Keresés

Részletes keresés

NevemTeve Creative Commons License 2000.02.01 0 0 5
K: Önnek az egész fizetése kártyára megy ?
V: Nem, a felét el-lóversenyzem...

Borzasztó, hogy képtelenek megérteni, hogy a bankszámla, a bankkártya és a hitelkártya más-más dolog :-)

Juiice Creative Commons License 1999.12.10 0 0 4
Ezugyben nezzetek meg a w3.swi.hu-nemsemmi weboldalt!

csa
J

Törölt nick Creative Commons License 1999.11.12 0 0 3
+ + + (Az első a nemesi előkereszt).

micsoda, stimmel. Én kivonultam. Nem az egész médiából csak a királyiból. De nem gondolod, hogy a véleményed egy önellentmondás? Mert ugya két eset van: vagy nem nézel - nem olvasol, vagy mégis.

Ad 1. ekkor alulinformált leszel (Cseh Tamás)
Ad 2. Ha nem hiszel a firkásznak, akkor meg minek olvasod, csak azért, hogy cikizhessed? Ez vélelmezhetően pszichológusra tartozna.

Végül: nem szeretsz minden egyformán, csak összemostad magadban a véleményeidet.

MacPhisto Creative Commons License 1999.11.11 0 0 2
Mai okosunk: Molnár Dániel, Reggeli Krónika. A hír:Schumacher fivérek gokartozást rendeznek.Részt vesznek:Barichello, Alesi, Zanardi és a híres _gokart_ versenyzők Paul Tracy és Christian Fittipaldi.

Talán el kéne magyarázni egy sportriporternek (akit különben jónak tartok), hogy a gokart és a C.A.R.T. egészen más tészta?

donvito Creative Commons License 1999.11.11 0 0 1
Kedves mindenki!
Én is hallottam a hírt és eléggé vidám lettem tüle. De azért ez annyira nem kirívó.

Nálam személy szerint a mostani Pepó cikizés viszi el a pálmát. Annyira buta és korlátolt gondolat volt a 100 milliós sikkasztásról szóló cikk, hogy már-már azt hittem, hogy Pepó saját magát jelentette fel (összesküvés elmélet rulez!). Hogy lehet egy újságíró ennyire BUTA, hogy feltételezhesse (!), hogy a 90-es években Magayrországon egy agráregyetemen lehet 100 milliókat sikkasztani??? Hát hol él az ilyen ember? Az biztos, hogy nem a Földön!

Kedves MacPhisto - a dilettantizmus kozmopolita jelenség, viszont a régi Murphy törvényt módosítani kéne:
aki tudja - csinálja;
aki nem tudja csinálni - az tanítja;
aki nem tudja tanítani - abból tornatanár lesz
aki még tornatanárnak sem felel meg - abból újságíró lesz.

Gálvölgyi után szabadon - A tornatanár? Na azért az már egy szint!

vito

micsoda Creative Commons License 1999.11.11 0 0 0
Miert kotik politikai hovatartoyashoy azt vajon, hogy kinek milyen hosszu lehet a musorideje,egyaltalan lehet-e musora.
Szigoru cennzura van am itt nalunk Mo.-on, igy tehat aki valamit is ad magara, az nincs a mediaban.
MacPhisto Creative Commons License 1999.11.11 0 0 topiknyitó
Miután erős túltengést érzek a topic-címben szereplő egyedekből, azt javaslom pellengérezzük ki őket, hátha magukba szállnak...
Esélye: 0nulla0 (találjatok ki mást).

Példa:MTV-Híradó, nov. 10. délben. Kép:tömeg a Brandenburgi-kapunál.Alkalom: 10 éve bontották meg a Falat.Ehhez képest Híradó:Berlinben több ezer ember gyűlt össze, hogy megemlékezzenek a Kristályéjszaka évfordulójáról.Megjelent Genscher,Kohl,Bush és Gorbacsov.

A nagyon okos szerkesztő nyilván kapott egy képes anyagot, és ezt az évfordulót találta valahol.
Az eszébe nem jutott, hogy a Kristallnachtot nem ünneplik utcabállal, valamint ezek a volt politikusok sem jelennek meg egy 61.-kerek-dátumon.

Miért nem kötik végzettséghez a TVzést? Túl sok embert befolyásolnak így hat általánost végzettek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!