Keresés

Részletes keresés

Romulus Augustulus Creative Commons License 2007.12.17 0 0 17
[linkhttp://www.nightclubber.com.ar/foro/170/dvds/81394/tmf-yearmix-1995-ao-2006-dvdrip.html]
igus Creative Commons License 2000.03.10 0 0 16
Amikor egy lány a diszkoban azt mondja, hogy már van barátom, akkor az tulajdonképpen azt jelenti, hogy kösz, de TE nem tetszel annyira, hogy elmenjek veled. Csak így nem akarja a szemedbe mondani. Hiszen a lányok is azért járnak szórakozóhelyekre, hogy halászgassanak a pasik között. De tudod, hogy mindig a nő választ, szóval ha elutasított (még ha finoman is), azt jelenti, hogy akkor most veled nem. Próbáld egy másik lánnyal. Ha valamelyiknek te tetszel, akkor viszont mindegy, hogy egyébként volt-e barátja, hiszen ha lejött táncolni a pasasa nélkül, akkor nem ragaszkodik annyira ahhoz a fiuhoz. Ott van esélyed. Meg kell találnod az arányt - ne a legdögösebb csajt próbáld meg behálózni, mert ő meg a legdögösebb krapekra vár. Türelemjáték. De hát erre kell, hogy tudj időt szakítani, mert ha kapkodsz, semmit sem fogsz.
Előzmény: hightower (8)
eszti898 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 15
Nagyon szépen köszönöm!!!
Köszi, köszi, köszi.

Köszi.

eszti898



pitya Creative Commons License 2000.03.10 0 0 14
Ha mesz kifele a Szentedrei uton, jobbra vannak nagy tablak, az elso rogton ott az aquincum sarkan a palacsintazonal kell jobbra fordulni, Valami romai nevu szalloda.

TVSCVLANVM a hotel neve. Nem emlexem mar hany csillagos.

Meg tovabb Bekasmegyeren a jobboldali benzinkut mellett van valami Hotel nemtudomenmicsoda

Ez meg Hotel Nimrod nevre hallgat. Es van kozvetlenul mellette valami masik is.

Arakrol nem tudok nyilatkozni, mert meg baratnom sincs, nemhogy a 'nincs hol' problemakorrel foglalkozzak. Viszont bekasi vagyok, es Tvsvlanvm melle jartam tobb evig edzesre:)

bye!

Előzmény: Art-hur (13)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.09 0 0 12
Van egy másik topic, ahol pár cím már szerepelt telefonszámmal és árakkal, DE NEM TALÁLOM!!!!!!
Az egyik cím azt hiszem a Bem rakparton volt.
HOL AZ A TOPIC?????
eszti898 Creative Commons License 2000.03.09 0 0 11
Arthur!

Hol keressünk ilyet? Hol a Rómain? Ha kocsival megyünk, merre? Milyen árakra számítsunk? Kérlek segíts, a gyors válasz két embert menthet meg a végkielégítetlenségben történő elpusztulástól.

köszi

eszti

Törölt nick Creative Commons License 2000.03.09 0 0 9
Ha valóban ez a mindenre válaszolók klubja, akkor azt szeretném megkérdezni hol van olyan szálloda Budapesten, ahol napközben is lehet szobát bérelni diszkréten, mindenféle magyarázkodás nélkül.
SÜRGŐS!!!!
hightower Creative Commons License 1999.12.07 0 0 8
Köszönöm a biztatást. Majd igyekszem.
Előzmény: picskuba (7)
picskuba Creative Commons License 1999.12.07 0 0 7
Ez tényleg elég szar, hogy a csajod csak táncolni megy a discoba.
Hát milyen dolog ez kérem szépen.
Ez t valósggal tűrhetetlen.
Én még Discoba nem voltam, de bulikban már igen.
Inkább próbálkozz a HÁZI BULIBAN, ott talán nagyobb sikered lesz mint a Discoban.
De az is lehet, hogy nem jól fűzted meg a csajt.
Mert ha jól meg...öd, akkor bármit lehet vele csinálni.Sok sikert a továbbiakban Hightower!
hightower Creative Commons License 1999.12.07 0 0 6
Nagyon el leszek keseredve, ha tényleg így mükszik.

Nehogy már minden lány csak táncolni menjen a discoba.

Amiket meg eddig tapasztaltam, hogy még ha van is barátja egy lánynak, vagy nincs dancing vele, hanem pl. barátnővel, vagy csak ott áll egy helyben akár a pultnál, asztalnál, sarokban vagy egyedül dancing, aztán persze megkérem, hogy itt vagyok én is, mi lenne, ha közös dancing. Ált. oké is egy ideig, aztán persze jön a csávó (vagy több - ilyen is volt) puszik, és el is van felejtve az egész.

Nos, ez így müködik manapság, vagy csak a rossz helyen rossz időben próbálkoztam, vagy csak szerintem kéne másképp mennie.

Várom a továbbiakat. Hátha lesz.

Előzmény: bYd (5)
bYd Creative Commons License 1999.12.07 0 0 5
Daktari!

Látod az lehet, de akkor sem változott semmi :(

Hightower. Az ilyen lányokat nem keresni kell, hanem beléjükbotlani. Lehet, hogy itt a hiba?

hightower Creative Commons License 1999.12.06 0 0 4
Nem tud senki semmit? Nemár. :(((
Előzmény: hightower (3)
hightower Creative Commons License 1999.12.05 0 0 3
Na ha itt kérdezni lehet és asztán remélhetőleg válaszol is valaki akkor föltenném a nagy kérdést, hogy:

Én mint férfi arra lennék már kiváncsi, hogy hol lehet találni olyan lányokat, akik az irántuk tanusított érdeklődésemre nem mondják azt, hogy már van barátjuk.

Eddig főleg hétvégén a bulikban, discoban próbálkoztam, és lehet, hogy ezek az alkalmak, helyek pont a nem megfelelőek a barátnő szerzésre.
Egyszer a főiskolán is próbálkoztam, de ő ... hát nem is tudom, ezt hosszú lenne még leírni is. Lényeg, hogy ő se akart velem összejönni.

Erről mi a vélemény.

Daktari Creative Commons License 1999.12.05 0 0 2
Nem lehet hogy Te vagy ott?
Előzmény: bYd (1)
bYd Creative Commons License 1999.12.05 0 0 1
Nuulázni sincs kedvem..
Itt lehet kérdezni mindenfélét? Akkor: Miért van Ő a világ másik végén? Így semmi esélyem és olyan tehetetlen vagyok.. :(((
trillalla Creative Commons License 1999.12.03 0 0 0
nilli-nulla- haha !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!