Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2008.12.10 0 0 15
Kedves Opi, ha még jársz erre, érdekelne, hogy hogy vagy azóta.
Előzmény: Opi (-)
Zöld Ági Creative Commons License 2008.12.10 0 0 14
Sziasztok!
Nem tudtok valami helyet, kórházat, vagy szociális otthont, ahova el lehetne menni karácsonykor beszélgetni, mesét olvasni, vagy valahogy máshogy hasznosnak lenni???
eMM Creative Commons License 1999.12.30 0 0 13
Gyere hozzánk, itt tuti hogy nem fox szabad leányt látni.
Nincs csábítás!
Foglaltból is csak egyet ahogy a dolgok kinéznek.
Persze ez csak vicc,tudom hogy vidéki versenyző vagy! :-)
Előzmény: happe (12)
happe Creative Commons License 1999.12.30 0 0 12
kedves eMM,
Te se bankodj... Szerintem nekem sem lesz valami
fergeteges buliban reszem... Hivtak par helyre,
de mindenki ott lesz a csajaval, en meg majd
kuksolok egyedul, mert az enyem kb 17ezer km-re
van... Szoval jo szar lesz... :) Egyebkent sem kotelezo mindenkeppen bulizni...
Előzmény: eMM (11)
eMM Creative Commons License 1999.12.30 0 0 11
Nembaj,mi meg a szilveszteri "bulinkon" leszünk hárman.
Van aki(k) betegek lettek (infuenza suxx) meg le is mondták.
Tökjó lesz :-(((((((
Konyak Creative Commons License 1999.12.30 0 0 10
Úgy sajnálom, Opi, hogy csak most olvasom ezt a topicot! Hozzánk nyugodtan eljöhettél volna, szívesen láttunk volna! Nekünk ez a második Karácsonyunk együtt Damiannal, még nem vagyunk igazi család, nem igényeljük még úgy, hogy csak magunk legyünk. Remélem, azért túlélted. Amúgy nagyon meg tudlak érteni.
Előzmény: Opi (3)
lab Creative Commons License 1999.12.30 0 0 9
Szia Opi!
hogy sikerült a túlélés?
zotyo Creative Commons License 1999.12.13 0 0 8
Ne szonytyolodj el.
Inkább gondolj azokra akiknek még egy meleg szoba sem jut. Vagy akik még netelni sem fognak tudni, hogy találjanak valakit beszélgetőtársnak.
Na fel a fejjel!

Noha még nem jártam úgy, hogy egyedül kelljen tölteni a Karácsonyt, de sejtem milyen rossz lehet. Nekem épp elég volt az, ha anélkül kellett töltenem akit nagyon szerettem - igaz családi körben, de mégis egyedül.

lab Creative Commons License 1999.12.13 0 0 7
Hali!
Külföldiek nincsenek a kollégiumban, akik szintén nem tudnak hazamenni? Ha igen csapódj hozzájuk, aztán beszélgessetek egy jót.
Szilvesztert már töltöttem tök egyedül kollégiumi szobában. Szar volt, de túl lehet élni. Főzz valami finom ételt igyál egy pohár bort, aztán elmélkedj az élet szép dolgairól. Én legalábbis ezt tettem pár éve
lab.
genetta Creative Commons License 1999.12.13 0 0 6
Szia Opi!

A szüleim halála után összesen 5 karácsonyt töltöttem el többé-kevésbé egyedül - részben egy barátnőm szüleinél, de azért az nem olyan...
Hidd el, túl lehet élni! Nem tudom, te miért vagy most éppen ebben a helyzetben, de el fog múlni!
Ha nem tudsz teljesen elvonatkoztatni attól, hogy milyen nap van, ajánlom, hogy kösd le magad valami egész mással - pl. letehetetlenül izgalmas könyv, ilyesmi. Esetleg igyál valamit, ne adj isten rúgj be, utána hamar elalszik az ember és mire felébred, már vége van a szentestének. A lényeg, hogy ne érzékenyülj el, ne kezdj lelkizni, lehetőleg ne is foglalkozz az egésszel... Hajrá! 25.én reggel már biztos sokkal derűsebben látsz majd mindent!:)))

nandu Creative Commons License 1999.12.13 0 0 5
Ne kenődj el, Opi.
Végül is ez is csak egy olyan pénteki délután, mint a többi. Érted, csak egy nap.
Nem tudsz esetleg elutazni valahová?
Egy haverom mentőzik és mondja, ilyenkor van a legtöbb öngyilkosság. Szerintem ez nagy marhaság. Csak egy dátum! Olyan, mint pl. április 5 vagy mittomén.
Törölt nick Creative Commons License 1999.12.13 0 0 4
Sajnalom, hogy valami megvaltozott a korulmenyeidben. Ha akarod, ird meg, mi.
Előzmény: Opi (3)
Opi Creative Commons License 1999.12.13 0 0 3
Igen, tényleg zseniális lenne... ha lenne net...:(
Igy viszont 1edül fogok csücsülni egy kollégiumi szobában, a tök üres koleszban. :(
Tudom, hogy nem kell olyan komolyan venni, de nálunk ez mindig is egy fontos és _családi_ ünnep volt.
rolling Creative Commons License 1999.12.13 0 0 2
Egyszer az életemben kerültem ilyen helyzetbe. Rohadt érzés, de túl lehet élni. Nem szabad ezeket az ünnepeket agyonmisztifikálni (elsősorban mi találjuk ki őket magunknak), a nap másnap is fel fog kelni, az élet megy tovább - a mi számunkra is.
Gofry harmadik variációja zseniális, mert valószínű, hogy Karácsony este csak azok fognak ilyen jelleggel internetezni (pl. Törzsasztal), akik sajnos tényleg nem tudják az időt eltölteni a hozzátartozókkal.
Gofry Creative Commons License 1999.12.13 0 0 1
Ne foglalkozz vele, hogy nagybetűs Karácsony van. Ez is csak egy átlagos péntek este, legfeljebb annyi a különbség, hogy több a hallelujja a tévében és az ismerősök egy-két napig nem elérhetőek.

Másik variáció: keress fel valakit, aki szintén egyedül van.
Harmadik: tasztalozz olyanokkal akik dettó. (ilyenből sajna biztos sok lesz)

Semmiképpen ne csinálj nagy lelki válságot az ügyből!!

Előzmény: Opi (-)
X polgártárs Creative Commons License 1999.12.13 0 0 0
0-ázás :)
Opi Creative Commons License 1999.12.13 0 0 topiknyitó
Túlélési Tippek, Trükkök, Technikák...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!