Keresés

Részletes keresés

terasz Creative Commons License 2005.02.28 0 0 56
www.soksms.hu


egy regisztráló sms után mehet az üzi -naponta sok.
freddy.ws Creative Commons License 2003.01.07 0 0 55
szocske_ Creative Commons License 2003.01.02 0 0 53
Neked remekül elmegy? nekem is kb 3ből 1et meg is kapnak...
Nem tudsz olyat, hogy legalább status report van-e róla, hogy melyiket küldjem újra?
Előzmény: Wolfheart (52)
Wolfheart Creative Commons License 2003.01.02 0 0 52
Ohh, gyerekek, mondtok itt mindenféle dolgokat, hogy 3 sms/nap meg ilyesmik, ugyanmár! Az icqSMSről nem hallottatok még? 10-15 smst simán el tudsz küldeni egy nap, ha meg már nagyon nem megy el, akkor kb. 10 mp alatt tudsz csinálni egy teljesen ingyenes regisztrációt, ahonnan szintén ennyi smst el tudsz küldeni. Sajnos mostanság Pannonra nem tud küldeni, de Westelre és Vodára remekül elmegy, továbbá a világon bárhová. 160 karakter, tök ingyen, szerintem nagyon jól meg van csinálva. Én már több ezer forintot elsmseztem!
Bővebb infó itt: ICQ
Figyelem! Ékezetet semmiképp se küldjetek icqs smsről, mert nagyokat lehet vele szivni!
Ja és aki nem tudná, a fent emlitett oldalról lehet letölteni azt a progit amivel ez a dolog müxik! Bye!
Wolf
szocske_ Creative Commons License 2003.01.02 0 0 51
1 kérdés a www.fajront.sk oldallal kapcsolatban?
Szlovákul az SMS-t nem SMS-nek írják? Én már regisztréáltam is magam, de nem találom honnan lehetne küldeni...
Előzmény: DOBERMANN (44)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.02 0 0 50
irtam.:)
Előzmény: freddy.ws (48)
freddy.ws Creative Commons License 2003.01.02 0 0 49
De max 10-et engedélyezek!!!
Előzmény: beats (45)
freddy.ws Creative Commons License 2003.01.02 0 0 48
Én tudok! Írjatok emilt!
Előzmény: beats (45)
Cactus Creative Commons License 2002.12.30 0 0 47
Már nyomozunk utánad. Este ne menj haza!

- egy jóindulatú indexes antiterrorista -

Előzmény: talaberg (46)
talaberg Creative Commons License 2002.12.30 0 0 46
Hellósztok lécci irjatok meg nekem, hogy hogyan és honnan lehet sms-bombát küldeni!Mert nekem ez nagyon nem akar összejönni!Kösz szépen mindenkinek!Hellósztok!Éljen a NET!
beats Creative Commons License 2002.02.25 0 0 45
Ha tudtok olyan cimet ahonnan sms bombát (több 100 vagy akár több 1000 sms küldése internetről mobilra) lehet küldeni,akkor azt légyszives osszátok meg velem.Előre is köszönöm.
DOBERMANN Creative Commons License 2001.07.25 0 0 44
Nekem ez jött be a legjobban!Ez gyors is,működik Vodafonra,Pannonra!
www.fajront.sk/
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.26 0 0 43
Na végre: http://sms.gt.com.ua/
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.26 0 0 42
Most éppen 2 óra sorbanállás után megy ki az sms.
Előzmény: Katherina (36)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.26 0 0 41
Megszűnt.
Előzmény: zsottika (38)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.26 0 0 40
Elég karcsú. 3 sms/nap.
Előzmény: Schopenhauer Arthur (39)
Schopenhauer Arthur Creative Commons License 2000.04.06 0 0 39
Probáljátok ki, Ti lelkes Ifjuság a www.aircall.ch
oldalt. Westelre es a vilagon mindenhova mukodik.
Az w3.swi.hu, vagy az extra a quioshoz vezetnek, ugyhogy egyszerubb egyenesen ide klikkolni.

Csa

zsottika Creative Commons License 2000.02.10 0 0 38
Szasztok SMS-esek!
Télleg nem szeretném újból feltalálni a spanyol viaszt, de most bukkantam erre. www.extra.hu/vskbest
Semmi előfizetés, semmi regisztráció, "megkapási idő" kb. 3 másodperc.
Próbáljátok ki!
Várom a tapasztalatokat!!!
Sulfur Creative Commons License 2000.01.27 0 0 37
Melyik? A quios-nál (azóta) velem is előfordult, hogy nem műx., de most (ma) először. A másik viszont teljesen OK.
Előzmény: Kilroy (32)
Katherina Creative Commons License 2000.01.27 0 0 36

A www.mtnsms.com/sms nekem nagyon bevált!Tapasztalatom szerint napi 20 üzenetet lehet vele küldeni a westelen kívül mindenhová.Nekem müködött olasz,török,svájci mobil számokra még a nagy szilveszteri áradatban is!
Missy Creative Commons License 2000.01.26 0 0 35
ez a cím korlátozva van

én régebben a hooya.com-ot használtam, de mostanra azt is korlátozták, pedig pannonra/westelre is pillanatokon belül eljuttatta az sms-t

Előzmény: InfraRED (27)
HoD Creative Commons License 2000.01.26 0 0 34
Kedves Harmatos!

Jól értelek azt mondod, hogy a westel900-as címről elküldött levelek után SMS díjat számláznak? Valami nem stimmel, biztos én értem félre, de ezt lehetetlen kivitelezni. Nálam pl. nem is a westel900 smtp szervere van beállítva levélküldésre, a W900 így nem is tudja követni, hány levelet küldök.
Vagy a notification SMS-re gondolsz? Bejövő SMS-ért miért számláznának?

Leírnád pontosabban, mire gondoltál?

HoD

Előzmény: Harmatos (26)
Marti Creative Commons License 2000.01.26 0 0 33
A Balázska tippje biztos jó.
Kipróbáltam.Napi 10 üzit küldök vele kb.Regisztráld magad és utána működik!!!
Előzmény: mogyka (28)
Kilroy Creative Commons License 2000.01.26 0 0 32
Hogyan? Nekem nem akart müxeni...
Előzmény: InfraRED (27)
Sulfur Creative Commons License 2000.01.26 0 0 31
A quios.com rendesen működik Westelre, de regisztráció nélkül hármad enged. Megpróbáltam a regisztrációt, de egy bizonyos ponton túl nem nagyon akarta elfogadni azt az ún. biztonsági kódot, amit ők maguk(!!!) küldtek el sms-ként. Szóval ebből kiderült, hogy odafigyelnek, de aztán mégsem jött össze... Nem is nagyon bánom, mert utólag belegondoltam az előzetes figyelmeztetésükbe: egyelőre minden szolgáltatásuk ingyenes, de majd szólnak, ha már nem. Aha, persze. Szólnak... De ha az ember beosztja, akkor elvan ezzel a hárommal is, főleg akkor, ha a Pancsira nem innen küld. Hanem mondjuk az swi.hu-n a krow-ról (a gsmwarez alatt). Pancsira tökéletes, és azonnal ott van, amit az egyéb helyek nem nagyon bírnak nyújtani. Itt is van korlátozás: ugyanarra a számra egy nap alatt max. hármat tudsz küldeni.
Blindmouse Creative Commons License 2000.01.23 0 0 30
Szerintem meg töknemműxik..

a Quios.com meg le van korlátozva napi 3-ra az regisztrálatlan felhasználóknak.. a regisztráláshoz meg kell a telszám.. vajon miért?

Előzmény: BALAZSKA (29)
BALAZSKA Creative Commons License 2000.01.22 0 0 29
Próbáld meg innen:www.mtnsms.com/sms/Működik Pannonra és Westelre.Előfizetni nem kell,csak regisztráltatod Magad.
Előzmény: Laslow (-)
mogyka Creative Commons License 2000.01.17 0 0 28
Sziasztok!

Én már pár hónapja elég rendszeresen használom a www.mtnsms.com/sms site-ot SMS-ek küldésére. Igaz, csak a Pannonra működik (pontosabban én csak arra használom!), bár elvileg
a Westel is benne van a rendszerükben. Szóval, a lényeg az, hogy a Pannonra nagyon tutin működik, és nincs semmiféle korlátozás! :)

Sajnos a fenti site a Vodafone-ra még nem képes küldeni. Tud valaki olyan site-ot, ahonna hozzájuk is lehet netről SMS-t küldeni? Ha igen, akkor nagy örömömre szolgálna ha megosztaná velem, esetleg mindannyiunkkal. :)

Ki tudja, hogy mi újság van a korábban a Törzsasztalban is beharangozott, egyelőre azonban nem nagyon üzemelő www.hungariansms.com oldallal? Kipukkant a lufi? Vagy azért még van rá remény?

üdv.: mogyka

InfraRED Creative Commons License 2000.01.17 0 0 27
www.sms.ru/en/ cimrol megy westelre is az sms kuldes
Harmatos Creative Commons License 2000.01.17 0 0 26
So.. a Westelről is tudnék egypár kereetlen szót irni.Az renbed vann hogy ingyen lehet @-od a westel900.net-nél ,de sajna egy kimenő @-ért ugyanugy leszámlázzák a 20 forintocskát!nekem is volt decemberben vagy 180 SMS-em betelefonáltam az 1230-ra ée ott készségesen kielégitették kiváncsiságomat hogy a @ dijja megegyezik a narmál SMS árával!!!!!!!!Na ez a nagy szemétség!A neten persze minden másként van!!Itt ugy dobálják utánad az ingyenes @-ot!Méghogy nem kell fizetni az @-ért!dehogynem!Bejön a percdijjakon ha vagy olyan nayg marha hogy telefonról netezel!Szóval csak ennyit szerettem volna!!A Westel meg a Pannon is elmehet a ...-ba!A vodafon meg később csatlakozhat hozzájuk!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!