Keresés

Részletes keresés

DN3 Creative Commons License 2008.11.24 0 0 16
Na, nekem meg most nem akart bejönni a fórum.

Gond egy szál se, mindenki tévedhet. De azért ez ritkaszép öngól volt. :-)
Amúgy nincs ezzel semmi baj, főleg így, hogy elismered, utálni csak azt szoktam, amikor valaki tagadja, ha hibázott.
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.24 0 0 15

Kicsit bosszant is, hogy így megszívatott a fórummotor, de mondhatjuk, én is jól benéztem, ez van sajnos.

Előzmény: DN3 (14)
DN3 Creative Commons License 2008.11.24 0 0 14

Na most két dolog lehetséges:

1. Valami rendkívül bonyolult, számomra emészthetetlen humor van a 10. hozzászólásodban, vagy

2. Érthetetlen módon elsiklasz a hozzászólások dátuma fölött. Ami azért kissé furcsa egy a múlt évezredből előhalászott topik esetében.

A 2. pont olyan szintű hülyeséget feltételez rólad, amit nem is akarok elhinni, inkább az 1-re szavazok, vagyis hogy én vagyok a béna, mert nem értem a viccet. Elmagyaráznád?

Előzmény: Törölt nick (12)


Törölt nick Creative Commons License 2008.11.24 0 0 13

Még ilyet, most jól beégettem magam...

 

Megpróbálom kimagyarázni: amikor rákattintottam HUSZ linkre, valami oknál fogva fordítva listázódtak a topikok. Vagyis régiek előre. Ez mostanában előfordul néha az Indexen.

 

Csak most ez sajnos nem tűnt fel, ezért egy régi topik címére gyorsan kattantam, nem figyeltem a 99-es dátumot.

 

Úgyhogy elnézést, pedig máskor szoktam figyelni, de sajnos, a lónak négy lába van, mégis... stb.

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.24 0 0 12

Mit nem értesz? Újonc nick vagy? 17201 hozzászólás után nem vártam volna ilyen értetlenkedést.

 

Egyébként: igen is, meg nem is. Ezt fejtsd meg...

Előzmény: DN3 (11)
DN3 Creative Commons License 2008.11.23 0 0 11
Te most hülyéskedsz?
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.23 0 0 10

Gratulálok kedves csiccsó,
ezért a beirásért érdemes volt lekérni egy új nicket...

Tényleg vadiúj, 938 hozzászólásos, törzsvendég nick. Ha tovább kattintgatnék (ha érdekelne), még azt is láthatnám, mennyire vadiúj hozzászólásai vannak.

Előzmény: rettegen (6)
puzdra Creative Commons License 1999.12.04 0 0 8
Nemrég, egy raktár falán láttam őt lógni. Egy régi, talán 80-as naptáron, a szokott módján öltözve.

Bitang jól nézett ki, akkor.

Annál ő szerintem butább teremtés, hogy hasznát tudta volna venni valaki, mint kémnek. (esetleg ha a 007-es pihenőben volt, egy-két pasztörpercre)

A Heti vizesnyolcasban egy hete vén qrvát alakított, sikeresen. Lassan ötven évesen, havasi legelők tündérének öltözve, száját máshova festve, mint vágva van, csecseit kínálgatva, semmit se értve az egészből, kifejezetten illett a műsorhoz.

Ha verebes és farkasházi között ül, oboázva, még nagyobb a siker.

Végre én is szétröhöghettem volna a lelkemet. De így?

Mercurius Creative Commons License 1999.12.03 0 0 7
Nem viccelődöm. Az egyik későéjszakai műsorban került elő, ahol Ciccolina maga mesélte, hogy hogyan szervezték be és mi volt a munkája (az látszott, hogy nem az IQ-ja miatt alklamazták). Olasozroszágba is így jutott ki. Nem lepne meg, ha a mostani olasz KGB botrány nyomán nagyobb publicitást kapna, hogy kik álltak Ciccolina mögött a "pártalapításkor".
Előzmény: csicsolina (5)
rettegen Creative Commons License 1999.12.03 0 0 6
Gratulálok kedves csiccsó,
ezért a beirásért érdemes volt lekérni egy új nicket...
De mit akar a topic???????????????
Azt hogy a Berecz elvtárs egyszer fenn -egyszer lenn?
Majd az ifikommunisták, csiccsóval az oldalu(n)kon... elvhű maradt, balos maradt ő is!
Pedig őt igazán megfertözhette volna a kapitalista imperialista fertö!
Előzmény: csicsolina (5)
csicsolina Creative Commons License 1999.12.03 0 0 5
Kit figyeltem én meg? Honnan veszed ezeket? Ez mind hazugság, én nem értem rá figyelni, én dolgoztam és pénzt kerestem, hogy megalapozzam a jövőmet.
Előzmény: Mercurius (4)
Mercurius Creative Commons License 1999.12.03 0 0 4
Ciccolina sajátbevallása szerint az egykori III. ügyosztálynak dolgozott és külföldi megfigyelését végezte (jól bemikrofonozott hlószóbával). Szoros baráti kapcsolatok fűzik a Berecz házáaspárhoz (Berecz János és Sáfár Anikó).
Desider Creative Commons License 1999.12.03 0 0 3
Dupla 0...

Nem a Ciccolina (az szimpla a szó minden értelmében), hanem a topic.

D

Előzmény: picskuba (-)
Antisystem Creative Commons License 1999.12.02 0 0 2
Nekem jobban, mint pl a belügyér Pintér!
Csak hogy politika is legyen a dologban :-)

ÜdV

kevi Creative Commons License 1999.12.02 0 0 1
Persze, mert nem szereti a focit!
Előzmény: Rsüni (0)
Rsüni Creative Commons License 1999.12.02 0 0 0
Nekem nem.
Előzmény: picskuba (-)
picskuba Creative Commons License 1999.12.02 0 0 topiknyitó
Nekem tetszik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!