Keresés

Részletes keresés

nobv Creative Commons License 1999.12.03 0 0 12
Orulok hogy ilyen jol elbeszelgetek itt....
maud Creative Commons License 1999.12.03 0 1 11
Hali,
nem járkálok, hanem ülök. Egy jazzesten. De hosszú a hétvége, nem szeretnék szombat-vasárnapi hozzászólásokat olvasni Tőletek.
Szép hétvégét.
Előzmény: Rum (9)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.12.03 0 0 10
Te csak ne félts engem tőlük, megvédem magam. Tudod, a zutóbbi dőben nagyon sok minden átértékelődött bennem, azt hsizem tanultam egy-két dolgot. Sokszor csak a szám nagy és a vágyaimat meg az elképzeléseimet mondom ki, de nincs mögötte tapasztalat. Szeretem, mikor igazam van utólag.
Sajnos, ahogy telnek a napok, egyre bizonyosabb vagyok a véleményemben, akár tetszik ez a husoznéveseknek, akár nem, nem érdekel. Aki most 21 évesen nem érti miről beszélek, majd megtudja 10-15 év múlva. Persze akkor majd neki is 2X-es pasi kell, valami álnévvel meg majd levelezik az indexen egyikkel-másikkal :-)
Mire ők érettek lesznek, én már közlebb leszeka negyvenhez, mint a harminchoz, és meg fogok őrülni egy hamvas húszévesért :-)

Ha viszont ilyen elmenős kedvű nő vagy, egyszer majd iszunk együtt valahol valamit.

Előzmény: maud (8)

Rum Creative Commons License 1999.12.03 0 0 9
Mondd csak maud, megis merre jarsz estefele?
maud Creative Commons License 1999.12.03 0 0 8
Te W.Gy.!
Egyszer úgy megfognak rád haragudni ezek a huszonéves lányok, hogy még érett nő korukban sem állnak majd veled szóba.:))))
Nekem jó, ha kicsit kipihened magad, de jelzem nem csak a huszonévesek mennek ma ide-oda.
Én biztos, hogy nem maradok itthon, úgyhogy minden jót Neked!
Előzmény: Dr.W.Gy. (7)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.12.03 0 0 7
Ma itthon maradok a webbel, és virtuális érett női ismerőseimmel. Többet ér tőletek egy mondat, mint fecsegni tíz huszonévessel. :-)

Ami a barátok állandóságát vs. a nők jövésmenését illeti - ez telitalálat. Kell még ragozni?

Előzmény: maud (4)
Rum Creative Commons License 1999.12.03 0 0 6
nalam tuti a pillanatnyi hangulat dontene.
Nem akarlak bantani, de volt mar olyan kapcsolatom, amelyben inkabb a barataimat hanyagoltam, es hat nem igazan jott be. Ugy erezetm a vegere, hogy fel kell adjam magam.
Ha csak parszor talalkozol egy lannyal, akkor nem szamitanak a baratok, de egy hosszabb kapcsolatnal nem elhanyagolhatok. Lehet, hogy kisse rossz a szajizem, de a nok jonnek mennek, a baratok maradnak (bocs, hogy kicsit sarkitottam).
Szoval altalaban baratok, de egy esetben, ki tudja?
Rum Creative Commons License 1999.12.03 0 0 5
Ha almombol felkeltve kerdezned, rogton vagnam ra baratok.
Ha kicsit jobban vegiggondolom is azt mondom baratok.
De a francba is, azert jo az elet mert csinalunk hulye dolgokat.
maud Creative Commons License 1999.12.03 0 0 4
Doktorom!
Felhívnám szives figyelmét, hogy az érett nő szerint péntek este van, a gép előtt ülni nemegészséges, a nők már sminkelnek.:)))))
Üdvözli: egy jóakarója
Előzmény: Dr.W.Gy. (1)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.12.03 0 0 3
Na ja, minden 2 fiúra jut egy lány, micsoda triádokat lehetne alkotni. Távol álljon tőlem. :)
Bocs.
Előzmény: Maud (2)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.12.03 0 0 1
Jól mondod, nem vagy te egy érett nő véltlenül? :)
Barát>>barátnő. Azt tedd, amit te szeretnél. Ha ő mással érzi jólmagát, menjen.
Előzmény: maud (0)
maud Creative Commons License 1999.12.03 0 0 0
Nem könnyü, de ha megvan a 90 %-os döntés?
Megugye ez egy fontos szilveszter, gondolom dúl a szerelem,
az mindenesetre tény, ha már most így áll a helyzet, akkor mi lesz veletek később. Mindig el kell viselnie a barátaidat, akit választunk azt a családjával, a társaságával együtt választjuk.
Ebben a kérdésben nem engednék Neki, vagy jön, vagy marad. Akkor menjen a saját körével, ha azt jobban el tudja viselni. De igérd meg, hogy kevesebbet iszol.
Előzmény: nobv (-)
nobv Creative Commons License 1999.12.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

A kovetkezo helyzetben vagyok
A barataimal tervezzuk a szilveszteri bulit, es eddig a kovetkezo felallas van:
5 lany, 10 fiu es 100 liter barackpalinka. Ezen (folleg a fiu lany aranyon) meg megprobalunk valtoztatni de nagy a valoszinusege hogy nem fog sikerulni.
A baratnom (aki meg jozanon sem nagyon szereti a haverokat) a tudtomra adta hogy o jobban szeretne hogyha nem mennenk el, es kettesben toltenenk a szilvesztert. Aszt en is tudom hogy nagyon kicsi az esely hogy o is jol ereze magat a buli es ezen sehogy sem tudok valtoztatni ( a baj itt nem csak a pia, meg a fiu lany arany, hanem vannak mas dolgok is amit most nem reszleteznek )
Ez az egyik fele, a masik felin peddig ott vannak a haverok akik kozott van olyan is akit tobb mint 10 eve ismerek es nagyon jo baratom.
A baratnommel 2 eve jarok.
En mar 90% eldontottem hogy mit fogok csinalni, de azert erdekelne a ti velemenyetek is.

koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!