Keresés

Részletes keresés

happe Creative Commons License 1999.12.01 0 0 47
mud, legyszi irj egy par url-t ahol a munkaid vannak, meg szeretnem nezni oket! koszi!
Genyo Faj Creative Commons License 1999.11.30 0 0 46
semmejikotok nem ert ehhez. sem. melyikotok? silipoppare, hjjjja!!
demost mar. nem kell felni, itt vagyunk mind. mund, mud, mi faj? a genyo faj?
mud Creative Commons License 1999.11.30 0 0 44
Te nem ertesz ehhez, Ollé, ezek itt mind finoman kimuvelt, komoly szagemberek, akiknek minden szava aranyat er, es akiktol az okosabbja csak tanulni tud. Foleg stilust. A toleranciarol mar nem is beszelve. Fogalmad sincs arrol, hogy ezek a magvas es valasztekos kijelentesek milyen komoly hatassal vannak az en szakmai es szellemi fejlodesemre. Raadasul ala is irjak muveiket, ez pedig ebben a szakmaban elengedhetetlen. Hihetetlen, mennyi pozitiv dolgot tanultam. Te nem? Akkor bezony a baj a te keszuleketben van.
A Nagy Tuzes Folyam kovessen almatlan ejszakakon...
Előzmény: Leno Laj (43)
Leno Laj Creative Commons License 1999.11.30 0 0 43
offon
Meg ezér, getom!
A nyugdíjas klub a sulineten, ajvé!
offoff
onon
Egyébként már éppen javasolni szerettem volna, hogy lökjetek ide egy csomó linket pro és kontra.
onoff
offon
Aztán lehet fröcsögni, meg szagérteni, jöhet a primitív agresszió, okostojások.
Előzmény: mrbungle (41)
Leno Laj Creative Commons License 1999.11.30 0 0 42
offon
Meg ezér, getom!
A nyugdíjas klub a sulineten, ajvé!
offoff
onon
Egyébként már éppen javasolni szerettem volna, hogy lökjetek ide egy csomó linket pro és kontra.
onoff
offon
Aztán lehet fröcsögni, meg szagérteni, jöhet a primitív agresszió, okostojások.
Előzmény: mrbungle (41)
mrbungle Creative Commons License 1999.11.30 0 0 41
"köménymag"? Nem is tudtam, hogy az itt a sulineteseket jelenti...
Konkrétumot még mindig nem írtak, csak általánosságokat meg értelmetlen baromságokat, ilyeneket te is tudnál, csinálj magadnak 3-4 nick-et, oszt hajrá. ;)
De hogy ne csak offtopicos faszságokat írjak: egyszer el kezdtem gyűjteni az url-eket, ahol webdesign-nal foglalkoznak.. kb. 200-nál meguntam. Van közöttük olyan, ahol a web design mellett még lakatosmunkával is foglalkoznak: http://www.nexus.hu/kette/
Van még pár ilyen gyöngyszem a hálón, gondolom a mud féléket az ilyenek hergelik fel:
http://www.extra.hu/harsan/
http://www.extra.hu/metaman/
http://www.extra.hu/matnet/
http://users.westel900.net/X-studio/
http://www.externet.hu/szekelyh/bozso/
http://www.microlib.hu/
http://www.dapi.hu/
stb. stb. Én már csak röhögni tudok ezeken... Még jó, hogy van pár ellenpélda is (pl. extreme.hu, webworx.hu, pga.hu, stb)
Előzmény: szutyok (37)
getom Creative Commons License 1999.11.30 0 0 40
Ezért éri meg, mud, ezért ...
Előzmény: getom (39)
getom Creative Commons License 1999.11.30 0 0 39
:))))))

Előzmény: szutyok (37)
mud Creative Commons License 1999.11.30 0 0 38
Barmennyire is viszket az egerem, erre mar nincs mit szolni...
Előzmény: szutyok (37)
szutyok Creative Commons License 1999.11.30 0 0 37
OFF ON

Na én is jó nagy fasz vagyok, most látom csak hogy a köménymag egy oszlopos tagjára mertem szót emelni.

Mentségemre legyen mondva, azt gondoltam, hogy komolyan tudunk itt beszélni erről a témáról, de most látom, hogy a topiknyitó és haverjai ökörködésével van tele az egész kultúra fórum. Ennyiőjükkel meg úgyse bírnék el, úgyhogy ezennel nyilvánosan megkövetem mudot:

(IGNORE OFF)

Dear mud! Te vagyol itten aleg nagyob pennge, nállad csak a getom szájtya a legnaggyobb.

cs, szutyok.

OFF OFF

Leno Laj Creative Commons License 1999.11.29 0 0 36
Szegény Uncle JD, ma is halálok halálával fog elpusztulni. Inkább elküldöm a címet, inkább azon idegeld magad. Sok rokona van a gésának, ez van.
Előzmény: mud (34)
mud Creative Commons License 1999.11.29 0 0 35
Persze, ha belegondolunk, hogy te csak akkor hagysz abba valamit, ha nem tudsz ervenyesulni...
Uramisten, szutyok... Nőjjél fel...
mud Creative Commons License 1999.11.29 0 0 34
"Banyek, ezt nem hiszem el. :((((

Tudod, kedves mud, nem csodálom, hogy nem tudtál ebben a szakmában érvényesülni. Talán ha egy kicsit több tisztelet és alázatot mutatnál azok irányába, akik szóba állnak veled, akkor több sikert érhetnél el mind itt, mind Amerikában. Sok szerencsét!

IGNORE ON!"

Szoval ez lenne az a "szóba állás" ami irant nekem "több tisztelet és alázatot" kéne mutatnom?
Te szutyok...izé... rendben van neked a szexualis eleted?

Leno Laj Creative Commons License 1999.11.29 0 0 33
Ja persze a potenciális tanácsért cserébe csak hálát várj, mert smucig megrendelő vagyunk.

Leno Balkán Laj

Előzmény: Leno Laj (32)
Leno Laj Creative Commons License 1999.11.29 0 0 32
mud, ez is olyan minta Knorr. Mega borsó, amita falra. Hánynak. Ne idegeld magad. Inkább majd elküldöm privátba a - szerintem shit - weblap kezdeményünk címét. Aztán, ha van kedved, adsz tanácsot vagy cserébe apacsolsz egyet a Jessica képeiből. Márha van akkora szkennered.

A sok zsenit meg tsókoltatom, már itt se vagyok.
Leno Laikus Laj

Előzmény: mud (27)
szutyok Creative Commons License 1999.11.29 0 0 31
Kedves kritikus01!

Igazad van, teljesen egyetértünk! Csak azt nem értem, hogy miért az informatikus hallgatók által összedobott site-ok alapján mondunk itéletet a magyar webdesignról. Nézd meg a három legnagyobb magyar portál design-ját, a kormányzati site-ok design-ját, a legnagyobb vállalatok designját! Szerintem egyre kevésbé van okunk szégyenkezni. Néhány éve a legtöbb vállalatnál rádöbbentek, hogy nem fogják megúszni ezt az internet nevű dolgot, úgyhogy (tisztelet a kivételnek)megkeresték a legolcsóbb megoldást, amivel ezt a pontot is kipipálhatták. Ez két éve volt. Most már azért szerencsére ott tartunk, hogy egyre több fejes kezd rájönni, hogy ha tényleg _jelen_akar_lenni_ a weben, akkor az bizony pénzbe kerül, és hajlandó is erre áldozni.

cs, szutyok.

Előzmény: kritikus01 (30)
kritikus01 Creative Commons License 1999.11.29 0 0 30
egyesek valoban nagyon sertve erzik magukat...

szutyok!

azok a nagy cegek, akik nagy megrendeleseket kapnak, es ahol a dizajner dizajnol, a programozo programoz stb., nem is olcsojanosok.

vannak cegek, akik nem akarnak sokat kolteni a webre, ezert mihelyst ertesulnek rola, hogy egy komolyabb ceg mennyiert is csinalja meg nekik a szajtjukat, azonnyomban leakasztanak valahonnan egy informatikus hallgatot, aki a kollegiumi szobajaban 2 nap alatt osszeganyol egy szarsagot 20e forintert.
vagy: "az unokaocsem korel droval megcsinalja a mekintoszon ingyen, csakhogy legyen referenciaja".

van itt/vizualis/ kultura keremszepen.

szutyok Creative Commons License 1999.11.29 0 0 29
Banyek, ezt nem hiszem el. :((((

Tudod, kedves mud, nem csodálom, hogy nem tudtál ebben a szakmában érvényesülni. Talán ha egy kicsit több tisztelet és alázatot mutatnál azok irányába, akik szóba állnak veled, akkor több sikert érhetnél el mind itt, mind Amerikában. Sok szerencsét!

IGNORE ON!

Előzmény: mud (27)
mrbungle Creative Commons License 1999.11.29 0 0 28
L. Sajnos. (elején még vmennyire értettem, de most már nem). Mind1, legközelebb talán tartsd meg, vagy szívj el egy jointot és füstölögj magadban...
Előzmény: mud (27)
mud Creative Commons License 1999.11.29 0 0 27
En nagyjabol leirtam a velemenyemet es nem csak ket szoban. Ha valaki itt ossze-vissza beszel, az nem en vagyok.
A leszarasrol sem nagyon egyeznek a velemenyeink...
bungle, elolvasod te egyaltalan, amit itt gagyogok?
Ahogy itt elnezem ezt a nehany hozzaszolast, egyesek nagyon sertve erzik magukat. Pont errol beszeltem par sorral lejjebb...
Megaztan az kiabal, akinek...
En neha szeretek vitatkozni, de elfogult alakokkal kekeckedni legalabbis szelmalomharc, ugyse jutunk sehova.
Ezert nem akarom folytatni, bar ezt asszem eddig eleg jol megcafoltam.
szutyok Creative Commons License 1999.11.29 0 0 26
Kedves kritikus01,

nem, nem igaz, hogy ez az az ország, ahol html programozók intézik a design-t! Persze van ilyen is (hol nincs?), de kapásból mondok neked öt olyan magyar céget, ahol nem így van. És ha hozzáteszem, hogy ez az öt cég kapja a komoly megrendelések nagytöbbségét, akkor már nem is olyan vészes a helyzet.

cs, szutyok.

Előzmény: kritikus01 (21)
mrbungle Creative Commons License 1999.11.29 0 0 25
Én ismerek olyan céget, ahol a html "programozók" (bah) nemcsak a "dizájnt" intézik, hanem mellette cgi, asp, php programozók is. Az is megérne egy topic-ot, hogy szerencsés-e így leterhelni egy embert, meg persze mennyire ért mindahhoz (azért mert vki profi grafikus, még elmélyülhet pár egyszerű prog. nyelvben, és azért pl. egy asp nem túl bonyolult), de ha azt veszed, hogy itthon mennyibe kerül egy site meg kinn mennyibe kerül egy ugyanolyan + fizetések (USA átlag évi 50.000$ !!!), akkor kicsit érthetőbb lesz talán külföldre szakadt "honfitársunknak" is.
Előzmény: kritikus01 (21)
mrbungle Creative Commons License 1999.11.29 0 0 24
"olcso dilettansok". A tengerentúlon vannak drága dilettánsok is. Közelebb is. Akkor az jobb?
Előzmény: kritikus01 (22)
mrbungle Creative Commons License 1999.11.29 0 0 23
Konkrétumokat is írtok 1x? Tudom, mindenki hülye, csak a jelenlevők helikopterek...
Előzmény: kritikus01 (22)
kritikus01 Creative Commons License 1999.11.29 0 0 22
mud nem a jelenlevoket "dilettansozta" le.
egy jelenseget vazolt.
en is azt mondom: olcso dilettansok aruljak magukat.
es nem rad gondoltam.
Előzmény: szutyok (20)
kritikus01 Creative Commons License 1999.11.29 0 0 21
mud,

ez az az orszag, ahol a html programozok intezik a dizajnt is.
egy fizetesert 2 munka, igy megy ez.
tokeletesen igazad van.
sajnos.

szutyok Creative Commons License 1999.11.29 0 0 20
Dear mud!

Te lettél frusztrált, banyek??? Elindtasz egy topikot, aminek - mint azt második hozzászólásodban Te is elismered - se füle, se farka. Ennek ellenére néhány jóhiszemű asztaltársad elkezd vitatkozni valamiről, amit szerintünk mondani akartál, csak nem tudtad értelmesen kifejezni magadat. Ezek után közlöd, hogy már megbántad az egészed, kiborultál "attol, ahogy egy csomo dilettans kinalja magat." Már bocsáss meg, de ezt én nem tudom másként érteni, mint hogy Te itt most kollektive ledilettánsoztál minket anélkül, hogy bármi fogalmad lenne/lehetne arról, hogy kik álltak szóba veled.

Nagyon szépen kérlek cáfolj meg, ha nem így értetted a dolgot, ugyanis most egy kicsit én is >:-{ vagyok.

cs, szutyok

Előzmény: mud (13)
SkydiveR Creative Commons License 1999.11.29 0 0 19
Ok, megertelek, de nem egeszen ertem, hogy mire jo ez....(ez eleg ellentmondasos ;o)
Szoval elinditasz 1 topic-ot, errol a temarol, aztan amikor beleirta nehany ember a velemenyet, akkor +lesz@rod? Nem vagy kivancsi a tobbi emberkek velemenyere? Vagy esetleg mi lennenk azok az "onjelolt dizájnerek", "dilettansok"?
Előzmény: mud (15)
Dob Creative Commons License 1999.11.29 0 0 18
Hm.. de-javu van már egy ilyen topic:
Miert jo webdesignernek lenni?" Itt talán kapsz pár választ
mud Creative Commons License 1999.11.29 0 0 17
"utána mondok 96834893-szor annyi ámerikái dizány céget, amelyek förmedvényei még a hobbisite-ok alá is képesek süllyedni, s mindazt kemény 80$/órás "munkadíj" ellenében."

Akkor te valamit tudsz, amit en nem. Vagy forditva...

Előzmény: mrbungle (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!