Keresés

Részletes keresés

TudatLan Creative Commons License 2012.05.24 0 0 35

2012 van   ...  

:-)

Előzmény: ystuc 146ti (30)
Jozsoo_07 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 33
Véleményeket kinek hogy tetszik...

http://www.youtube.com/watch?v=3TCRy6mVl-4&fmt=18
rabi75 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 32
keresném Ganxta összes albumát?postázni tudná valaki ?kifizetem
Isti08 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 31
Magyar rap van és jó de gangsta rap nincs
ystuc 146ti Creative Commons License 2008.06.26 0 0 30
Legyen úgy, ahogy akarod. :-
2010-ben folytatható a téma... :-)
Előzmény: vitorlás hajó (29)
vitorlás hajó Creative Commons License 2006.03.08 0 0 29
Látom itt két évente van hozzászólás. Akkor én folytatom ezt a hagyományt. Találkozunk 2008-ban :)
fanka Creative Commons License 2002.03.14 0 0 27
szevasztok! :)
ha valakit esetleg erdekel az aktualis albumunk akkor mar letoltheti a
http://www.skaelede.hu/fankadeli/eae.htm
cimrol boritoval egyutt 256kbps-es mp3
a visszajelzesek johetnek ide vagy emailban is a fanka@mailbox.hu cimre
peace !
www.skaelede.hu/fankadeli
thanxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
doroty Creative Commons License 2000.01.21 0 0 26
>A harmadikban mar orulsz ha hallassz egy jo rimet<

Azért, szerintem a rímekkel mindig is "gondban" voltak,
szerintem nem is ez a lényeg... sot az
eszméletlen nevetséges,
felfuvalkodott és éretlen,
hímsovi szövegüket nyomják unásig,
ami még csak nem is
visszataszító, sot...
"egy jópofa hányáshoz is kevés"
csá csumi csá,
'welcome to Kansas, doroty'

sweet lips project Creative Commons License 2000.01.21 0 0 25
van,
Fekete Ló...
kiirály
mue Creative Commons License 2000.01.20 0 0 24
Ganxsta rulez, de semmi de.
A legjobb albumuk az elso volt. A masodik meg majdnem ugyanannyira jo. A harmadikban mar orulsz ha hallassz egy jo rimet. Persze azon is elofordul jo szam.
sallustius Creative Commons License 1999.11.22 0 0 23
Blugy blugy blugy....... Elsüllyedt a topik. Ez talán nem is akkora baj...
Red Dawn Creative Commons License 1999.11.20 0 0 22
Jó-jó, bocsi :)
Előzmény: sallustius (21)
sallustius Creative Commons License 1999.11.20 0 0 21
Azért írtam ezt, mert ez a véleményem. Szerintem ők tényleg a hallgatható kategóriába tartoznak. Égő Halakkal annyiban nem értek egyet, hogy a cigányok nem Magyarország négerei (ez úgyis egy másik topik...).
Előzmény: Red Dawn (19)
ÉgőHalak Creative Commons License 1999.11.19 0 0 20
hát gondolkodjunk. magyarországon vannak olyan zenék, amelyeket gengszter rapként akarnak eladni, de hát az eléggé kínai cucc, mert ha vesszük a G.Z.t, akkor nem gengszter, de ráadásul egy kibaszott rímet nem tud megírni, a ritmusról szintén fogalma sincs. ha szar az egész, mert nincs szótagszám, vagy szó, akkor csak benyögi, hogy "hö", ez kibaszott nevetséges. másrészt a gengszter rap egy inherensen magyar műfaj (jézus is magyar volt), t.i. József Attila Tiszta Szívvel c közismert verse az első igazi gengszter rap. a többi meg különben is olyan, mintha egy csüngőtokájú hanszrégenkúrt német menedzser sliccéből másztak volna elő.

a fekete vonat, mint olyan még tolerálható, mert hát a cigány a magyar néger, hülye aki ezt nem látja be, azon kívül a vendéglátós hangszerek ellenére is átjön, hogy nem kín nekik a zene, mint mondjuk G.Z.nak.

az ember ne akarjon má más lenni mint ami

Red Dawn Creative Commons License 1999.11.19 0 0 19
Kedves sallustius! Írod:
"Na és mi a helyzet a Fekete Vonattal? Ugyebár ők cigányok. És meglehetősen jó a zene, amit nyomatnak. Részben arra is rá lehet húzni a gangsta jelzőt, bár ők némileg jobbak az átlagnál, és az állatságok sem dominálnak annyira, mint másoknál."

Atyavilág!

Előzmény: sallustius (6)
weirdo Creative Commons License 1999.11.19 0 0 18
Jaja, akkor nőtt igazán a szememben a Zmag, lecigánygyerekezték a kis köcsögöt, de a következő számban elnézést kértek tőle (még rúgtak egyet rajta, nagyon helyesen) és a kiadótól, amivel véletlenül kapcsolatba hozták!
Ez a fszi annyira tahó, hogy ha folyik az orra, lenyalja, én legalábbi s kinézem belőle!
Dopeman a listák élén.... leszopom magam...
w
Előzmény: sallustius (17)
sallustius Creative Commons License 1999.11.18 0 0 17
Emlékszem még arra, amikor kijött Dopeman első lemeze. Úgy két-három évvel ezelőtt lehetett. Az akkor még létező Z Magazin (azóta sajnos már megszűnt, pedig igényes volt) még pontot sem adott az ötös listán a CD-re. Ez volt az egyetlen olyan kiadvány a lap történetében, ami 0-t ért el. Talán nem egészen véletlenül...
én5 Creative Commons License 1999.11.18 0 0 16
nos, a dopemanről annyit, hogy hát hogy lehetne valakit komolyan venni ebben a műfajban, ha egyszer Pityinger a neve?

egyébként néhány évvel ezelőtt még ő is egy konszolidált, rendes fiatalember volt...

van egy..... hmmmm....ismerősöm, akivel egy házibulin roppant romantikusan keringőt táncolt........így megy ez, no

KDG forever Creative Commons License 1999.11.18 0 0 15
Szerintünk Magyarországon még nincs igazi gangsta rap, csak kezdeti próbálkozások.A szövegek már elég durvák,de ahogy előadják az még nem az igazi.
Az is igaz,hogy pár csapat jó irányba halad,de sokan rossz úton járnak.Az árral szemben zenéje már elég jó annak ellenére,hogy a szövegeik nem trágárak.Ganxsta és a kartel csak a pénzért csinálja.Zolee a rap előtt még egy metalzenekarban dobolt,vagyis nem vérbeli rapper.
Az AC rap-jam-e sok fiatal,tényleg tehetségs csapatnak ad lehetőséget a bemutatkozásra.Pár év múlva talán már igazi magyar gangsta rapet halgathatunk.
Előzmény: weirdo (14)
weirdo Creative Commons License 1999.11.17 0 0 14
Hali!
Szerintem ez a f.sz Zoligyerek megérett arra, hogy helyből agyonlőjjék! Gengszter rap????? Amikor olyan kedve van kovbojosdit játszik a barom.... Tényleg, komolyan gondolja...
Pain hozzá képest atyaisten, bár mindkettőt utálom!
Dopeman no comment!
w
Előzmény: Kham (10)
sallustius Creative Commons License 1999.11.17 0 0 13
OFF

Tisztelt X polgártárs, mud, kham és mindenki. Ezúton bejelentem, hogy álláspontom revideáltam. A nullázásnak jobban utánanézve valóban rájöttem, hogy a hülye ezúttal sajnos én voltam. Úgyhogy sorry. Nullázás OK.

ON

Pain tényleg eléggé hmmmm. Bár én jókat röhögtem az Irigy Hónaljmirigy feldolgozáson, miszerint is: "A szexmajom ki?" :>.

X polgártárs Creative Commons License 1999.11.17 0 0 12
sallustius polgártárs,
1. értelmezd már légy oly' szíves a pár szavas mondatom...segítségül elárulom, hogy kiderül belőle: nem a topik, hanem a gankszta stílus nem tetszik...
2. ld. Kham könyve, első bekezdés!
xpt
Előzmény: sallustius (9)
fabika Creative Commons License 1999.11.17 0 0 11
engem ettől a Pain nevű majomtól ver ki a(z) (h)ideg. holott, némely nyugati parti rapper cirka ilyen nyögdösősen énekel. engem akkor is idegesít. benneteket nem?
Kham Creative Commons License 1999.11.17 0 0 10
Hát igen, ismét egy ifjú nick, aki nem tudja mirol szól a 0-ásozás. Ha olvasgattál volna egy kicsit ahelyett, hogy egybol topiknyitással kezded, tudnád hogy mirol szól.

Egyébként meg ZanaZoli bácsi igen jó, de nem kell komolyan venni, o se veszi komolyan. Dopemant azért nem csipom, mert o komolyan gondolja az egészet.

Előzmény: sallustius (9)
sallustius Creative Commons License 1999.11.16 0 0 9
Semmi gáz, csak nem szeretem, ha valaki egyből egy 0-val nyit meg valamit (nem rád gondolok, hanem X Polgártársra). Bár ez mostanában elég divatos a Fórumban, de én nem szeretem igazán. Ha valakinek az a véleménye, hogy ez a stílus egy nagy nulla, akkor azzal részemről semmi baj. De akkor azt úgy közölje, hogy nem a topik egy 0, hanem a stílus. Ha meg a topik a nulla, akkor azzal indítson, hogy "Jó hülye vagy, hogy ilyen állatságokról témát nyitsz.". Lényeg: nem fikázni akartam, de azért nekem is van véleményem.
Előzmény: mud (8)
mud Creative Commons License 1999.11.16 0 0 8
A nullazashoz valoban nem kell nagyokosnak lenni. Ambar ha figyelmesen elolvasod azt a par szot, akkor lathatod, hogy valoban ez a velemenyem es ezt tetelezem fel x polgartarsrol is a mondata alapjan. Kar, hogy megelozott.
Dehat kedves sallustius, most nem ertem, mert eloszor azt irtad, velemenyre vagysz, most meg fikazol. Raadasul a kerdesedre valaszoltam. Mi itt a baj???
Előzmény: sallustius (3)
manga Creative Commons License 1999.11.16 0 0 7
hallgasd a pararadio clique! adasat.
hip-hoppal foglalkozunk, mind a magyar es kulfoldi scene-en jelen levo csapatokkal.

CLIQUE!

(csutortokonkent 20.30-tol)

sallustius Creative Commons License 1999.11.16 0 0 6
Na és mi a helyzet a Fekete Vonattal? Ugyebár ők cigányok. És meglehetősen jó a zene, amit nyomatnak. Részben arra is rá lehet húzni a gangsta jelzőt, bár ők némileg jobbak az átlagnál, és az állatságok sem dominálnak annyira, mint másoknál.
Előzmény: JetBoy (5)
JetBoy Creative Commons License 1999.11.16 0 0 5
Amerikai ertelemben nincs, magyarban van: odakinn tenyleg van nehany getto, ami kitermeli az ehhez hasonlo zeneket, itthon meg van ugye a nyolcker, de a ciganyok vajmi keveset ertenek a zeneleshez (bocs, a kocsogoles nekem nem igazan zene...), igy a "nyo'cker" legfobb lakosai nem fognak gangstarappet nyomni (penzuk se lenne sok hozza).
Az igazi gengszterek (az europai gengszterek ugy altalaban) meg nem fognak lemezeket gyartani...

(nalunk pl. nincsenek "olyan" gengszterek...mint az USAban voltak es vannak, nalunk inkabb a "fehergalleros" style a meno)

sallustius Creative Commons License 1999.11.16 0 0 4
Kedves mud,

Mikor jártál utoljára drága fővárosunk nyolcadik kerületében? Jó, nem azt mondom, hogy az olyan, mint az amerikai nagyvárosok hasonszőrű negyedei, de azért ott sem egy öröm az élet - legalábbis nem egy ismerősöm mesélt már elég vad történeketeket. Más kérdés, hogy amiről ezek az együttesek "énekelnek", az igen messze áll a valóságtól.

Előzmény: mud (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!