdas sugarzasu kereskedelmi TV nem vonz annyi reklamot MO-n. Ez van. Amugy az egyik leggazdasagosabban mukodo TV volt. Gondoljatok csak bele, hetvegen hany ember csinalta a Hir3-at...
Na csao.

Tomika

Qwertz Creative Commons License 2000.02.22 0 0 74
Gratulálok! Tiltsunk be mindent, ami Ordasnak (akinek ízlése kifinomult, hangja bölcs és visszafogott -- ld. előző hozzászólásai) nem tetszik :-)

Aztán Te meg hogy sírnál, ha betiltanák a metalikádat, visítanál kínodban :-))) Pedig sokan azt is szennyezésnek (hang-) tartják.

Szerintem a megoldás 1szerű: távirányító.

Előzmény: Ordas (70)
kalucsni Creative Commons License 2000.02.22 0 0 73
Nem kar ezert a majomert. Majd lesz masik.
dzsó Creative Commons License 2000.02.22 0 0 72
Én személy szerint szívesen látnám, mert végre színt vitt az időjárásjelentésbe, bár néha idegösszeroppanást kaptam tőle.Bízzunk benne, hogy valamelyik csatornán feltűnik.
0128doc Creative Commons License 2000.02.22 0 0 71
Utoljára Stadinger Elvtársat sajnáltam ennyire.
Ne hagyj itt minket Horváth Szilárd!!!!!!!
Ordas Creative Commons License 2000.02.22 0 0 70
Legalabb ez a barom nem szennyezi tovabb a kornyezetet a kepernyon keresztul. :)
Yesssssssssssss
John Zero Creative Commons License 2000.02.22 0 0 69
En is sajnalom... Lehet, hogy soha tobbet nem latunk a TV-ben meg egy ilyen idojost.
Sot, ez valoszinu. A kereskedelmi tvknel a "komolysag" es egy modell v. szakerto fer a kepbe.

Mit lehet erre mondani. Legalabb a csucson hagyta abba...
Na meg lassan talan mar kezdett faradni, mindig ujabb es ujabb poenokat kitalalni, minden nap szerepelni, stb.

Es egy ido utan talan mar csak "legenda" lesz az, hogy valaha volt a TV-ben egy idojos, aki vicceket meselt, poenkodott, szorakoztatott...

hoszke Creative Commons License 2000.02.22 0 0 68
Horváth Szilárdot a tv2-re ! A Németh Lali ugyis sokat beszél arról, amit amúgy is látok a képen, így akkor már mondhatná poénokkal is, úgyis már sokszor a "rolón" keresztül nézem a tényeket, legalább felébresztene picit. SZilárd veled vagyunk :)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.02.22 0 0 67
NAGYKIRÁLY vót!

De Őt aztán nem nagyon fogják más tv-nél alkalmazni.

A királyi tv-ken pártállami meteorológusok vannak (ezzel csak azt akartam mondani, hogy olyan régi fazonok, ideiglenesen egyszer bekerültek és ott vannak már 40 éve)
A kereskedelmi tv-ken pedig egy másik vonulat nyomul, tudjátok az, amelyik beszopta magát a stábba, de inkább egy baszós-kardozós filmbe való, mint meteorológusnak.

hoszke Creative Commons License 2000.02.22 0 0 66
Hát igen, néha volt néhány jobb film, de nagyon nem nézegettem. Na persze IDŐJÓS RULEZ :) Sokszor kifektetett. A tv2 tényekben is szívesen látnám Németh Lali helyett. Bartha Sylvy maradhat :)
Ordas Creative Commons License 2000.02.22 0 0 65
Haaaat igen. Eleg hirtelen csodbe ment a tv3 Szilardostul, mindenestul :).
bakibebi Creative Commons License 2000.02.22 0 0 64
TV3 : Se télen, se nyáron.

bakibebi

CWorm Creative Commons License 2000.02.22 0 0 63
Ez az skac legalább megpróbálta az unalmas időjárásjenetéseket feldobni.
Szilárd rulez (nem az Aigner, fújj)
Boxer Creative Commons License 2000.02.21 0 0 62
Álmomba se jöjjön elő.
Előzmény: Hókuszpók (61)
Hókuszpók Creative Commons License 2000.02.21 0 0 61
Király volt a srác, szépen köszönt el!
Remélem még látjuk...
muzsa Creative Commons License 2000.02.21 0 0 60
kész, annyi az időjósnak.
ma még nézzétek meg a hír3 végén, mert aztán...
vajon melyik tv veszi át??? és hogy alakítja a képére?
inverz Creative Commons License 2000.02.21 0 0 59
A srác lehet, hogy _egyébként_ normális...:)))
Előzmény: ac3 (-)
wabel Creative Commons License 2000.01.28 0 0 58
A tegnap esti állllllllat volt!!!!!!!
Remélem nincs jogosítványa mert lehet, hogy egy
kicsit rászállnának a rend őrei.
A viccek lehet, hogy régiek DE jól adja elő.
Szilárd Rulez!!!!!!!!!44
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.14 0 0 55
Nekem tetszik. Főleg mikor a konkurens TV-k időjósait parodizálja. A kutyát sem érdekli az időjárás. No meg, így nincs okunk szidni, hogy jégeső szakadt a nyakunkba, miközben 40 fokos kánukulát jósolt mindenki.
iloZ Creative Commons License 2000.01.14 0 0 54
Ezt a hulyegyerekezest nem igazan ertem. Azzal en is egyet ertek, hogy egy kis szint visz a tobbi meteorologiai elorejelzes koze. Akit igazabol nem nagyon erdekel, hogy milyen lesz az ido, annak valoban szorakoztato, en is megszoktam nezni, persze a valodi elorejelzesek melett, hisz ha nem tennem, velemenyem se lehetne rola.
Csak megirtam a velemenyemet, nem kell mindjart gorombaskodni. Egyebkent azokra reagaltam, akik, olyasmit irtak, hogy meg szakmailag is megallja a helyet.
Előzmény: Milkey (52)
Milkey Creative Commons License 2000.01.14 0 0 53
amugy szerintem kajakra olvassa ezta sok kedvesseget es otthon sirdogal! lelketlenek!!!
Milkey Creative Commons License 2000.01.14 0 0 52
huyegyerek, luzer, bena, idegesito, na.... eeees? nem kotelezo nezni. uristen kezd leesni miert fogalom magyarorszagon a 'beirok a tevebe' kifeyezes
tv3 telen nyaron
szilard rulez

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!