Keresés

Részletes keresés

xclusiv Creative Commons License 2001.03.15 0 0 22
haaat, nemtom, engem nem igazan zavar a gepek zummogese, pedig kobo napi 20 oran keresztul azt hallgatom.
a szobaban megy 1 gep allandoan (szerver), a masik 2 olyan napi 16 orat megy (egyik TV+zene, a masik megy a szerveren keresztul a netre.)
gepeken nincs soha rajta az oldala, ronda kollegiumi szobaban, ronda asztalokon, eleg ronda gephazak. engem spec. nem zavar esztetikailag.
Előzmény: Törölt nick (16)
pancho Creative Commons License 2001.03.15 0 0 21
Á, fürdőszoba sincs benne.
Előzmény: Senki_Alf (19)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.15 0 0 20
Ma már szinte minden gépet be tudsz kapcsolni billentyűzettel/egérrel. A kikapcsolás meg maximum alt+f4. :)
Előzmény: Törölt nick (16)
Senki_Alf Creative Commons License 2001.03.15 0 0 19
Esetleg nezzetek meg az uj Apple Cube G4-et. Na olyan hazat szeretnek. :)
SubWoofer Creative Commons License 2001.03.15 0 0 18
Minek kikapcsolni? :-)
Előzmény: Törölt nick (16)
MechanicGameboy Creative Commons License 2001.03.15 0 0 15
Hehe. Nekem pedig desktop konfigurációm van. Az egész kint hever a desktop-on.
:-)))
A legkönnyebb szerelni. Csak néha nagy levegőt kell venni és lefújni az összegyűlt port.
;-)))
Előzmény: eMM (7)
flyOrDie Creative Commons License 1999.11.22 0 0 14
offtopic

Nyilván könnyebb, de ez rendszeres probléma? Ha hivatásszerűen cd másolással foglalkozol, akkor világos, hogy elsődleges szempont, hogy ne kelljen a cd bepakoláshoz lehajolni. Ehhez viszont nem antik asztal kellene. Mindegy, a te dolgod, csak alternatív ötletnek szántam.

Előzmény: netizen (13)
netizen Creative Commons License 1999.11.22 0 0 13
Asztalon allo szamitogepbe 1xubb bizonyos ezustszinu frizbiket dugakolni :-))
Előzmény: flyOrDie (12)
flyOrDie Creative Commons License 1999.11.22 0 0 12
Mit keres a számítógépház az asztal tetején?

Ez szerintem ugyanaz, mintha a cipődet raknád az asztalodra, de mivel ez mégsem az igazi, megpróbálnál asztalra illő cipőt csináltatni.

Előzmény: netizen (11)
netizen Creative Commons License 1999.11.22 0 0 11
Hogy fargo szavaival éljek a jelenlegi "talicska" egy midi desktop és egy rusztikus iróasztal tetején pöffezskedik. Acorp gyártmányú és ehhez képest funkcionális de és önmagában nem is lenne randa csak a rusztikus iróasztal tetején mégis hányadék. Nu ez a masina kisvártatva el lesz adva és egy modernebb lép majd a helyébe... Tehát szeretnék valami olyat mint amilyenek régen az SGI indigok voltak vagy a Sony VAIO csak mélyebb kékben. de lehet hogy a végén egy kommersz doboz lesz és l megyek 1 aztaloshoz és csináltazok rá egy külső fa dobozt és abba tolom be, de ez utóbbi fertelmesen drága lenne... Szal az igények: 3 5.25-ös hely (mobile rack és 2 cd elől) + 1 3.5"-os hely esély szerint fekete vagy mélykék....
G4-et láttam élőben.. Ikea bútor mellet jól néz ki de a rusztikus mellet az is izlésficamnak számít.
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 1999.11.22 0 0 10
én egyszer láttam egy fekete monitort. Azóta azon gondolkozom, hogy miként lehetne lefesteni a sajátom káváját normálisan. Mondjuk a gombok maradnának az eredeti színben. Szép lenne.
Modellfestékkel fújjam, vagy hogy?
nyman Creative Commons License 1999.11.21 0 0 9
a "lefestettem rozsaszinre" c. topik is valaha errol szolt, meg ki nem nullazosott, mingyar felhozom.... :)
Pirx Creative Commons License 1999.11.21 0 0 8
Mac G3, G4 nemcsak lexebb, de nagyon praktikus is a könnyű hozzáférés miatt, ti. a ház oldala egyszerűen lehajtható, és szabadon hozzáférhet a Barkács-Man.

Lehet ilyet nemMac-ben is kapni vajon? Mintha egy taiwani katalógusban láttam volna hasonlóan értelmes kialakításokat.

Előzmény: Alex99 (6)
eMM Creative Commons License 1999.11.21 0 0 7
Az enyém a lexebb.
Tech. problémák miatt, az ATX ház csupaszon (fémváz) pihen az íroasztalon és fektetve.
Nagyon dizájnos, és nem kerül 20 K HUF ba.
Alex99 Creative Commons License 1999.11.21 0 0 6
Hali,
Meghökkentö a téma egy kicsit. Mert az hogy ki mit nevez szépnek relatív. pl. én most bele vagyok esve az új G4-es design-ba. De vannak akik csúfnak találják.
A PPC6100-t egy PC-ATX házba szereltem bele, mert ennek volt leginkább alkalmas a mérete, hogy a cuccok elférjenek benne. Nem mondom, hogy nem lehetne csinosabb, de mit tegyek. Két éve ezt lehetett kapni.
MGperV által említett dolog mindenesetre megfontolandó. Lehet, hogy elkezdem csinosítani a dobozt sk., aztán rendezhetünk egy doboz-szépségversenyt.:)))
virge3d Creative Commons License 1999.11.21 0 0 5
Mivel nekem úgyis állandóan le van szedve a ház oldala (mosz csak az egyik), nem érdekel az esztétika. Én a hagyomályos (piszkos)fehér szögletes ház híve vagyok. Pl. melóhelyemen albacomp gépek vannak, hát azok a házak kész katasztrófa. Hülye buzi marketingesek meg formatervezők kitalálták ezt a gömbölyű előlapot ami miatt pl. nem lehet beletenni rendesen egy HDD rack-et (a gömbölyű takarólap miatt nem lehet lehajtani a fogantyúját).
MGperY Creative Commons License 1999.11.21 0 0 4
nyilván ez akkor érdekes, ha már van egy jó technikailag (árnyékolás, szerelhetőség stb)házad, de csúnya :)
Előzmény: MGperY (3)
MGperY Creative Commons License 1999.11.21 0 0 3
cimborámék még most is hírdetik a gépház csinosítását, ha érdekel dobj egy mélt:
Színes/fekete,..
Mintás/fa,…
Emblémák/Saját
Rajzok/Saját 
Fotók/Saját  
6-20 K HUF nettó.
Előzmény: netizen (-)
nyman Creative Commons License 1999.11.21 0 0 2
Altalaban a felmelegites szokott segiteni. pl. forrivizbe teszed, ugy jobban formalhato :))
Előzmény: netizen (1)
netizen Creative Commons License 1999.11.21 0 0 1
A tórusz alakú doboz biztos rulez csak tod nincs hozzávaló hajlítható és nyújtható alaplapom :-)
Előzmény: nyman (0)
nyman Creative Commons License 1999.11.21 0 0 0
van egy 0 alaku dobozom, ami minden kriteriumot ut. erdekel? :)
Előzmény: netizen (-)
netizen Creative Commons License 1999.11.21 0 0 topiknyitó
Halihó...

Manapság mindenféle hipiszupi cucc kapható ámbátor a cuccos külcsinére nemigen adnak. Én azon a pár helyen ahova járni szoktam általában igen randa, UV rózsaszin zöld és kék intim betétekkel rendelkező bézs stínű cuccokat látok. Formájuk kiábrándító, gyakran sorjás szélűek és az EMC árnyékolásuk sem kielégítő (működő pc zavarja a rádiókatTV-ket). A lakásom bútorzata olyan hogy egy ilyen förmedvény nem igazán való bele. Aki esetleg jobban ráér jó lenne illetve +köszönném ha leírná hogy hol lehet nagy-Budapesten (de máskora is gondolva esetleg országszerte) szép házikókat kapni PC számára up to 30000HUF. Mondjuk a jó szerelhetőség sem lenne egy uccsó szempont.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!