Keresés

Részletes keresés

titttt Creative Commons License 2023.03.26 0 0 76

Qilive turmixgép Q 5788 típus (Auchan áruház sajátmárka).Senkinek nem javaslom . 

A fedélen ugye elfordítással van egy biztonsági kapcsoló kb 1 mm vastag műanyag darabka ami meghatározza a működését az egész gépnek. 

Na ez nehezen járt le is tört egy hónap használat után ami azt jelenti kb 10-15 ször lett bekapcsolva a gép. Kíváncsi leszek mit intézkedik az Auchan garanciában.

Hordhatjuk vissza havonta , hetente ? 

Kagyu1250 Creative Commons License 2019.05.29 0 0 75

Kreator KRT705002 fém tolómérő
Sejtettem, hogy ennyi pénzért nem lesz jó minőség, de ekkora trágyadombra azért nem számítottam. Sokan forgalmazzák, szemre nem csúnya. A képen nem látszik, lemezből van sajtolva (még le sem sorjázták) csak lefestették. Teljesen összetolva nulla helyett kb. 0.5 -öt mutat. A tolórész minden irányban mozog, nem csak hosszában. A nóniusz csak dísznek van legkevesebb 1 mm pontossággal lehet vele mérni. A mélységmérő léc egy drót, a felső végén egy hurok, amely a rögzítőcsavart fogja körül, de olyan lazán, hogy emiatt kb. 2 mm -t szabadon lötyög. Aki ezzel meg tudja mérni egy furat mélységét, az a vizen is tud járni. Azok a kommentelők akik szerint ez használható, nem láttak még tolómérőt, vagy a forgalmazó emberei. Használni csak arra lehet, hogy kiteszed a falra, mert távolabbról egész jól néz ki. Óvakodjatok tőle.

 

francbaasdfghjk Creative Commons License 2017.02.18 0 0 74

DECOSA Faliparafa (NEM)ragasztó - vicc, hogy egy nagy német cég ilyen szemetet megenged magának, meg a minőségbiztosítás is, ami/aki átengedte/átengedi. Olyan jól "ragad", hogy a lap felét eleve elengedi, "kötés" után pedig nedves szivaccsal elsőre simán letöröltem a "ragasztót" a túlfolyásoknál. Szerencsére az első 3 lap után feladtam, és elmentem Pattex Parafaragasztóért. Érdekes, azzal pillanatok alatt sikerült befejeznem a munkát. A DECOSAval elbaltázott rész javítása most következik. Remélem sikerül, mert sajnálom a gyönyörű mintás parafát... :((

Traubi Creative Commons License 2013.06.14 0 0 73

Látom évek óta nincs pocsék áru a polcokon, én most találtam egyet: Pikker füstölt kolbász. Nem tudom miféle ragasztót használnak hozzá, de borzalmas. Szigorúan kerülendő!

TAMBI 1 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 72
Talán sokan okulnak a prédámból, ezért osztom meg mindenkivel a tapasztalataimat.

2007 októberében vásároltam egy Nissan Qashqai 1.5dci gépkocsit. Arra gondoltam, hogy végre egy olyan autót vettem amilyenre régóta vágytam. HÁT EZ CSAK ÁLOM MARADT!

Az autó a kötelező szervizeken kívül 38 különböző alkalommal volt „márka szervizben”!

A környező autómentéssel foglalkozó vállalkozóknál már törzsvásárlói kedvezményem van.

Minden meghibásodás a szervizkönyvben regisztrált. A Teljeség igénye nélkül néhány:

-         lábmosó funkció ( klíma kondenzvízét az utastérbe nyomta)

-         toronycsapágy csere

-         résolajcső csere (4 alkalom)

-         hátsó lengéscsillapítók cseréje

-         motor és klímahűtők cseréje

-         motor csere ( 3 henger hajtókar csapágy szétesett 99 928 Km- nél)

-         bal első kerékagy csere

 

Ennyit kedv csinálónak. A többi aprósággal nem is untatnék senkit!A szervizkönyv másolatát és tapasztalataimat bárkivel megosztom! Összegzés képen azt javasolnám NISSAN Qashqait ne vegyen senki, aki gondtalanul akar autózni.

Jenci S Creative Commons License 2010.06.18 0 0 71
Látszik, hogy 2 anyag találkozásánál elvált a talp és nem elkopott a járástól:
http://content.wuala.com/contents/Jenci_S/Photos/jobb_rag.JPG
A baloldalon és a jobbon is látszik, hogy nem volt sokszor használva a cipő, a jobb magától feladta:
http://content.wuala.com/contents/Jenci_S/Photos/mind.jpg
Előzmény: Jenci S (70)
Jenci S Creative Commons License 2010.06.18 0 0 70
BOCs, hogy ide is beírom, nem igazán találtam meg jól a helyét a fórumban:

GEOX gyerekcipő:
Pár használat után törött talp, csere, javítás nem indokolt, mert ""egyedi járásmód" esetén ez van. A tízéves harminc kilós lányom nagyon erősen lép a jobb lábával: ezt a "szakvéleményt" kaptuk csere helyett.
Az eset a SONORO Kft. üzletében a biatorbágyi OUTLET-ben történt. Javaslom, mindenki messzire kerülje el a helyet! Valószínűleg rutinból tagadják meg a garanciális kötelezettségeiket, az eladók azonnal, érvelés nélkül "szakértői" viszgálatot indítottak, ami három hétig tartott és a leírásban szereplő eredménnyel zárult.

Nem értem, miért jó ez a cégnek? Eddig három GEOX-a volt a kislányomnak (igaz ausztriában vásároltuk), egyik sem produkálta a "szokatlan járás" miatti hibát. Tehát számomra világos, hogy az új darab a hibás. Nyilván ezután nem veszünk sem mi, sem azok, akiknek elmondjuk a sztorit, GEOX-ot.
Természetesen volt panszkönyv és a fogyasztóvédelemhez is fordulunk, valamint a GEOX cégvezetése is értesül a történtekről.
A legfontosabb azonban az, hogy más ne kerüljön ilyen helyzetbe!
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.02 0 0 69
EGY DÖBBENETES VALLOMÁS

...avagy mit etetnek meg velünk hús gyanánt......
/oszt be is gyullad tőle a köszvény ! :)/
Csomagolt zsíron is olvastam, hogy tejpor van benne !..fönn is akadt a szemem rögvest.....



Az egyik szemem sír, a másik nevet.
1984 óta vagyok hentes és sok mindent láttam és sok helyen dolgoztam.
Nem azért dolgoztam sok helyen, mert rossz hentes vagyok, csak az ott tapasztalt dolgokat nem tudtam összeegyeztetni a lelkemmel.

Na, nem azért mert én 45kg-os Barbi baba vagyok., ellenkezőleg! 150kg-os, paraszt gyerek, akinek helyén van a szíve meg mindene.

De ez nem a saját reklámomról akar szólni, inkább arról, amit már régóta el akarok mondani, de fogalmam sincs, kit érdekel és mi a búbánat az értelme.

Még bevezetőként csak annyit, hogy 10 éve nem vagyok a szakmámban. Ja, a lelkiismeretem miatt.
Tettem ugyan még kísérletet 2007-ben az Interspárban és a
D..... li - húsipari cégnél. Erről később!
10 évvel ezelőtt 3 féle adalékanyag létezett. A soluprat, tejpor, szójafehérje.
Már ez elég volt nekem, hogy abbahagyjam.
A régi hentesektől azt tanultam, hogy a kolbász ( meg minden) húsból van. Ezzel nem érdemes vitázni!
A soluprat egy igen érdekes kémiai anyag.
Az a tulajdonsága, hogy súlyának min. 10x-es víz mennyiséget képes megkötni, sőt főzés, sütés, füstölés hatására sem engedi ki magából.

Miért kell ez az anyag?
Hús helyett.
Biztos tapasztaltál már olyat, hogy egy-egy felvágott után, "megiszod a londoni ködöt is".
Az anyag a beleidben is működik, tehát még ott is veszi fel a folyadékot!
Régebben a parizerbe és olcsóbb hentesárukba tettek, de ma már mindenbe!
Tejpor az egy jó anyag, de mit keres a szakmámba?
Ez az anyag is húst helyettesít, mégpedig ezzel állítják be a fehérjetartalmat, a receptúra szerinti mértékre.
A szójafehérje is húspótló, a magasabb áru termékekbe teszik, szintén a fehérjetartalom miatt.
Tehát ha te veszel egy 2500Ft/kg áron szalámit, akkor igazából egy kb. 500Ft-os anyagot majszolsz jóízűen.
Van még egy "kedvenc" anyagom az emulgálószer. Ó ez nagyon remek!
Egyik fő funkciója a zsír megkötése, oly módon, hogy ne legyen látható!
Tehát minél több zsír van benne, annál több az emulgálószer benne!
Ezt a szájpadlásodon érezheted legelőbb amikor "fent ragad" a falat.
Az elmúlt 10 év alatt az adalékanyagok arzenálja alakult ki.
Nem hiszed? www.adalekanyag.lap.hu
Lassan nincs szükség a szakmámra!
A másik kedvenc, de ide tartózó témakör a: műbelek.
A műbél színe, állaga alkalmas arra, hogy megtévessze a vásárlót.
Pl.: egy jó barna színű virsliről azt gondoljuk, milyen jól meg van füstölve. Ja. Míg le nem húzod a celofánt…
Emberek!
A húsipari termékek húsból, némi zsiradékból, valódi fűszerekből állnak, amit a végén füstőlnek és/vagy főznek!
Az összes többi max.20% húst tartalmazó: SZEMÉT!
Mi a megoldás?
Háznál vásárolni vagy kicsi hentesnél falun.
A multikat kerüljük, úgyis hülye biorobotnak és kísérleti nyúlnak néznek, akiken ki lehet próbálni a MEGA PRIMITÍV reklámjaikat. „ Megveszem mer ócsó” „ vegyé, vásárolj, egyé, fogyassz, hízá, legyél ökör, használhatatlan fogyasztó aki elsőre mindent megvesz, mert „ócsó”
Szissz1 Creative Commons License 2009.06.17 0 0 67

Sziasztok!

 

 

Én pocsék áruban, illetve tojik a vevőre kiszolgálásban a KIKA üzletláncot ajánlom.

Vettünk egy kihúzható kanapét kemény másfél éve. Mostanra a kanapé tartó lécei darabokban, a szivacs deformálódik amerre akar.

Összesen vagyunk max 120kg a párommal, tehát ha egyszerre ketten ülünk rá, hát akkor sem nagyobb a súly ennél.

Gondoltam a szavatosság miatt írok a honlapon a cég központjának.

KIKA: tojik rá, választ nem ír.

Egy idő múlva gondoltam írok újra  a központnak, meg hogy legalább annyit vessenek nekem oda, hogy megkapták a levelem.

KIKA. tojik rá..

Hát nem adom fel, írok harmadszorra is, a honlapjuk alján a kika email címére.

KIKA: oly mértékig tojik rá, hogy azt leírni nem lehet.

A lényeg, hogy a szavatosságról egy szó se essen. Minden esetre ha azt hiszik, hogy nálam ennyi a reklamáció, hát akkor nagyon mellé fogtak. Én a világ végéig elmegyek, az tuti.

Denniss Creative Commons License 2008.11.24 0 0 66
Ha valaki szívni akar akkor bátran ajánlom bárkinek a SANTANDER nevű bűnbandát.

A nevezett társulat simán kenterbe veri a kocsmai verekedések stílusát a meglévő ügyfelekkel szemben, ezenkívűl TÖRVÉNYSÉRTŐ magatartású és SZERZŐDÉSSZEGŐ.

Említett cégnél van sajnálatos módon egy 500 000-es hitelem, fennmaradó része 150 000,- Ft nagyjából. A szerződás szerint 3 hónap nemfizetés után bonthatják a szerződést vagy alkalmazhatnak retorziót.

1,5 hónap kényszerű nemfizetés után verőlegény stílusú telefonos fenyegetést kaptam, megemlítve hogy ha kövektkező napig (!) nem fizetek, akkor elveszik az autót amire a hitel fel lett véve, és elárverezik, a házammal együtt.
Ezt követően még vagy 8-10 hívást kaptam azzal a kezdettel hogy "a beszélgetést rögzítjük" mindenféle kérdés nélkül hogy egyáltalán hozzájárulok-e (érdemes elolvasgatni adatvédelmi és ehhez kapcsolódó törvényeket, főleg a zaklatás fogalmával kapcsolatosan)

A tartozást pár nap múlva tudtam csak befizetni, de ekkorra már egy zugügyvéd küldte a levelét benne hogy 6000 Ft postaköltségét (????) és a munkadíját is fizessem, illetve hogy a szerződésem felbontják.

Feltételezem hogy a szerződést ők nem akarják valójában felbontani, de én igen, és javaslom ugyanezt mindenkinek akinek ezzel a bűnbandával van kapcsolata, illetve mindenki gondolja meg kétszer is hogy szerződik-e velük, mert csak egyszer történik baj vele, megszűnik a munkahelye, vagy lebetegedik, stb, és tuti hogy azonnal megy a kivégzőosztag, és kérdés nélkül fognak és visznek mindent.
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.21 0 0 65
Jó helyre tették ezt a topicot! Egyéb problémák! EZ NEM EGYÉB PROBLÉMA!!!!!

Szóval a lázmérő: Beteg a gyerek, orvos mondja, ha 38 fölé megy adjunk lázcsillapítót, egyébként ne. Van otthon Infrared Ear Thermometer for Home Use, mérjük a fülben vagy háromszor 37,6, na akkor nem kell gyógyszer. DE olyan furcsán néz a gyerek, mérjük meg a hóna alatt is, a régi cucilista lázmérővel. És akkor jön a pofára esés 39,1. Gyorsan gyógyszer, nehogy vizesruházni kelljen, majd a cucilistát ellenőrzésképpen beteszem a saját hónom alá, s ott valóban normálértéket 36,8-at mutat. Mondom a zasszonynak én innen kezdve azt se hiszem el neki, hogy pittyeg.
Másnap újabb pofára esés. Ovi helyett visszük a gyereket az anyóshoz, délután kiderül, hogy egész nap méregette a lázát, nem volt több 37,4-nél. Már parás vagyok, úgyhogy kezembe veszem a lázmérőt, s látom, hogy ez is digitális, csak ezt még be kell dugni a hónaljba, s kb 1 perc múlva pittyeg, hogy készen vagyok. Ezt is beteszem a hónom alá, pittyegés, kiveszem, 35,4, jaj kihűlőben vagyok, na mindegy, menjünk gyorsan haza... Otthon elő a régi kúszószálast, lerázni, betenni a gyerek hóna alá, 5 perc múlva kiderül, hogy valójában 39 fölött van a láza.
SZTEM AZ ORVOSI MŰSZEREK HELYES MŰKÖDÉSÉÉRT A FORGALMAZÓ ÖRÖK IDŐKRE FELELŐS! (vagy akkor menjen tönkre még azelőtt, hogy rosszul kezdene mérni...)
alex.a Creative Commons License 2007.11.27 0 0 64

Holland Cremo kávéízesítő krémpor

 

Összetevők: glükózszirup, részben hidrogénezett növényi zsír, tejfehérje, stablilizátor (E340, E452i), szinezék, (E171, E160a) csomósodást gátló anyag (E551), emulgeálószer (E471, E472c)

 

Persze én vagyok a h..e, minek vettem meg....

Nibiru Creative Commons License 2000.06.01 0 0 63
Nem tudom miért nem lehet az ilyen próbálkozásokat az otthoni böngészővel megnézni.
Meg azt sem értem, hogy hol van ilyenkor a moderátor?
vidmar Creative Commons License 2000.03.08 0 0 62
Hát még szép, hogy elsüllyedt kedves FotexZoli, mert ez már inkább HTML-próba, mintsem fogyasztóvédelem. Jó, tudom van egy a törzsaszatalon is, megyek, azt' megnézem...
FotexZoli Creative Commons License 2000.02.17 0 0 50
www.eudora.com
Mike Creative Commons License 2000.01.05 0 0 44
Persze, mert mar van egy ilyen a Torzsasztalon is
eMM Creative Commons License 2000.01.02 0 0 43
Akkor ez 1 kissé megkésett nulla.
KB ennyire érdekli anépeket ez a Fórum. (Érdekvédelem)
Előzmény: FotexZoli (42)
FotexZoli Creative Commons License 1999.12.16 0 0 42
elsősorban az élemiszer kereskedelemre gondolok, de máshol is létezik a fogalom

ja és a kereskedők viselkedéséről is várok véleményeket

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 41
Nem hát! Kezdetben még normális voltam, ma már nem :)
Ebben az iparágban nem szabad szívbajosnak lenni. Pokrócolás helyett a 40 fokos szoba is alkalmas (iskolai gépteremben próbáld ki, 20 db. márkás monitorból kettő megpurcan, a többi örökké fog élni!).
A tesztprogik és a döglési sorrend alól természetesen akad kivétel jócskán, annál jobb, minél inkább megfelel a felülről kompatibilitás elvének. Ezek saját szubjektív adataim, amiket viszonteladóként tapasztaltam. Telepített, konfigurált gépeket szállítunk ki, informatikában járatlan, és azzal foglakozni nem akaró cégeknek. Ha valami bibi van a kiszállított vassal, akkor az nekem okozott problémát, emiatt nélkülözhetetlen a gyepálás. A kernel fordítás is jó, kár hogy bootlemezről nem kivitelezhető.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 40
az addig OK, hogy linuxot raksz ra, de az igazi proba, ha linux alatt
kiprobalod, hogy a KERNELFORDITAS hogyan megy, kulonos tekintettel
a 'floppy.c' file-ra (ami a floppy.o modulhoz kell), mert az kozismerten a
legdurvabb (legnagyobb es a gcc-t legtobbet nyuzo) file, ha forditjak.

Megprobalhato TOBB kernel forditasa egyidoben, hiaba, na, ha egyszer multitasking, akkor hasznaljuk is ki.....meg melle egy X, es egy GIMP mondjuk egy 2000x3000 -es jpg-vel....
Vagy kernelforditas 24 oran keresztul: irsz egy egyszeru scriptet, ami
leforditja a kernelt, aztan letorol minden objectet (make clean), es kezdi elorol....
Ha ettol nem sz@rja ossze magat a gep, akkor letesztelted a procit, memoriat, vinyot, stb...szoval akkor minden OK :))))

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 39
"hűtőventillátort kikapcsoljuk, majd a gépet betakarjuk pokróccal. Ez tűzveszélyes próba, őrködni kell felette! További gyilok a ki-be kapcsolgatás kb. ötvenszer"

Te nem vagy normális. :)

"tesztprogram hozzáférhető, ügyeljünk arra hogy a régi géptipusokhoz való tesztprogiknak is le kell futnia."

Ez szerintem egyáltalán nem biztos...

"sorrendben: monitor, doboz tápja, alaplap, mozgó elemek, proci, memória."

A proci az utolsó (ha nem próbálod direkt kinyírni:)), a memóriát legalább 3.-4. hely illeti meg (nekem összesen 6 év alatt 1db vinyó és 1db belső modem múlt ki a kezem között itthon)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 38
Manapság ha valaki számítógépet vásárol, az hazárdjátékot vállal.

A pokoli vásárló legfontosabb tudnivalói:

1., Kérjük meg hozzáértő ismerősünket, hogy a vásárlásnál legyen ott.

2., Ne vegyünk összeszerelt gépet ( ez minden márkás masinára igaz ), mert hiba esetén vihetjük vissza az egészet, másrészt ezek bejsejébe pillantva kiderül hogy csak a doboz és az alaplap márkás, az összes többi alkatrész pedig dettó ugyanaz mint a noname esetén, az említett kettő viszont semmi mással nem kompatíbilis. Ha a garancia lejárta előtt szeretnénk bővíteni, akkor azt csak a gép szállítójától rendelhetjük meg, ugyanazt sokkal drágábban mint máshol. Az összeszerelt gépekhez sokszor elfelejtik mellékelni a meghajtóprogramokat, mivel az oprendszert már feltelepítették, de újrainstalláláskor ezek nélkülözhetetlenek (videó-, háló-, és hangkártya).

3., Vásárlás után 3 napig élhetünk visszavételi garanciával, ami annyit jelent hogy egzakt hiba nemléte esetén is vissza kell vegyék azt. Ha nem komplett gépről van szó, hanem csak egy alkatrészről, akkor sokkal kevesebbet kell vitatkozni az eladóval. Volt olyan CD-olvasó ami nem bírkózott meg az írott lemezeimmel, reklamáláskor pedig megmagyarázta az eladó hogy azt nem is kell tudnia (!).

4., A lappangó hibák 3 nap alatt kiszűrhetőek, ha egy kicsit gyilkoljuk a portékát. Legjobb fizikai próba, ha egy - két napig melegben hagyjuk bekapcsolva. Tuti módszer ha a proci órajelét felnyomjuk (hozzáértő ismerősünk segít ebben), hűtőventillátort kikapcsoljuk, majd a gépet betakarjuk pokróccal. Ez tűzveszélyes próba, őrködni kell felette! További gyilok a ki-be kapcsolgatás kb. ötvenszer. Ha a 24 órás folyamatos üzemet kibírja, akkor többé nem lesz vele gond, ha bedöglik állítsunk vissza mindent, a boltban pedig nyugodtan vágjunk mindehhez laikus pofát, mert nem lehet bebizonítani hogy konkrétan mi okozta a hibát. Szoftveres próbákhoz rengeteg tesztprogram hozzáférhető, ügyeljünk arra hogy a régi géptipusokhoz való tesztprogiknak is le kell futnia. Az alkatrészek meghibásodási valószínűsége sorrendben: monitor, doboz tápja, alaplap, mozgó elemek, proci, memória.

5., A lehető legtöbbféle oprendszert ki kell próbálni. A legbiztosabban a DOS, legkevésbé az NT fut rajta. A meghajtóprogramok között legyen meg az OS2, linux és netware verzió is. A linux nem mindig szokott, de nézzünk utána a hálózaton, mert azok ott nagy mennyiségben fellelhetőek.

Mindez persze csak a magáncélú felhasználásra vonatkozik.

Jó vásárlást!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 37
Be kár hogy nem én voltam a helyetekben.
Ilyen esetekben gonoszul visszaküldeném a szervizbe, hogy töröljék le >:)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 36
Halihó!

Ez pedig jogellenes volt. Még a buszjegyet is nekik kellett volna fizetniük!

Üdv: MaCS

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 35
öcsém a papírborítású ruszki vagy milyen elemekre esküszik.
enerdzsájzer, dúracél mind bekaphatja. ez ugyan lehet tele van nehézfémmel, és kifolyik, viszont bivalyerős.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 34
heh, nekem is Armadam van, eccer mar csereltek benne harddisket, de most is itt figyel egy bad sector.

SA

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 33
Az említett márkával nekünk is "sok jó" tapasztalatunk volt. Az egyik legszebb: A spanyol hajóhadról elnevezett notebookjaink egyikében (kb annyira mobil?) a HDD leszállt. A hivatalos szervíz elismerte a hibát, garanciálisan cserétle a lemezt, ennek ellenére garanciálisan kifizettetett velünk 10K Ft-ot az operációs rendszer újratelepítéséért!!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 32
Az eset történelminek tekinthető, de érdekes. 20 évvel ezelőtt a Kőbányai Világos volt az egyik legkellemesebb sör Mo.-n. Ezt akkor még nem-zárt technológiával gyártottak, értsd, hatalmas,Komjády uszodaméretű medencékben érlelték. Arra jártam, s megdöbbentem, mert a sörben egérhullák uszkáltak, illetve nem uszkáltak, mert ez hulláknál kizárt, hanem csak úgy benne voltak. Kérdésemre a technológus elmondta, hogy nem baj, ha egér van a sörben, sőt! Minél több az egér, annál jobb lesz a sör, ha az egér nem szédül bele, akkor a sör se lesz finom. Egyszer egy üveg sörben is találtak egyet. Vajon hogy került bele? (Mivelhogy, nem fér be.) Ma már persze ilyen nem fordulhat elő ))))

Figyelmetekbe ajánlom a génkezelt élelmiszereket, amelyek tovább elállnak, mint az őket fogyasztó emberek. Tudjuk egyáltalán mit eszünk? Az egér legalább egér volt....

Én meg 1 ember vagyok - egyelőre

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 31
Koreai MONAMI 0.5-ös zselés toll. Ma délelőtt amikor megvettem a boltban még gyönyörűen fogott, otthon már megse nyikkant!
eMM Creative Commons License 1999.04.27 0 0 30
A hétvégén tanultam az HBO B kategóriás négeres "vígjátékában" (Portyázok portyán v vmi ilyemi volt a címe),
hogy csak a latex véd meg a HIV fertőzéstől.
A természetes anyagon (pld báránybőr) átmegy.
Ehhez mit szólsz?
Előzmény: MuzX (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!