Keresés

Részletes keresés

durvulo Creative Commons License 2011.11.01 0 0 19

A címe, nem pedig az előttem szóló süket dumája miatt hoztam fel ezt a topikot a süllyesztőből. Szóval, mi van itt? Sztrájk vagy csupán egy új főnök találta ki ezt az agymenést, hogy csak belépve lehet olvasni a topikokat?

Wágner úr Creative Commons License 2003.11.01 0 0 18
Én nektek Egy Pofa Söré' elárulom a Nagy Titkot.., hukk, bocsánat..., ahogy mindig is szoktam, ha kellőképp megvesztegetnek...
Szóval ez az izé, ez a #index.hu, ez nem az index.hu..., hukk, bocsánat..., hanem valami nagyon ősi IRC csati, aminek ráadásul ehhez az egész izéhez csak annyi köze volt, hogy az itteni sztrovacsekok oda menekültek, amikor ez itten má' végképp használhatatlan volt...
Na, ez az #index.hu má' ezer éve nincs, de az itteni index.hu ugyanúgy használhatatlan - ez, kérem szépen, egy hagyományápolás, ezé' nincs is micsinálni azon kívül, hogy Söröt köll inni, mer' az, má'mint a Sör, nem most megin' mi van, hanem most is, meg mindig is van... Egészség!
NagyOkos Creative Commons License 2003.11.01 0 0 17
Az index új híre
Processzorok fénysebességen

"Az utóbbi időben sokan próbálták kihasználni a fénynek azt a tulajdonságát, hogy az elektromos jeleknél sokkal gyorsabban utazik"
Hát bizony az elektromos jel fénysebességel terjed. Ezek szerint van a fénynél gyorsabb fény!
b.richie Creative Commons License 2003.09.11 0 0 16
hú, most bakot lőttem, szóval az EXTRÁRA gondoltam!
Megyek is át arra a fórumra!
Az index műxik, hisz mindennap azon olvasom a híreimet!! :)))))

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! :)

De azért leírhatnátok a véleményeteket! :)

b.richie Creative Commons License 2003.09.11 0 0 15
Hello!
Valaki mesélje el, mi van mostanság az indexxel??
Nekem az az érzésem, hogy végleg megszűnt!
Kb 1-2 hete nem elérhető , "karbantartás van"!
Tudjátok volt az a botrány (nem emlékszem pontosan), amikor egy szolgáltató csődöt mondott, dobta az indexet, meg még egy portált (kb 7-8 hónapja)!
Na szerintetek mizújs ott?
kokakoka Creative Commons License 2000.12.27 0 0 14
#index.hu - Most megint mi van?

koka.

dr poljakov Creative Commons License 2000.09.20 0 0 13
hat meg nem ert oda. pedig szep lehetett. en csak az egyvalasztasos median szavazogepet lattam horngyulaval, de az sem volt semmi. :)))
Előzmény: James Bond (10)
James Bond Creative Commons License 2000.09.20 0 0 11
Elmúlt. Illetve vissztértek a hírek.... :o) HURRÁ!
James Bond Creative Commons License 2000.09.20 0 0 10
Na ez ide nem nagyon akar felkúszni..... de előbb-utóbb biztos odaér :o)
Előzmény: James Bond (9)
James Bond Creative Commons License 2000.09.20 0 0 9
Akkor itt egy kép az utókornak, ha valaki esetleg lemaradna róla.... >>>
cs_geza Creative Commons License 2000.09.20 0 0 8
Eztetet en is lattam. De reggel 8 elott meg volt folap, de mas mar nem volt hajlando megnyilni....:(((( Jo volna az oriasplakatok es a radioreklam (ra vannak kattanva...) helyett normalis hwbe, swbe, meg savszelessegbe beruhazni indexeknel....:(
cinquecento Creative Commons License 2000.09.20 0 0 7
Nálam sincs semmi...
Most már megint mi van?
Nem mesélne valaki, aki illetékes?

500

Előzmény: James Bond (6)
James Bond Creative Commons License 2000.09.20 0 0 6
Én az előbb sokkal érdekesebbet láttam.... Nem voltak hírek az indexen! Egy sem! Nem semmi. Hírtelenítették a főoldalt.....
cinquecento Creative Commons License 2000.09.20 0 0 5
Ti is azt tapasztaljátok, amit én?
Szinte semmi nem nyílik meg, ami megnyílik, az fél óra alatt, a fórum hol bejön, hol nem, brrr....

500

CaveMaN Creative Commons License 1999.11.18 0 0 4
Hello!

Nemigaz, hogy nem erdekel senkit, de ha most arra a napra gondolsz amikor napkozben nem volt op es este bejottek server-oppal majd takeovereltek a csatit, akkor az vegulis mulasztas volt. Popec es a tobbiek nem gyagyak, csak op nelkul nem sokat tudnak kezdeni...

A hiba pedig abbol adodott, hogy lustak voltunk nappal opot csinalni, hogy a botoknak legyen es tudjak vedeni a csatornat. A botot meg mint eszlelted szivesen varjuk :o))

Udv
CaveMaN

Előzmény: dr poljakov (3)
dr poljakov Creative Commons License 1999.11.17 0 0 3
Nem hiszem, hogy senki se látta, azt hogy senkit nem érdekel, azt meg mégúgyse. Vagy ez annyira mindennapos eset, hogy már nem is érdemel rágódást, tűnôdést, megoldáskeresést?
dr poljakov Creative Commons License 1999.11.17 0 0 2
Esetleg ha érdekel valakit rajtam kívül, akkor beszólhatna. Pl. aki elmeséli, mi a NAGY_BÜDÖS_FRANC_VOLT_ITT. Technikailag elmesélve.
Hol fut PoPec? Mér ilyen gyagya? Botom nekem is van, odaadnám tanulmányozásra, akinél futhat. Acidblood-nak híjják. :]
dr poljakov Creative Commons License 1999.11.17 0 0 1
#index2.hu rulez. aztán majd megátjuk, ki lesz okosabb...
dr poljakov Creative Commons License 1999.11.16 0 0 0
Először azt hittem, csak amiatt maradtam egyedül, mert a ragadozók az oprencerem miatt nem tudtak kiebrudalni. De talán más is volt ott nem Win9X-ről...
dr poljakov Creative Commons License 1999.11.16 0 0 topiknyitó
Jött két-három op. Osz szevesz. Nekem úgy tűnt egyedül maradtam a csatornán. Teljesen. Mindenki kipusztult mellőlem. Part, join, temporary unavailable. Log megvan. Whoisekkel tarkítva. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!