Keresés

Részletes keresés

lenfono Creative Commons License 2021.05.30 0 0 9

Szia!

Kérlek töröld a 2 hozzászólásomat az általad nyitott "parkettas asztalos festo kerestetik" csoportból, mert voltam olyan hülye=becsületes, hogy névvel tettem fel a hozzászólást, és mivel az a csaló parkettás nemrég végzett nálam, elég egyszerűen jönne rá, hogy ki volt az.. Ill. 2 réteg száradása között arról beszélt, hogy hogyan állt bosszút mindenféle számára nem szimpi megrendelőkön, hogyan okozott kárt nekik - és ennek nem szeretném kitenni magam...

Előre is kösz!!

Előzmény: tjman (-)
Körte Creative Commons License 1999.11.29 0 0 8
Szia!

Az árakat nem nagyon ismerem, mert mi kb. két éve vettünk, akkor volt a Siemens 100 éves, és erre az alkalomra kiadtak egy ünnepi sorozatot, ami két programmal tud többet a Lady sorozatnál. Ez akkor százezer forint volt.
Mindenképp érdemes olyat választani, amiben a fűtőszál nem alul van körben, hanem átfolyós vízmelegítővel rendelkezik. Ez azért praktikus, mert ha esetleg kiesik valami műanyag a kosárból, akkor az szépen ráolvad a fűtőszálra. Kellemetlen... főleg levakarni... Másrészt így alulra is lehet műanyag edényt rakni, mert a víz hőmérséklete mindenhol azonos.
Már vannak mindenféle csicsák, pl. S alakú kar, ez sem rossz, bár a mienk az egyenes karral is jól mosogat.
Azt hiszem a Siemenseken a felső kosárnon van fel-lehajtható pluszpolc a hosszabb evőeszközöknek, nagyobb eszközöknek.
Praktikus továbbá, ha legalább kétféle vízhőmérséklet állítható, (általában 65-55 fok), mert nem mindig kell a forróság, és hasznos a külön előmosás, azért, mert ha nem tudod egyből telerakni, elöblíti, és nem szárad rá a maradék az edényekre. Ebből következik, hogy jól jön a fél program, amikor csak az egyik kosarat rakod meg, és azt mosogatja. Ez sajnos csak a drágábbakon van.
Érdemes megnézni a tájékoztató füzetet, hogy mekkora az áramfelvétel, hogy bírja-e a biztosíték. A vízfogyasztás kb. 20 liter körüli, de ezt általában mindegyik hozza.

Hú, de hosszú voltam, bocs.
Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.

Körte.

Előzmény: tjman (-)
tjman Creative Commons License 1999.11.29 0 0 7
Arra gondoltam igy talan elkerulom h mosogepeket ajnlgassanak.

Nagy E-t emlekeim szerint nem irtam :(

//tjman.masikhasznosabbtopicotlelo.ezt.joszandeku.ismeretlennek.megkoszono.

Előzmény: hontalan (4)
juci Creative Commons License 1999.11.29 0 0 6
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.29 0 0 5
Ja hogy mosogató és nem mosó!
Az más.
Mosómedvét minden magyar háztartásba!
hontalan Creative Commons License 1999.11.29 0 0 4
Kedves Topicgazda!
Off leszek. Engem az érdekelne, miért írtad azt, hogy mosoGató?
Márhogy nagy E-vel.
A Gatoó jelent valamit?
Hontalan
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.29 0 0 3
Annyiért már kapsz AEG-t, az a legnagyobb sirály.
Én 70 Ft vettem Zanussi lightot (az a vékony verzió) felültöltős, no de nekem nincs is családom, hogy nagyobb kelljen, de meg is vagyok vele elégedve.
Előzmény: tjman (-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.29 0 0 2
Baromi jól sikerült a grafika : (
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.29 0 0 1
Ilyet:

I I
I 0 I
I I

Előzmény: tjman (-)
pulikuty Creative Commons License 1999.11.29 0 0 0
Szerintem 0 ilyen van!
Előzmény: tjman (-)
tjman Creative Commons License 1999.11.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

Nezegetem a mosgatogepeket, a heten szeretnek vasarolni 1et.
Szeretnek toletek arakat, tapasztalatokat kerni.
(a 100e-150e tartomanyban megkaphato, 10-12 szemelyes joszagok erdekelnenek)

Elore koszi

//tjman.lazy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!