Keresés

Részletes keresés

rali Creative Commons License 2006.02.03 0 0 18
Nekem kell.
Előzmény: NémaBob (17)
NémaBob Creative Commons License 2006.01.31 0 0 17
Win 1.0 nekem is van. Kipróbálni persze nemtudtam, de elküldöm bárkinek ha kell.
emyl Creative Commons License 2006.01.31 0 0 16
fölhozom mán...
van régi vindózom 1.0-tól 3.11ig...
Bölény Creative Commons License 1999.11.22 0 0 15
Izgi a topik! Tényleg fontos lenne, hogy most archiváljuk az ilyen "őskövületeket", mert amilyen iramban szórják ki a szoftvercégek az újabbnál újabb verziókat, hamar ott fogunk felébredni, hogy ezekből a történelmi jelentőségű programokból már nincs egy szál se. Som-Somhoz hasonlóan pl. engem is veszettül érdekelne a Windows 1.x-2.x. Érvényes még ezekre a copyright? Lehet az is, hogy már lejárt, nem? Jó vicc lehetne, hogy jön a BSA (senkinek nem kívánom), megtalálja a Windows 1.0-t és elzavar a Macroprofit helyi kirendeltségéhez legalizálni azt. Megnézném ezt a jelenetet... :-))))
Domika Creative Commons License 1999.11.22 0 0 14
TomAce
Küldöm.
Előzmény: TomAce (13)
TomAce Creative Commons License 1999.11.19 0 0 13
Domika a Norton Commander 1.0, nagyon erdekelne, ha el tudnad kuldeni, megkoszonem.
Előzmény: Domika (3)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.19 0 0 12
Nem túl közismert, de a Csodák Palotájában van egy számításteechnikai múzeum. Ott az ilyen kincseket szivesen fogadják.
Stanlex Creative Commons License 1999.11.18 0 0 11
Van Windows 1.0-ám, valamelyik Chip CD-n volt rajta, de nem tudom elindítani, Win98-on sehogysem fut.
Van, aki már kipróbálta?
Bütyök Creative Commons License 1999.11.18 0 0 10
Nekem kellene. Meg a többi "őskövület" is!
Előzmény: MuzX (9)
MuzX Creative Commons License 1999.11.18 0 0 9
Van Corel 1.1, de nem jogtiszta...
Előzmény: Domika (8)
Domika Creative Commons License 1999.11.18 0 0 8
Igen Som-Som-nak igaza van. "az általam emlegetett szoftvereknek csak történelmi jelentőségük van, gazdasági hasznuk már kevésbé." Vagy inkább egyáltalán nincs gazdasági hasznuk. Amúgy én is gyüjtöm a régi programokat. Már amit tudok, úgyhogy ha van valakinek valami különleges progija, írjon.
Nemrég ígérték nekem a Windows 1.0-át, de nem kaptam meg. :(
Előzmény: Som-Som (6)
MuzX Creative Commons License 1999.11.18 0 0 7
Oké, neked is igazad van :))

Micrografx:
GrafxWorks 1.0, Picture Publisher x.y, Designer x.y, ORGChart x.y, Flowchart x.y

Ennyi, azthiszem. Ja, és egy Professional Draw talán 1.x, ami a maga idejében akár a Corel vetéyltársa is lehetett vona, ha többen ismerik.

MuzX

Előzmény: Som-Som (6)
Som-Som Creative Commons License 1999.11.18 0 0 6
Igazad van, de ha szigorúan csak az általad megadott témánál maradunk, akkor elég gyorsan elsüllyed a topic. Így legalább kicsit többet van fönn, többeknek van esélye az eredeti témához hozzászólni. Persze sokat segítene, ha konkrét termékneveket is említenél. Másrészt az általam emlegetett szoftvereknek csak történelmi jelentőségük van, gazdasági hasznuk már kevésbé.
Előzmény: MuzX (5)
MuzX Creative Commons License 1999.11.18 0 0 5
Hmmmmm... én nem warez és illegális másolatok csereberéjével foglalkozó topicot akartam nyitni!!!

Régi, műszaki érdekességnek számító, legális, jogtiszta szoftverekre keresek gazdát, hátha valakit érdekel az ilyesmi.

Előzmény: Som-Som (2)
Domika Creative Commons License 1999.11.18 0 0 4
mégiscsak mást akartam írni, bocs. :))
Előzmény: Domika (3)
Domika Creative Commons License 1999.11.18 0 0 3
som-som
A winamp 1.0-át például letöltheted a winamp.com-ról is. Valahol van egy olyan menupont, ahol a régi verziók letölthetők egy ftp szerverről. Én is onnan töltöttem le, de ha kell elküldöm.
A többit nem igazán tudom. De van Norton Commander 1.0-n 64 Kbyte, és ugyanez orosz változatban 16k. Ugye-ugye, az asm mégiscsak mint a pascal, Norton bácsi.. :))
Előzmény: Som-Som (2)
Som-Som Creative Commons License 1999.11.18 0 0 2
Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne megszerezni a következő szoftvereket (lehetőleg ingyen):

  • PC Tools 1.x
  • Norton Utilities 1.x
  • Turbo Pascal 1.x, 2.x
  • Microsoft Macro Assembler 1.0
  • Microsoft Windows 1.x, 2.x
  • Netscape Navigator 1.x
  • Microsoft Internet Explorer 1.x
  • WinAmp 1.0
MuzX Creative Commons License 1999.11.18 0 0 1
Ha nincs jelentkezô, holnap kikukázom...!!!!
cinquecento Creative Commons License 1999.11.18 0 0 0
Ennyi ideje nulla 0?
MuzX Creative Commons License 1999.11.18 0 0 topiknyitó
Üdv!

Költözködés miatti lomtalanítás közben találtam vagy 4-5 régi, (5-6 éves), nem túl ismert, regisztrálatlan, ám jogtiszta, gyári dobozos szoftvert, leírással együtt.
Úgy kerültek hozzám, hogy egy voltmunkahelyemen egyik gyártó termékmenedzsereként ezekkel a termékekkel foglalkoztam, és kaptunk belôle ún. "not for resale" delaeri demópéldányokat, melyek csak névlegesen demók, mindent tudnak. Aztán amikor máshová mentem dolgozni a cég azt mondta, vigyem el ezeket nyugodtan, ôk úgyis új verziókat kapnak belôle.

Mit csináljak velük? Nekem nem kellenek, kidobni meg sajnálom.... fôleg grafikai programok Win 3.1-re.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!