Keresés

Részletes keresés

donidoni Creative Commons License 2010.01.15 0 0 4
Sziasztok!

Donát vagyok, 19 éves, jelenleg Pesten lakom. Mivel a családi körülményeim most igen komplikáltak ezért úgy döntöttem, hogy munkát keresek, mert valamiből a fősuli mellett meg kéne élnem.
Valakinek, valami ötlet, tipp?
Minden ötlet érdekelne!
Barsony Creative Commons License 2003.09.05 0 0 3
Véleményem szerint először is mérlegelni kellene, mielőtt elmégy egy állásinterjura, hogy érdekel-e a munka (szeretnéd-e, tudnád-e csinálni).
Ha érdekel, egészen más érzésekkel fogsz odamenni és ezt szintugy érezni fogják rajtad.
Ha csak azért keresgélsz munka után, mert főleg a megélhetés kérdése visz rá, akkor ismét nehezebb a helyzet.
Ne érts engem félre, nyilván,hogy mindenki a megélhetése miatt néz munka után, ez nem kérdés, de nem mindegy, hogy az önbizalmad és a tudásod birtokában mi az, amit szelektálni tudsz.
És szelektálni megéri. Szerintem.
Üdv
Barsony
Előzmény: HA-SLN (2)
HA-SLN Creative Commons License 2003.09.05 0 0 2
Te figyi! Én ittam, azthittem jobb lesz, de elárulom szarabb lett. Nem értem azokat akik így akarnak gondooktól szabadulni!
Munkát keresni??? Szinte reménytelen, ill találni reménytelen. Keresni lehet... csak megalázó, és vas idegeket kíván.
Igen nagy környéken nálam nagyobb önbizalommal rendelkezö fickóról nem tudok, mégis 3 állásinterjú után úgy érzem szinte lehetetlen ez a dolog, és mindenki összefogott ellenem....
Mi lesz azzal, aki alapvetöen érzékeny, és önbizalomhiányban szenved?????

Laci

Előzmény: bundy99 (1)
bundy99 Creative Commons License 1999.12.03 0 0 1
Igyál valamit. Hidd el, jobban leszel.
nyman Creative Commons License 1999.12.03 0 0 0
nulla lehetoseget tudok
Előzmény: picskuba (-)
picskuba Creative Commons License 1999.12.03 0 0 topiknyitó
Szerintem sokan nem találnak maguknak munkát az emberek Magyarországon.
Sok a hajléktalan van az utcákon, szinte undorító a látvány...de inkább szomorú.
Nem hinném, hogy tehetünk valamit ezügyben, de talán megvitathatnánk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!