Keresés

Részletes keresés

etalon Creative Commons License 1999.12.08 0 0 5
Az első epizód bossánál járok!!! Rohadt tápos vampire. Még nem sikerült kiütnöm...
A farkasembereket ezüst golyóval eléggé le lehet gyapálni, mert az a lényeg, hogy a legtöbb ellennek megvan a maga gyengéje, pl a vámpírok a fakarótól vannak kész. Meg a csajt is jó előre tolni, mert hatékony.
Konfig terén nem hiszem hogy nérvadó vagyok. Duall Celeron 500, 256 Mb ram, TnT2.
Szét is ütném, ha nem menne rajta!
merkava Creative Commons License 1999.12.08 0 0 4
kell neki sok ram aztan korrektul megy :)
etalon: engem allandoan lenyomtak a wherewolfok, valami taktikad van ?
Előzmény: antagonyst (3)
antagonyst Creative Commons License 1999.12.08 0 0 3
Hát nem tudom, szerintem eléggé trágyán lett megírva, a 3d támogatás még csak csak, a váltások, meg a töltések ... Ez is "régi" hangulatot idéz, kb mintha 8 régi commodore cuccosnál várnék a töltésre. (Az is igaz, hogy nem raktam fel a "full" 1.2 gigát - no de erről annyi a véleményem, hogy "na neee")
elelem Creative Commons License 1999.12.08 0 0 2
Es neked milyen konfigod van, mennyire jatszhato rajta a szobanforgo jatek?
Előzmény: etalon (1)
etalon Creative Commons License 1999.12.08 0 0 1
Megjelent már, lehet kapni.

Asznnya a doboz az optimálisra:
400Mhz, vagy nagyobb,
1Gb hd
128Mb ram
Matrox G200/G400, TnT, TnT2, vagy Rage 128

elelem Creative Commons License 1999.12.08 0 0 0
Hello!

Ezekszerint mar megjelent!? Nagyon eros gep kell hozza? Egy 450-es Amd-vel 64MB Ram + Savage4 eleg neki?

Előzmény: etalon (-)
etalon Creative Commons License 1999.12.07 0 0 topiknyitó
Szerintem eléggé ott van a hangulata ennek a játéknak. Még csak az első epizód fele felé tartok, de eddig bejön. Főleg az erdőben mászkálós rész teccett. Az olyan, mint egy avas (régi) film. Zsizsbereg a kép, mint azok a vetítőgépek, amik képesek lejáccani családi alkalmakkor, hogy az unokák hogyan rohangáltak pucéron a balcsinál fél évesen. Bocsánat elkalandoztam....
Télleg. Nállam egy mukkot se szolt a csávó a malomnál. Hagyta hogy feltankoljak az emeleten, aztán meg csak ott áll, mintha bugos lett volna az anyja. Ott járok egész pontosan, hogy megvan a kulcs a harangtoronyhoz, felmegyek, a vámpírcsaj leszól, meg jön a kis öreg jól kioktatni, aztánmeg széjjelszedem a vámpírokat a toronyban, és kapok érte jó könyvet. Ki tudja hogy mire jó az a könyv? Én még nemtudom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!