Keresés

Részletes keresés

győri kex Creative Commons License 2023.12.18 0 0 37

A Győri Édes az első keksz Magyarországon, amely 100%-ban természetes eredetű összetevők felhasználásával készül, úgy mint a gabona, a méz, természetes eredetű szódabikarbóna és ízesítés. Receptúrája nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, így gondtalanul élvezheti a megszokott édes ízeket.

halacska Creative Commons License 1999.12.15 0 0 36
Bocs de annyit meg hozza kell tegyek, hogy ha jobban belegondolunk, azert ezt az egeszet kinek koszonhetjuk? (Marmint index, tasztal, stb.) Szoval ha tenyleg elmegy a Nyiro, csinalhatnank valami bucsuajandekot.( Pl egy topic amibe mindenki beirja, hogy sajnalunk Andras)
halacska Creative Commons License 1999.12.15 0 0 35
Megint el kell hogy jatszam az 1.0-as usert, de valamelyotok megtenne, hogy
berakosgat nehany linket ahol reszletesebb infok vannak?
Nem talalom sem Nyiro Andras, sem senki nyilatkozatat sehol.

Egyebkent sajnalom a dolgot, a Nyiro nekem szimpatikus volt, az Uj Petert meg eddigi irasaibol nemileg sznobnak ismertem meg, de aztan ki tudja... Mindenesetre meg kell probalni elfogulatlannak maradnunk amig olyan nem tortenik ami nem tetszik.
Mast nem nagyon tehetunk. (?)

Esik Creative Commons License 1999.12.15 0 0 34
Köszi.:-)
Előzmény: PS (31)
Törölt nick Creative Commons License 1999.12.14 0 0 33
Egyetertek WUR al

Andras Gyeere ide "allj" elenk es mond el miert es hogyan ezutan....
Sokat koszonhet neked a honi nettarsadalom...en tobb mint 4 eve netezem akkortol kezdve amikor ez meg igencsak gyerekcipoben jart....Te kezdtel el uj dolgokat...Most mi lesz veled?

Horasz

PS Creative Commons License 1999.12.14 0 0 31
"Az interjú egy-két éve készült, talán még ma is igaz ez a része"

http://euroastra.com
Nézegessed a GURUK feliratú gördülő menüt:-)

Előzmény: Esik (30)
Esik Creative Commons License 1999.12.14 0 0 30
Sziasztok!

1. Nyírő András balos volt, úgy tudom.:-) A vele készült interjúk egyikében,ha jól emlékszem, rákérdeztek erre, ő pedig kerekperec közölte: az MSZP-vel szimpatizál. (Szánom-bánom, de nem tudom beidézni a cikket. ) Az interjú egy-két éve készült, talán még ma is igaz ez a része. De ez szerintem mindegy is. Az Index irányultsága ugyanis nem volt egyenlő Ny:A irányultságával.

2. Uj Péter jónéhány éve dolgozik az Indexnél. Nem hiszem, hogy szerkesztőként hirtelen most változtatna. (Lásd Kádár Mónika)
(Ráadásul, úgy tudom, a Fórumokért nem is U.P. lesz a felelős.)
(Hm, az lehet, hogy U.P. népszabós, de ha valaki alaposan kiosztja időnként az MSZP-t is, az éppen ő. Ajánlott irodalom: Uj Péter: A párt, amely tegez. Az indexen jelent meg október 8-án, de jelenleg csak a következő elérést ismerem: http://www.mszp.hu/hirek/rolunk.html (Az MSZP honlapon ugyanis merő mazochizmusból fent van:)))

bakibebi Creative Commons License 1999.12.14 0 0 29
Kedves Kádár Mónika !

Én speciel nem aggódom a bal oldal térnyerése miatt. Én csak azt mondtam, hogy nem örülök neki, hogy egy olyan iró kerül az Indexhez aki soxor publikál a Népszabadságban.

DcsabaS_ Creative Commons License 1999.12.14 0 0 28
Kedves Kádár Mónika!

Természetesen tudom, hogy az írás és az adminisztráció különbözô dolgok. Azt azért nem hinném, hogy semmiféle összefüggésben sincsenek egymással. Ráadásul nem indulhatok ki másból, mint ami számomra megjelenik. Annak alapján Új Péternek nem szavaztam volna bizalmat (Neked inkább (:-))).). Majd meglátjuk, hogy sül el a dolog.

Előzmény: Kádár Mónika (26)
jellem Creative Commons License 1999.12.14 0 0 27
neked vannak cikkeid?

:-j

Előzmény: Kádár Mónika (26)
Kádár Mónika Creative Commons License 1999.12.14 0 0 26
DcsabaS_, te is tudod, hogy más dolog az írás és más dolog az adminisztráció. Az én szerkesztői munkám sincs összefüggésben a cikkeimmel.
Előzmény: DcsabaS_ (24)
Som-Som Creative Commons License 1999.12.14 0 0 25
"mondta NyA, hogy nem csak az internettel, hanem pl. a mobil telefoniával is erősen szeretnének foglalkozni. Nost, ez nem nagyon mutatkozott meg az Indexen"
Akkor kapd elő a 7110-esedet, vagy a WapMap-ról tölts le egy wapböngészőt, és látogass el a wap.index.hu/index.wml címre.
Előzmény: Törölt nick (19)
DcsabaS_ Creative Commons License 1999.12.14 0 0 24
Kedves Kádár Mónika!

Nincs is annál jobb, mint amikor valaki másképp beszél, mint ahogyan cselekszik (vagy fordítva?)...

Előzmény: Kádár Mónika (22)
rahell Creative Commons License 1999.12.14 0 0 23
Na ugye! mitet kell itten előre parázni, meg tanálgatni?!...:o)
Kádár Mónika Creative Commons License 1999.12.14 0 0 22
Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy egy embernek a vezetői és szakmai tudását miért az írásain keresztül ítélik meg. Most már elég régen dolgozom együtt Uj Péterrel, közben olvasom az írásait is és meg kell hogy mondjam, a napi munkában a kettőnek kevés köze van egymáshoz.
Azok, akik a baloldal térnyerése miatt aggódnak, úgy képzelik el, hogy a szerk. ülésen UP és GG majd minden héten kiegyeznek, hogy most épp mekkora teret kap a bal és a jobboldal? A cikkeket továbbra is ugyanazok az emberek írják, nem változik az Index hangvétele, a fórumok kezelése pedig még kevésbé.
DcsabaS_ Creative Commons License 1999.12.14 0 0 21
Nehogy már baloldali legyen az, aki a szerinte gyengébbeket bántja! (Ez a karrieristákra jellemző.)
Csülök Creative Commons License 1999.12.14 0 0 20
UP nem biztos hogy jó választás. Én nagyon kedvelem az írásait és ezért biztos vagyok benne, hogy rengeteg támadásnak lesz kitéve. Nem azért mert én kedvelem (mert az senkit nem érdekel), hanem azért, amiért kedvelem (na azért majd kap rendesen).
Fel a fejjel Péter, de a családodat majd ne engedd a fórumok közelébe...
Törölt nick Creative Commons License 1999.12.14 0 0 19
Kolesár Andrásnak igaza lehet, amikor az Index indult, akkor mondta NyA, hogy nem csak az internettel, hanem pl. a mobil telefoniával is erősen szeretnének foglalkozni. Nost, ez nem nagyon mutatkozott meg az Indexen, ezzel szemben indult egy harmaik mobil cég, akinek igencsak látványos dolgokat illene csinálni és közben a másik kettő is nagyon nyomul a mobil informatika és tartalomszolgáltatás felé.

Nem lepne meg, ha az egyik cégnél látnánk újra, mint az ezzel foglalkozó részleg feje vagy legalább is tanácsadója.

UP működését meg meg majd árgus szemekkel figyeljük. Remélem ezáltal több tér jut a kisgazda érzületű újságíroknak és a Shyguys-nak az Indexben :-))

-pp-

iLane Creative Commons License 1999.12.14 0 0 18
Az hogy a foszereksztoi poziciorol lemondott, nem jelenti azt, hogy a vallalkozasban levo tulajdonreszerol is lemond... bar en nem tudom, hogy van-e neki.
Előzmény: Sir Balambér (9)
gross Creative Commons License 1999.12.13 0 0 17
(Hopp! Ez úgy tunhet, mintha bántás akart volna lenni. De nem.)

Én is kíváncsi vagyok, hogy miért megy el Nyíro András. Lehet, hogy az új potenciális befekteto eloszele?

Előzmény: gross (16)
gross Creative Commons License 1999.12.13 0 0 16
"Ha jol tudom Uj Peter erosen kotodik a politikai baloldalhoz"

Ebben akkor nem lesz nagy változás...

Előzmény: bakibebi (11)
ErikaSzB Creative Commons License 1999.12.13 0 0 15
Az internetes újságírásban többek között a percre-készség is érdekes lehet: Már nem olvasható, vagyis már más olvasható, nem tudom mióta.
Erika
Előzmény: SebDani (2)
PőczeBalázs Creative Commons License 1999.12.13 0 0 14
Szerintem őt magát kéne kifaggatni a dologról! NYÍRŐ ANDRÁST VENDÉGNEK A TÖRZSASZTALRA!!!
Kjr Creative Commons License 1999.12.13 0 0 13
"valami szuper dolog van a fejében"

Talán a WAP. Lásd: mobil.hix.com

Kolesár András

Előzmény: GoldenEye (12)
GoldenEye Creative Commons License 1999.12.13 0 0 12
Remélem tényleg azért ment el Ny.A., mert valami szuper dolog van a fejében és az index gyerek meg már felnőtt és apu nélkül is elvan...
Uj Péternek én sem örülök nagyon, de hát ez van..:)))
Reméljük jó sok jó dolgot fognak még itt csinálni...
bakibebi Creative Commons License 1999.12.13 0 0 11
Nos akkor egy jo pa'ran erdeklodve varjuk miert is mondtal le Andras...

Igazabol csak azert ragadtam billentyuzetet, hogy elkeseredettsegem fejezzem ki Uj Peter miatt. Az Index (korabban Internetto) mindig is arrol volt hires, hogy "nevei" nem kotodtek a politikahoz. Ha jol tudom Uj Peter erosen kotodik a politikai baloldalhoz, ezt jelzi pl a Nepszabadsaghoz valo kotodese is.

bakibebi

ribizli Creative Commons License 1999.12.13 0 0 10
Nyírő András barátunk (remélem, nem haragszik ezért a "titulusért" :-) ) szerintem elég idealista, őt nem a pénz érdekli elsősorban. Kíváncsi vagyok, merre lép tovább?
ribizli
Sir Balambér Creative Commons License 1999.12.13 0 0 9
Én ezt nem értem. Az index kezd egy jól felépített, állandóan új utakat kereső üzleti vállalkozássá válni. A tartalmi és műszaki színvonala messze az átlag fölött van. Mi más volt Nyírő célja, ha nem egy jól prosperáló újfajta alapokon működő üzlet létrehozása? A biznisz beindítása. Amit pénzben mérnek. Végül is egyikünk sem dolgozik ingyen.
Lehet, hogy megunta, hogy mindig a más szekerét tolja?

Odin Creative Commons License 1999.12.13 0 0 8
Nem lehet, hogy rájött, hogy ez már nem az ő gyereke?

Már felnőtt (vagy legalábbis serdül) a magyar internet, és belépett pénz. Ez már nem lelkesedéből válveregetésért megy. Ez már biznisz. És ő ebben nem akart/tudott részt venni.

jellem Creative Commons License 1999.12.13 0 0 7
Honnan tudjam gyuri?

András

Előzmény: CooCooFooZoo (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!