Keresés

Részletes keresés

Encci Creative Commons License 2010.12.27 0 0 7

uh...Szegényke...:S

fornit Creative Commons License 2004.05.24 0 0 6
Údszejetnékedbozontoszkiszkutát
flyOrDie Creative Commons License 1999.12.15 0 0 5
Bocs az offért de kutyát ajándékba egy kicsit durva dolog szerintem.

Ha a barátnőd mégsem akar kutyázni a következő tíz évben, akkor a bátyja vagy te vállalod, hogy gondoskodj róla? Mert csak így fair a dolog.

A "majd kiteszik a kertbe, aztán el lesz" nagyon nem működik.

Előzmény: Boszika (4)
Boszika Creative Commons License 1999.12.14 0 0 4
Nem kell apolni szerencsere az apjat, de most minden tenyleg az o fejere szakadt.
a szomszedban van a mamanak kertje, ott eltarthatjak egy ido utan.
A batyja mondta, hogy egy kiskutya jo otlet lenne.
En csak segiteni akarok, mert nagyon attelem a helyzetet.

Gy_Rozi: koszonom a cimet, megnezem!

Boszika

kivi Creative Commons License 1999.12.13 0 0 3
Nem biztos, hogy ez jó ötlet. A kutya nem csak felelősséget jelent, hanem rengeteg energia és időráfordítást is. Ha a barátnőd az édesapját ápolja, akkor nem biztos, hogy lenne ereje még egy kutyára is. Gondozás, nevelés, tanítás, ez mind nagyon sok feladatot jelent, és lehet, hogy ez teszi be a kaput a lánynak, és teljesen összeomlik.
Gy_Rozi Creative Commons License 1999.12.13 0 0 2
Ja, ez lemaradt:

www.rex.hu

Gy_Rozi Creative Commons License 1999.12.13 0 0 1
Nagyon gondold meg, hogy tudja- és AKARJA-E vállalni a felelősséget a barátnőd!
Ha úgy döntesz, hogy igen, szerintem menhelyről válassz egy gazdátlan kutyust, aki nagyon hálás lesz a törődésért. Kölykök is vannak, de lehet, hogy érdemesebb egy pár hónapos kutyust választani, mert ha a barátnőd tanul, nem ér rá egész nap vele lenni (szobatisztaságra tanítani, stb.)

Rozi

aal Creative Commons License 1999.12.13 0 0 0
Kedves Boszika! Hát nekem 0 darab kölyökkutyám van, de azért vigyázz a dologgal. Adott esetben a barátnőd (ha olyan alkat, vagy olyanok a körülményei) pont a kutyustól borul ki. Nem beszélve arról hogy iszonyú felelősséget akasztasz a leányra, mert a kutyatartás az én értelmezésemben életfogytig tartó felelősség. (Mármint a kutya élete fogytáig.)
Üdv:Böli
Boszika Creative Commons License 1999.12.13 0 0 topiknyitó
Draga segito tarsak!

Egy baratnom egy honap leforgasa alatt vesztette el a nagypapajat, es ami meg fontosabb, az edesanyjat.
Meg csak 17 eves!
Eleg jol tartja magat, az edesapjanak szivritmus zavara van, de ugy erzem, karacsonykor kiborul.

Tehat szeretnek neki egy kolyok kutyat ajandekozni! Talan ez segit!
Barmilyen felajanlast megnezek, es elfogadok 22.-ig!
A lenyeg, hogy tunemeny legyen¨

Elore is koszonom!

Boszika

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!