Keresés

Részletes keresés

gaycenter Creative Commons License 2005.05.29 0 0 388

Sziasztok!

 

Ajánlom figyelmetekbe:

 

Meleg fiúk információs oldala erotikus képekkel, -sztorikkal, humorral, és sok-sok érdekességgel.

 

http://www.gaycenter.fw.hu

 

Az oldal listájára feliratkozni a subscribe@gaycenter.lx.hu címre küldött levéllel lehet.

 

További info a honlapon, az ott levő Vendégkönyvben, illetve e-mailben:

 

gay_center@yahoo.com

 

Ordas Creative Commons License 2004.02.04 0 0 387
Pokolgéppel, ismétlő puskával lehet menni? :)))
Előzmény: istik (386)
istik Creative Commons License 2004.02.01 0 0 386
Február hónaptól minden csütörtökön, és havonta két alkalommal vasárnap is megnyitja kapuit vendégeinek az Angyal Bár!
Csütörtökönként 21:30-ig ingyenes a belépés!
Mindenkit nagy szeretettel várunk!
Tarts Te is Carollal, minden csütörtök este 22:30-tól!
Jelentkezz Te is szereplőnek a (06.70) 569.9966-os telefonszámon, vagy küldd vissza a fenti jelentkezési lapot.

***

GOLDENCITY
The very best of the latest progressive vocal trance and groovy house tunes

G Y Ó N T A T Ó S Z É K
(Carol Hore Mohn meghallgat!)

Ha van olyan történeted, ami nagyon érdekes, ami senki mással nem történhetett meg, vagy csak szívesen elmondanád, keress meg minket, mert Carol Hore Mohn meghallgat!

Ha úgy érzed átlagon felüli vagy, ha olyan különleges képességed van, ami egyedülálló, ha a tehetségedet még senki nem fedezte fel, és attól félsz, hogy a világ soha nem ismer meg, akkor ne hagyd magad elkallódni!

Itt a nagy lehetőség, hogy te is szár legyél!

Ha magadra ismersz, vagy a környezetedben van ilyen ember, akkor ne habozz, írj a carol@angyalbar.hu e-mail címre!

***

S Z E M B E S Í T Ő S H O W

Hulljon le a lepel, derüljön ki minden! Öntsünk tiszta pezsgőt a pohárba! Vetkőzz ki Te is magadból! Gyere hozzánk szereplőnek! Carol Hore Mohn Téged is megsegít!
Örök harag, vagy szent a béke? Se veled, se nélküled? Ciróka vagy maróka? Adok vagy kapok? Oldás vagy kötés? Mindig van min megütközni! Carol szembesítőshowja pattanásig feszíti az idegeket -- és a rekeszizmokat. Hívatlan vendégek, váratlan helyzetek és fordulatok!

Tarts Te is Carollal, minden csötörtök este 22:30-tól az Angyal Bár színpadán!

Voltál már olyan helyzetben, hogy nem tudtad senkinek elmondani, hogy mi a baj?

Voltál már magányos, amikor senki nem fogta meg a kezedet?
Vannak olyan gondjaid, amikre nem találsz megoldást?
Sokszor hiszed azt, hogy kilátástalan a helyzeted?
Gyere el Te is, találkozz Carollal, oldjuk meg együtt a gondjaidat!





Mike Creative Commons License 2000.10.07 0 0 385
Nem akarunk inkabb chat-elni?
joy Creative Commons License 2000.10.07 0 0 384
Az nem az én képem!
:o)))
Előzmény: Mike (383)
Mike Creative Commons License 2000.10.07 0 0 383
na azert nem kell morcos kepet vagni!
legy vidam!
joy Creative Commons License 2000.10.07 0 0 382
Az csak idölegesen! A sz..bb, ha yózanul is se...
(:O(
Előzmény: Mike (381)
Mike Creative Commons License 2000.10.07 0 0 381
erre mondjak, hogy impotens :))))))
bocs! :))))))

joy Creative Commons License 2000.10.07 0 0 380
Miért a hótrészeg is felvihet partnert, de nem tud vele mit kezdeni...:o)
Előzmény: Mike (379)
Mike Creative Commons License 2000.10.07 0 0 379
Hat, ha mar felhoztad?
joy Creative Commons License 2000.10.07 0 0 378
Hajnal fél háromkor?
Előzmény: Mike (377)
Mike Creative Commons License 2000.10.07 0 0 377
Neked van?
joy Creative Commons License 2000.10.07 0 0 376
Sose tunni!
Hátha van valakinek új "ötlete"?
Előzmény: Mike (375)
Mike Creative Commons License 2000.10.07 0 0 375
szerintem csak poennak szanta
de jo regi topic volt, amiben mar 20x atbeszeltunk mindent, kar volt elohozni
no de vegul is, nem baj
Előzmény: joy (373)
joy Creative Commons License 2000.10.07 0 0 374
Yaaa!

Nem, csak vadászni voltam! :o)))))))

Előzmény: Mike (372)
joy Creative Commons License 2000.10.07 0 0 373
Nem, csak kb 2-3 oldalt. Ugyanis én többet olvok, mint írok...
Azt a sort akkor is durva, valótlan általánosításnak tartom!
Előzmény: Mike (372)
Mike Creative Commons License 2000.10.07 0 0 372
Atnezted az utobbi felev termeset?
Előzmény: joy (371)
joy Creative Commons License 2000.10.06 0 0 371
Az utolsó sorod hülyeség!
Mint a topiccím!
Előzmény: jokerface (369)
senája Creative Commons License 2000.06.28 0 0 370

Hogy mikor lesz kötelező? Valóban, olyan sok mindent hoztak már a változás szelei az idők során... Egyébként neveltetéséhez viszonyítva is sok ember kényszerül rá olyan dolgokra, amit nem érez természetéből fakadónak. Például vegyük a nők egymás közti kommunikációját. Vannak családok, ahol megszokott egymás csókdosása, puszilgatása. Így fejezik ki egymás iránt érzett szeretetüket, ragaszkodásukat. Mások meg szeretik egymást, de inkább szavakban nyilvánítják ki ezt. A hétköznapi életben különböző neveltetésű emberek kommunikálnak egymással... Sokszor már manapság is olyan kényszeres az egész... Mondom, van néha az embernek olyan érzete, hogy miért, buzi vagyok én, vagy mi a fene?
jokerface Creative Commons License 2000.06.26 0 0 369
Hali!

Egészen addig lehet őket útálni, amíg ki nem derül, hogy az egyik közeli ismerősöd is az, no akkor mit lehet csinálni.

Nálam nem próbálkozott. Egyébként csak akkor kötelező, ha filmsztár, zenész vagy ilyesmi akartok lenni. Oda muszály

Előzmény: 81713 (368)
81713 Creative Commons License 2000.06.26 0 0 368
Tisztelt Melegek!

Ha ezentúl bármelyikőtök akár chaten, akár emilen zaklat, az összes toleranciámat beszüntetem. Nem vagyok kiváncsi a farokméreteitekre, sem a huncutságokra, amit ezzekkel elkövettek.

Ha elvárjátok a nem meleg társadalom toleranciáját, hát gyakoroljátok ti is.

Ez nem fenyegetés, hanem ígéret.

Remélem világos voltam!

10telettel:
A Dagotta

Ordas Creative Commons License 2000.06.26 0 0 367
Most eppen New Yorkban van nagy buli. Meg Frau clinton is elment - ja a szavazatok.
meg mindig nem ertem minek tuntetni a jogokert, ha mar megvan? Hiszen tuntethetnek is. De minek?
Ordas Creative Commons License 2000.06.15 0 0 366
Igen, lehet felvonulni, bar en azt nem tartom jo 5letnek, mert ugye ez haloszoba tema.
De itt direkt arrol van szo, hogy pont Romaban, pont a szent evben, pont a legnagyobb kereszteny megemlekezesek idejen, pont a legforgalmasabb helyeken vonulnanak fel, s semmi kompromisszumkeszseg nem volt naluk.
Tehat nekik lehet nagy a lekuk, de masnak nem. Ilyen megvilagitasbol mar ha akarnek, se tudnek szimpatizalni a melegekkel. De nem csak en vagyok igy.
Előzmény: Mike (364)
Mike Creative Commons License 2000.06.14 0 0 364
Kedves Ordas!

Hat... szinte megint ua. a tema, szvsz mar atbeszeltuk. De mind1, am legyen. :)
Szerintem, nyugodtan maszkaljanak csak ott ahol akarnak, engem nem zavar. Az en ugyem annyi ebben a dologban, hpogy eldontsem kivanok e en is ott felvonulni vagy nem. Minekutana nem vagyok meleg, tehat nem vonulok fel. De lehetnek szimpatizans is, es akkor felvonulhatnek. De nem teszem. Ok meg ott vonulnak ahol akarnak, azt hogy ki min botrankozik meg, az meg az o dolga. Szvsz nincs ebben semmi megbotrankoztato, azok is csak emberek.

No ennyi!

Mike

Az a sok hulye aki meg ezen megbotrankozik, meg is erdemli.
Vannak az eletben szazszor is fontosabb dolgok, mint hogy ki milyen a szexualis iranyultsaga. Foleg olyan esetben amikor e iranyultsag vegeredmenyben mar elfogadott, ha az elmult evszazadokban a kereszteny kulturkorben uldoztek is.

Ordas Creative Commons License 2000.06.13 0 0 363
Na igen, de azt gondoljak, hogy kereszteny ember, meg 6artalan megertes, megdobnak kovel, dobd vissza kennyerrel?

Na mind1, de akkor amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten?

Sz'al, mert igy mar nem all a "vilagfajdalom" tabor, meg a "mindenki minket bant" effektus.

Előzmény: Balisto (362)
Balisto Creative Commons License 2000.06.13 0 0 362
Sziasztok,

Én is olvastam a HVG ezen cikkét, és mélyen felháborított. Elöljáróban megjegyezném, hogy nem vagyok sem vallásos, sem meleg.
A melegek évek, évtizedek óta arra bíztatnak minket, hogy fogadjuk el a másságukat, legyünk velük megértőek stb., de egy helyszínváltoztatáshoz már nem elég kompromisszum-képesek. Most akkor csak a mi oldalunkról szükséges a tolerancia? A vallásos emberek nem érdemelnek ennyi megértést?

B.

Előzmény: Ordas (359)
en.tigris Creative Commons License 2000.06.13 0 0 361
Ez még viccnek is rossz.
Egyébként a kivándorlásom napján lesz.
Amúgy semmi bajom, nincs a melegekkel(ki találta ki ezt a hülye elnevezést, azt hogy meleg?), de azért kicsit felkavarja a gyomromat, hogy manapság, a m;di'ban szinte biztatják az embereket, hogy "csatlakozanak".
Ordas Creative Commons License 2000.06.13 0 0 360
Asszittem erdekes a tema. :(
Előzmény: Ordas (359)
Ordas Creative Commons License 2000.06.11 0 0 359
Na! Folmelegitjuk a topicot, mint a toltott kaposztat. :)

HVG, 2000. jun. 10-i szamban van egy erdekes cikk [48. old.].

Lenyege, hogy Romaban, a szentev csucsan egy homoszexualis vilagtalalkozo lesz [lenne?] Romaban, kb. 200-300ezer reszvevovel. Na most, kerdem en, miert kell masokat megbotrankoztatni? Miert pont a szentevben, miert pont Romaban kell lennie ennek a talalkoznak?
Nemcsak az egyhaz, de meg a baloldali, un. liberalis olasz politikusok is elitelik, korabban beigert tamogatast is visszavontak [300 millio lira]. A kommunistak tamogatjak a rendezvenyt. A melegszervezetek abba se mentek bele, hogy pl. Firenzebe tartsak meg, illetve azt sem fogadtak el, hogy a Piazza Venezian ne vezessen keresztul a felvonulas, illetve tavolabb vigyek a varoskozponttol, ahol rengeteg vallasi emlekmu van. Tehat nagy valoszinuseg szerint provokaciorol van szo.
Ellenben Franco Zeffirelli [bevalottan meleg + vallasos]: "Nem helyes ez a larmas felvonulas a Vatikan kozeleben. A szexualitasbensoseges maganugye mindenkinek, es jogokat nem hivalkodo magatartassal lehet szerezni. Tobbet ert volna peldaul egy komoly tudomanyos tanacskozas a vallas es a homoszexualitas maig nem kelloen tisztazott tmakoreben."

Greg Kirxi Creative Commons License 2000.01.27 0 0 358
Kedves Ordas,

tudom, hogy nem szántad sértésnek, ne is vettem annak, csak leírtam, hogy nem vagyok nagyon szégyellnivaló társaságban. És azt sem mondtam, hogy a művészek közt több lenne a meleg. Egyébként pedig biztos vagyok benne, hogy több van, mint mondjuk a tűzoltók, vagy segédoperatőrök közt. De több van az ápolók, a számítástechnikusok-informatikusok között is, meg a hivatásos rendőrök és katonák közt is. Az okát nem tudom. De több van. Ez egyébként a lényegről semmit nem mond, semmit nem igazol se vice se versa.

Ez a "Munkát kaphattok bárhol" ez azért nem tetszik.

A kérdést egyébként megfoghatom a következőképp:

Állampolgári jogegyenlőség - törvények betartva -
MI A HÉZAG?

A vörös hajúak nem hajthatnak be az egyirányú utcákba még egyfelől sem.

A barna szeműeknek tízszer annyit kell fizetni a foghúzásért, mint a többinek.

A balkezesek csak a nyilvánosság teljes kizárásával foghatnak kezükbe írószerszámot és írhatnak le bármit.

A leányanyákat .......

A cigányokat.......

A zsidókat.......

A buzikat......

A magyarokat....(Erdélyben)

A szerbeket.....(Albániában)

Az albánokat...(Szerbiában)

A katolikusokat...

A protestánsokat...

A mohamedánokat.....

Te is biztos tudod folytatni a sort.

Te is beletartozol valamelyik kisebbségbe.

De Veled legalább lehet beszélni.
Szia

Előzmény: Ordas (357)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!