Keresés

Részletes keresés

rik-027 Creative Commons License 2003.03.10 0 0 37
ez tetszik?

az öcsémé :-)))) hehe

Som-Som Creative Commons License 1999.12.03 0 0 36
Az az, amit spanyolcsizmához szoktak felvenni?
Előzmény: zsozs (32)
nyman Creative Commons License 1999.12.03 0 0 35
segitsek megkotni? :)))
Előzmény: zsozs (32)
Som-Som Creative Commons License 1999.12.03 0 0 34
Emlékszem, színházba egyszer csak azért mentem nyakkendőben, hogy ezzel is kifejezzem hálámat, amiért alkalmat kaptam otthonról elmenekülni, ahol hallgatnom kellett volna a minden lakásban bömbölő Dallas című remek sorozat hozzánk átszűrődő hangjait.
Wolverine Creative Commons License 1999.12.03 0 0 33
Speciel engem is a hóhérkötélre emlékeztet, ezért nem vagyok hajlandó egyet sem felvenni (más kérdés, hogy egy azért van valahol, de nem tudom, hogy hol...).
Bye
zsozs Creative Commons License 1999.12.03 0 0 32
Kolumbiait!!!

:-))))))))

nyman Creative Commons License 1999.12.03 0 0 31
ket nyakkendom van egy sotetbordo fekete csikokkal. es egy szorkes kerezbecsikos. kb. evente ha osszejon ket-vagy harom alkalom, amikor sikerul is viselni oket. Az eskuvo nem az a hely, ahol hordom. speciel utalom az ilyen vackokat, de neha a barom elvarasok. egyebkent munka interjunal sem
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.12.03 0 0 30
Ha már a nyakkendő a Tasztalon hever : én szeretem a hagyományos fazonoktóltól eltérő nyakkendőket. Láttam mostanában egy ilyet, zsabóhoz hasonlít - biztos van kultúrált neve is - méretben a hosszú és a csokornyakkendő között van, anyagban azoknál terjedelmesebb és többnyire fényes anyagokból alakítják ki. Ha jól emlékszem valami brosstű is jár hozzá. Hogy kötni kell, vagy már készen van azt nem tudom.
Tudjátok mire gondolok ?
nemisbéka Creative Commons License 1999.12.03 0 0 29
Nyuszog,

beleneztem meg a nyaron -- hat szerintem nem er meg ezerikszszaz forintot. Egyreszt tul sok kulonbseg nincs a csomok kozt, masreszt amely ferfiember joatyjatol/baratjatol/edesmamajatol/Zasszonytol nem tanult meg nyakkendot kotni, az ugyse fog konyvet bogaraszni, ha meg tud, kizart, hogy annal az egynel tobbel strapalja a memoriacsakajat :).

Előzmény: Nyuszog (14)
Törölt nick Creative Commons License 1999.12.03 0 0 28
Nagyszerű!
Előzmény: cinquecento (27)
cinquecento Creative Commons License 1999.12.03 0 0 27
Lustább kollégáknak küldöm szeretettel a sima nyakkendőt:


No meg igényesebbeknek vagy bájgúnároknak a csokornyakkendőt:


Jó tanulást!

Előzmény: topp (23)
Planney Creative Commons License 1999.12.03 0 0 26
Király. :-) Ez egész egyszerűnek tűnik. Szerencsére ma nem kellett bohócruhát öltenem. :))

P.

Előzmény: topp (23)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.12.03 0 0 25
Azt már okos katonabácsik is tudják, hogy nincs két egyforma ember (katona) így két egyformára kötött nyakkendő sem. Tehát az uniformizáció érdekében kell az előre megkötött nyakkendőt előnyben részesíteniük...
:-)
Előzmény: Som-Som (22)
topp Creative Commons License 1999.12.03 0 0 24
Túl jól sikerült :))
topp Creative Commons License 1999.12.03 0 0 23
Itt egy cím, itt szerintem nagyszerűen le va írva és rajzolva (!!) a nyakkendőkötés művészete......


Vajon sikerült linket csinálnom???

Üdv,
Topp

Som-Som Creative Commons License 1999.12.03 0 0 22
Létezik gumis nyakkendő, amit nem kell megkötni. Ez okos katonabácsiknak és rendőrbácsiknak való. A megkötözős típusnál is el lehet játszani, hogy egyszer megkötik, aztán mindig csak meglazítod meg meghúzod. Én speciel meg tudom kötni magamnak, de szerencsére elég ritkán kell ilyen bohócruhát / üzletkötő-egyenruhát rántanom. Szerénységem tíltja, hogy olyan kijelentést tegyek, hogy nekem nincs szükségem ilyen külső cicomára.

Az öltönynek és nyakkendőnek azért határozottan vannak előnyei. Egyetemisták nagyon jó puskatartóként jegyzik. Betört férfiak nincsenek gondban, ha "kultúráltan" kell kinézni, csak előkapják az egyetlen öltönyüket, és a sorban következő nyakkendőt (a levetett nyakkendő hátulra kerül a sorban, így mindig másik kerül elő). A tarka nyakkendő előnye, hogy le lehet enni, nem annyira feltűnő, inget sem kell emiatt mosni (azért néha nem árt, mikor már fekete a nyaka vagy a mandzsttája, vagy nagyon büdös). Mondjuk én nem vagyok ilyen igénytelen, de megértem férfikollégáimat, hogy unják a macerát.

Zs4zet Creative Commons License 1999.12.03 0 0 21
Akkor Te többet tudsz mint én, mert nekem megkötve lógnak a szekrényben :-)))
Úttörőnyakkendőt viszont meg tudtam kötni...
A gubacs pedig divat volt a cserkészeknél is (csak egy kicsit korábban)...
Előzmény: juci (20)
juci Creative Commons License 1999.12.03 0 0 20

Egyszer már tudtam asszem, de nem biztos, hogy most is menne. De: úttörőnyakkendőben sohasem voltam lyó, és egyszercsak megláttam, hogy a russzkije pionyírok hogyan csinálják: valami gubacsszerűséggel fogatják össze a témát!! De megoldás lehet rendes nyakkendőnél az a típus is, amit megkötve lehet kapni, és gumival lehet felerősíteni, mint a propellert.
Előzmény: Zs4zet (18)
originalqszi Creative Commons License 1999.12.03 0 0 19
Ma mélyzöldet, diszkrét fehér, keresztbe csikozással:-))))))) és eléggé hosszú!
Zs4zet Creative Commons License 1999.12.03 0 0 18
Szia!

Talán csak nem Te is nyakkednőt szoktál kötni???

Zs4zet.

Előzmény: juci (17)
juci Creative Commons License 1999.12.03 0 0 17

Szija!
Előzmény: Zs4zet (16)
Zs4zet Creative Commons License 1999.12.03 0 0 16
Semmilyet (ha lehet). Engem az akasztásra emlékeztet (bár azt még nem próbáltam) :-)))
Törölt nick Creative Commons License 1999.12.03 0 0 15
Ha valaki a szerzőt vagy a címet ismerné!
Előzmény: Nyuszog (14)
Nyuszog Creative Commons License 1999.12.03 0 0 14
Van egy kicsi könyv, amiben egy csomó kötésmódot lerajzolnak, több fázisban. Sálra is. Az elején egy halom színes nyakkendő van, és a címe is valami "nyakkendő"-s.
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 1999.12.03 0 0 13
Nem tudnád úgy leírni a technológiáját, hogy az alapján meg tudjam tanulni? Rengetegen muatták már, de mire sorra kerül megint, telejesen elfelejtem. Vagy valmi olyan könyvnek a címét, ami ezt ábrákkal is bemutatja? Most péppen van rajtam egy madzag, de abba is csak belebújni tudok. HELP!
Előzmény: nemisbéka (10)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.12.03 0 0 12
Ápgrédeld csokrosra és megoldódik a bug... akarom mondani a bog.
.-)
Előzmény: Planney (9)
Planney Creative Commons License 1999.12.03 0 0 11
nemisbéka,

Egyetértünk. :-)
Én ojjjjan szívesen megtanulnám, ha valaki megmutatná nekem a 'szimpla mezei bog' tudományát.
Mindenki mindenféle agyonbonyolított hóhérhurkokat mutogat nekem, amit föld halandó nem képes megjegyezni. :-)

P.

Előzmény: nemisbéka (10)
nemisbéka Creative Commons License 1999.12.03 0 0 10
Ejnye. :) Egy ferfi tudjon nyakkendot kotni -- nem muszaj a dupla Windsor csomot, eleg a szimpla mezei bog is, de az menjen, mint a karikacsapas. Planney: ezt fogd fel az Elet egyik nagy kihivasanak es tanuld meg :). A nok egy resze szvsz imad anyaskodni es orommel megkoti neked, de mi van ha a masik reszet fogod ki? :)
Előzmény: Planney (9)
Planney Creative Commons License 1999.12.03 0 0 9
Tudtok nyakkendőt kötni? Én vagyok olyan béna, hogy mindig mással köttetem meg. Hogyan kell?

P.

hightower Creative Commons License 1999.12.03 0 0 8
Na igen. Hát az emlitett problémákat ki lehet kerülni a nyakkendő nemviselésével vagy nadrágbatürésével.

Spec. nem pont ilyen dolgokra gondoltam, hogy felesleges (na persze igazad van az emlitettekről), hanem gondolj bele, hogy van egy ruhadarab (ált. selyemből vagy miből) amit nem csak hogy a nyakad köré kötsz, de még valami lehetetlenbonyolult módszerrel illik odakötni. Amúgy meg csak legfeljebb látványra jó, semmi más haszna nincs.
off: majd esetleg később,máskor folytatom mer mennem kell hazafelé

Előzmény: cinquecento (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!