Keresés

Részletes keresés

golaz11 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 30

th

tuzson Creative Commons License 2000.03.02 0 0 29
Miért nem szeretik Lagzi Lajcsit?

Ez is egy témába vágó topic ajánlom a nagyérdemű figyelmébe.

Előzmény: tuzson (28)
tuzson Creative Commons License 2000.01.24 0 0 28
Aha, meg Bangó Margit, aki cigány akcentusával valami bús kesergős nótát virnyogott, hullára röhögtem magam.

Az Irigyékből már egy kicsit sok: Dáridó aztán másnap a TV2-n Mirigy koncert.
Ami csak arra volt jó, hogy nosztalgiáztam a BS felett, visszagondolva sok-sok jobb koncertre.

Előzmény: Ordas (27)
Ordas Creative Commons License 2000.01.23 0 0 27
Nem lattam a mostanit, de gondolom volt:
Kozso
Iigy Honalj
lajcs: Kek a szeme...
tuzson Creative Commons License 2000.01.23 0 0 26
Kérem, belenéztem és mit látok: ismétlés!
A karácsonyi és szilveszteri műsorok ismétlése!

Lajosunk egyébként Grószról magyarosított, vagy valamelyik felmenője.
Ma találtam egy kazettát Sej-haj Rozi, soroksári
sramli a nevezett dagadékkal és nem hiszitek el kivel még: személyesen Alfonzóval, 1989-ből.

Előzmény: tuzson (25)
tuzson Creative Commons License 2000.01.21 0 0 25
Ma megpróbálom végignézni a Dáridózást, hogy vitriolba mártott klaviatúrámon majd beszámolhassak a látottakról.
Előzmény: Banjo Bob a Sátán (24)
Banjo Bob a Sátán Creative Commons License 2000.01.07 0 0 24
Nem off, nekem köszönd, hogy újra beindult... de szerény vagyok.
BBS
Előzmény: Ordas (23)
Ordas Creative Commons License 2000.01.06 0 0 23
Lattatok a szilveszteri Daridot? En csak reszleteket, de annyi is eleg volt!
Mas. Amin igazan kiakadtam, hogy Osszenottszemoldok (Svaby Bandesz) nyilatkozta, hogy amikor a Naplotol segitseget ker vki, s ok bemutatjak, sokszor telefonal egy ffi, aki nem mutatkozik be, s nagyvonaluan segit. S ok a hangban Lakodalom Lajost ismertek fel. Ez egyebkent egy ocska reklam Lajcsitol. Ha tenylg anonim modon akar segiteni, akkor fogja be S. A. szajat.
Asszittem mar ez a topic off, de orulok, hogy nem.
Polyxena Creative Commons License 2000.01.06 0 0 22
"... szerezzen egy diplomat kommunikaci szakon": erröl jut eszembe a György Péter (aki tán csak a Hejöcsabai Cementgyárnál nem médiatanácsadott még), aki szerint Lajossal - a kisgazdáktól ölelt kis hazánkban - a népi-nemzeti pop-kultúra (a 3+2-töl Gyimóthy Gézán [lásd a Zsámboki készítette felvételt a Tilosban] át Erika szí-ig) kanonizálódik éppen, az ékét beverve az - alapjáraton könyvbuzi - értelmiségnek A kultúráról vallott képébe. Eddig a - nem szó szerinti - referátum.
Megmondom az öszintét: én egy, az esti mese-sávban adott, büfögös-fingós, igényes szórakoztaó magazinmüsort is sokkal szívesebben bambulnék végig; tudod, amikor a Lajos meg az a szolárium-bérletes Dezsö - új Dáridó-évet köszöntendö - negédes mosollyal kezet fognak, mint két téeszcsé-elnök zárszámadáskor 1975-ben, és megígérik a magyar agyarnak, hogy mennyire kurvára jó is lesz nekik, ha öket nézik - ezek a félbolond mélymagyarok meg még mindég azt hiszik, hogy az ország romlását a kurzív Szadisták okozzák...
Előzmény: Girafe007 (5)
Ordas Creative Commons License 2000.01.06 0 0 21
Na ez roppant erdekes. Mit tudsz, amit mi nem?
BlackLion Creative Commons License 2000.01.04 0 0 20
"A felesege milyen vonzot talal benne? A pénzét?"

Biztos forrásból tudom, hogy igen.

Előzmény: Ordas (3)
Varnyák Creative Commons License 2000.01.04 0 0 19
1. Egy estére egy milláért bárki szívesen leizzadna.
2. Lakodalom Lajos olyan, amilyen, sajnos nem kapta el a cséphadaró, amikor megszületett.
3. Szvsz alapvetoen a TV2 tehet arról, hogy az emberek ezt az ürülékkel degeszre tömött musort nézik, mert eztet sugározza nekik Pintér úr.
4. A béka ülepe alatt megbúvó közízlést még lejjebb tornászni nem szép dolog a kertévéktol, de kifizetodo, mert a sok korlátolt tévénézo nem olvas, nem hallgat más zenét, stb, stb.

V

Halászkirály Creative Commons License 2000.01.04 0 0 18
Lajcsit meghívták a nyáron valamelyik erdélyi város diszkójába, hogy dáridózzon má' egy kicsit az ottani magyaroknak is. Lajcsi nem volt szívbajos. Nettó 1 milláért (forintban!) leruccant egy estére. Az ismert árfolyamkülönbségek miatt úgy felsrófolták a jegyárakat, hogy szerencsétlen szórakozni vágyó erdélyiek majdnem a havi fizetésüket otthagyták a másfél órás műsorért. Lajcsi meg amilyen pökhendien érkezett, ugyanolyan stílusban távozott...
tuzson Creative Commons License 2000.01.04 0 0 17
Trombitálni Tomsits Rudolf, néhai Zsoldos Imre,
Maurice Andre tud(ott).

Ha látta valaki a szilveszteri TV2 cirkuszt, meggyőződhetett róla, hogy a 80-as Eötvös papa hogy leiskolázta a félrefújó Lajoskát.

Ha annyira nagy trombitabajnok, miért nem abból él meg?
Miért nem az Opera zenekar, a Fesztiválzenekar,
az RTV zenekar stb. tagja?

Előzmény: Banjo Bob a Sátán (14)
tuzson Creative Commons License 2000.01.04 0 0 16
Én a magam részéről egyáltalán nem hiszem, hogy Lajcsi maga válogatja meg a vendégeit!
Ez a TV2-n megy!
Ez az az adó, ahol mindent előírnak az embernek,
milyen lehet a haja, mit ehet, kivel b..hat.
Miért hiszitek, hogy itt Lajcsinak szabad keze van?

Van a lemezkiadó, és a TV2 reklámosa (Pócsik Ilona a z egyik legnagyobb guru a szakmában) és leülnek, hogy mikor ki legyen a műsorban.

De ez így mehet a többiben is. Egyszerűen megveszik a műsorhelyet.

A Lajcsiról, mint emberről sokat elmondott a Jakupcsek műsora, talán látta valaki.
Hát nem egy észtalicska az biztos.

S hogy mennyire tiszta?
Elfelejtettétek, hogy a kazettáit az ősidőkben a piacokon lehetett kapni? Hogy azok árulták először akik azt a ménkű sok hamisított szart is?
Azok az árusok kinek a markában voltak?

Előzmény: Banjo Bob a Sátán (12)
Égensétáló Lukács Creative Commons License 2000.01.03 0 0 15
Szia

Sajnos ki kell ábrándítsalak. Nem tud. Illetve nem úgy tud. Én ugyan kürtös vagyok de én is el tudom csípni a playback-et. Különösen az emlékezetes két trombitás fújásánál. Szóval gyakran az sem az igazi.

Bye

Luke

Előzmény: Banjo Bob a Sátán (14)
Banjo Bob a Sátán Creative Commons License 2000.01.03 0 0 14
Trombitálni azt valóban k.ra tud, ezt tanulta.
BBS
Előzmény: Kekka (13)
Kekka Creative Commons License 2000.01.03 0 0 13
én nem szeretm de beszéltem egy két embörkével:
1., a takarító néni: ő is aszondta, hogy gusztustalan, mindig műsor után borotválkozik stb, DE olyan de olllyan szépen trombitázik az a gyerek , hogy hú- naigen , no comment
2., kb 14 éves csajszi, kozsó és egyéb magyar ocsmányságok kedvelője: amikor a lajcsi dumál aztat ő nem nézi, de amikor fellép a kedvenc előadója, akkor szupi a műsor - naigen, ez is egy ok amiért valaki megnézi a magyar szennyeket

de tényleg, én mindig amikor reklám közben átkapcsolom a kettesre pénteken, akkor állandóan a mirigy megy.. és minden műsorbaan ugyanaz a szám, de tényleg, ez mire jó?

Előzmény: Ordas (9)
Banjo Bob a Sátán Creative Commons License 2000.01.03 0 0 12
Igazán megválogathatná a vendégeit a Galambos. Néha olyanokat hív meg, akik nemhogy oda, de sehova nem valók. De legalábbis méha egymás után következik két olyan stílus, ami semmiképp sem illik össze.
BBS
sallustius Creative Commons License 2000.01.03 0 0 11
Mióta megvan Irigy Hónaljmirigyék legújabb eresztése, mindig az jut eszembe a Dáridóról. "Dáridózzanak jövő héten is velem, és szarvendégeimmel. Jaj nem... Dárdázzanak velem jövő héten is... Köszöntjük Önöket műsorvezető társammal, Szapora Róberttel. Jaj nem... Jövő héten műsorvezetőtársam Csonka Szandi, nem, nem, Szondi Mandi. Jaj." Meg van egy olyan szám is, ahol Pataki, Lajcsi és Jimmy együtt "dárdáznak": "Én a lóvét nem számlálom, csak ott legyen a bankszámlámon...". Erről szól persze az egész. Meg a Dáridó sonkáról és egyáb felvágottakról. Amúgy meg elég undorító az egész. Én ettől a magyar köntösbe bújtatott német slágerzenétől kiborulok. Elég rossz az németül is, nem kell nekem magyarul...
Banjo Bob a Sátán Creative Commons License 2000.01.03 0 0 10
Hát a fene tudja, mitől népszerű... Ötleteim:
1. Az otthonülő nyugdíjasok fiatalkorukra emlékeznek, ha a Lajcsi énekel.
2. Sok embernek imponál a Lajcsi a jótékonykodásával.

Egyébként ezt az izzadós, borotválatlan, képernyőn keresztül is büdös imágót nem ingyen csinálja....
BBS

Ordas Creative Commons License 1999.12.17 0 0 9
Csak azt nem ertem, hogy sok emberrel beszeltem, s nekik nagy reszt nem tetszett a musor, akkor mitol nepszeru. Ne azt irjatok, hogy pont olyanokkal beszeltem, mert ilyen a mintavetel a matematikaban is, kvazi kozvelemenykutatas.
MZ/Y Creative Commons License 1999.12.17 0 0 8
Off
Ne báncsátok már az Attis-t. Ő olyan jó! Ő a zálogházaival az utolsó szalmaszál! Minden cselekedetével a szegényeket szolgálja. Meg amúgy is! Haverom a csintót első ránézésre összekeverte Attissal, akkor jött rá a tévedésre, mikor mondták: Mingyá jön a pataki attila...
On
Nem tetszik. Így nem nézem. Még az IH-et sem, pedig ők tetszenek. Ezt esetleg tudnám ajánlani Kinga_nak is, a 7i7 kapcsán.
Előzmény: konor_ (7)
konor_ Creative Commons License 1999.12.17 0 0 7
Ezt en is lattam es nekem is hasonlo a velemenyem...
Undormany volt az egesz!
Előzmény: bundee (6)
bundee Creative Commons License 1999.12.17 0 0 6
Udv...

Lajcsi-t en is egy artaltlan korrupcio (+ egyeb csunya dolgoktol mentes) kis husgombocnak tartottam egeszen addig, amig nem lattam egy magyar dokumentumfilmet egy szuletesnaprol.

A dokfilmben asszem a gyorsopronmoson megyei ciganyvajda szuletesnapja volt - na, ennyi gengsztert egyrakason maximum a KBI archivumaban van, mint amennyi ebben a dokfilmben volt. Es lajcsi ment oda, a pataki atillaval, meg zambo jimmivel karoltve smarolni a vajdaval, meg a fiaval...

Undorito volt az egesz...

bundee

ui.: ezek utan erdeke slehet, honnet is kaphattak esetleg "kedvezmenyes" kolcsont annak idejen kedvenc muveszeink hogy elso kazijaikat, cd-jiket kinyomhassak...

Girafe007 Creative Commons License 1999.12.17 0 0 5
Komolyan gondolod amit irtal, vagy csak unatkozol? Most azon kene itt vitatkozni, hogy jo e a Darido. Nem, nem jo. Es ezen az elven barkit szidhatsz. A Lajcsi egy buta ember. Ha nem sejtheto mogotte korrupcio, akkor az azert van, mert nem jut el odaig az agya. A kesz atveres showban volt vele egy trefa. Szohoz sem jutott. A szovege odaig terjedt, hogy: "Most mi van fiuk?"
Semmi spontan fellepes, semmi kisujbol kirazott frappans szoveg, csak a gyongyozo homloka es a bamba kepe. Es penteken fomusoridoben nyomatja teljesen igenytelen full playback musorat. A kozonseg is dulongel az elso sorban. A Lajost meg nem szabadna kamera kozelebe engedni. Vagy elobb szerezzen egy diplomat kommunikaci szakon.
Na jo, eleg egy bolcsesz is.

Addig meg ne rombolja az oly nehezen felepitett kulturat.

Kinga_ Creative Commons License 1999.12.17 0 0 4
sziasztok!

bar hanyok a lakodalmas zenetol, es a lajcsi is kinezetre egy undormany ocsmany buflak allat, de azt meg kell hagyni, hogy a magyar ujgazdagok kozt o udito szinfolt. o az, akirol nem sejtheto semmifele korrupcio, csalas, es osszejatszas. teljesen becsuletes modon gazdagodott meg, egy konzervatiriumi vegzettseg es viszonylagos szegenyseg utan.

a daridos dulongeles eleg gaz, nemet recept, es a stilus elkeserito. csak azt nem ertem, hogy Kozso meg a Baby Shitters hogy kerul bele a nyugdijasok musoraba?

Ordas Creative Commons License 1999.12.16 0 0 3
A Lajcsi miert izzad ugy, mint az allat? Ezek utan van, aki ffi idealnak tartja? A felesege milyen vonzot talal benne? A penzet?
pipi Creative Commons License 1999.12.16 0 0 2
-0
Előzmény: Ordas (1)
Ordas Creative Commons License 1999.12.16 0 0 1
Ez szep nagy nulla? Tehat a musorra vonatkozik?
Osztan miert?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!