Keresés

Részletes keresés

Pénz,érme,érem Creative Commons License 2019.03.31 0 0 6
Mészöly Gábor Creative Commons License 2014.06.30 0 0 5

Sziasztok!

 

Nemrég találtam egy helyet, ahol gyerekjátékokat lehet bérelni, webáruházból. A játékok minőségiek és nagyon sok fajta közül lehet válogatni, ráadásul szerintem korrekt árakon kínálják őket. Én rendszeresen rendelek tőlük új játékokat, mert a fiam pont abban a korban van, amikor rövid ideig tart csak a rajongása egy-egy új játékért.

 

A jatekberles.hu-n tudtok játékokat bérelni.

 

Remélem segíthettem!

jerosov Creative Commons License 2009.12.21 0 0 4
Játék gyerekeknek?? És felnőtteknek? Nyomás megnézni A HÁZ JÁTÉK-ot!
Ravaszdi Creative Commons License 1999.12.16 0 0 3
Köszi az eddigi hozzászólásokat, majd utánanézek az említett játékoknak...valami olyasmi kellene különben, ami egy 5 éves gyereket is leköt, sőt sikerélménye is lehet a dologban....pl. a Lionking első pályáján már egész jól elvan gyermekem, de azért tovább nagyon nem tud szegényke elvergődni...meg hát igazából nem is az az, amire én igazából gondolok...:)

No még jelentkezem...:)

trollcsi Creative Commons License 1999.12.15 0 0 2
a minap nézegettem egy régi cd-n a demokat, volt egy bájos, panama (vagy pyjama? jack címmel. nagyon ari volt.
de fogalmam sincs, lehet-e kapni :)
etalon Creative Commons License 1999.12.15 0 0 1
Szerintem nézd meg a Classicgaming.com-ot.
Ott régi játékok vannak tonnával, azok között meg vannak aranyosak. A kölyködet :) meg úgysem izgatja a hardweres gyorsítás!
Tassadar1 Creative Commons License 1999.12.15 0 0 0
Hello!

Nos, ha tényleg kisgyereknek kellene, akkor szerintem válaszd a Theme Park World-öt. Ez egy
vidámpark építgetős játék nagyon szép grafikával.
(Persze lehet hogy a kezelés kicsit nehezebb...)
Ha jól tudom, a napokban kellett megjelennie.
De nézz el a www.cdgalaxis.hu címre, ott részletesebb tájékoztatást kaphatsz.

Csá!

Előzmény: Ravaszdi (-)
Ravaszdi Creative Commons License 1999.12.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok! :)

Keresek "normális" játékprogramokat (akár név, internet-oldal is érdekel), amelyek nem az akcióról, vérről, fegyverekről szól, amelyek egy 3-4-5- éves gyermek kreatívitását, ügyességét, szókincsét, stb. gyarapítja, és amely után másnap az oviban/suliban nem azt meséli el a csemete, hogy hány gagyi szörnyet nyírt ki...:))) Mert nagyobb korban esetleg ez mind okés, rajtam is volt már anno Doom-mánia, stb....bár mostanság főleg a stratégiai jellegű játékok keltik fel az érdeklődésemet....de most nem rólam van szó....szóval ha tudtok, segítsetek! :))) Minden ötletet szívesen fogadok...

Előre is kössz....:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!