Keresés

Részletes keresés

Seki Waker Creative Commons License 1999.11.12 0 0 7
Hát ha a Demjánék beszállnak a buliba, akkor komolyan veszélybe került GLászló ásványvíze, aki egy régebbi topicban komoly fogadásokat kötött arra, hogy nem készül el időre az Nemzeti.
Az pedig egyáltalán nem baj, ha terjeszkedik a Duna vonalán a város külföldiek által is látogatható része.Az ilyen méretű beruházások jó hatással szoktak lenni a tágabb környezetükre is, no meg az ingatlanárakra. A francnak költöztem el onnan :-(
új fiú Creative Commons License 1999.11.11 0 0 6
Olvasgatva az igen eredményes kanadai útról készült beszámolókat, érdekesnek tartok néhány dolgot:

1. 35 év alkudozás után visszaadnak egy sokmilliót érő képet, csak úgy (ráadásul akik eddíg próbálkoztak a visszaszerzésével nem is sejtették) és OVI a hóna alatt hozza haza...
2. Megállapodnak egy sok milliárdos beruházásról egy olyan társasággal akik korábban kétszer hiába próbálkoztak...

Szerintem minimum gyanús. Persze PR szempontból tuti jó fogás: OVI a Nagy Tárgyaló hazahozta a hőn áhított képet + dől a lé Kanadából + a Nemzeti is olcsóbb lesz + elkészül határidőre (a Demjánék rekord gyorsasággal építkeznek!)

Mit gondoltok?

geszthi Creative Commons License 1999.11.10 0 0 5
Ja, es az elso kerdesemre van valami valaszod? Szerinted?
Előzmény: jeges (3)
geszthi Creative Commons License 1999.11.10 0 0 4
Nem erre gondoltam. Hanem az annyira hangoztatott melto tortenelmi es egyeb szinten tortenelmi es fontos epuletek altal adott melto kornyezetre a varosligeti elkepzelesnel.
(ez volt vikike egyik indoka ugyanis !!!)

Most meg ott lesz egy "mocskos" nyugati szorakoztato- es irodakozpont szomszedsagaban/kozepen.

No ebbol is latszik, hogy csak kamu volt az egesz indok az eredeti hely ellen (ha mar tenyleg igy gondoljak akkor nem engedhetne belole holmi politikai okok miatt. Persze eddig is latszott, csak politikai okok voltak semmi mas).

(A hid esztetikumat illetoen egyetertunk. No de a Golden Gate sem egy Lanchid...).

Előzmény: jeges (3)
jeges Creative Commons License 1999.11.10 0 0 3
geszthi, miért ne lenne méltó a környezet?
Közvetlenül a Lágymányosi híd mellett, amire Demszky olyan büszke volt.

(Az én véleményemre nem kell adni, de nekem baromira nem tetszik ez a híd)

Előzmény: geszthi (2)
geszthi Creative Commons License 1999.11.10 0 0 2
Kivancsi vagyok most miert nem "tankozik" Lezsak es mocskos kulfoldi imperialista befektetozik/szorakoztatokozpontozik Csurka ??

Azert ennel buszkebbnek kepzeltem az urakat, minthogy egy ilyen fontos nemzeti dolgot csak
igy az egyebkent annyira utalt kulfoldi szorakoztato kozpontos penzzel valositsanak meg es ne sajat nemzeti erobol/beruhazassal.

De orbannak jar a plussz pont. Ez zsenialis huzas, hogy ha mar ez a szinhaz sem lesz olcsobb mint a masik (fo ellenerv ugye) akkor megtalalja a kiskaput, hogy megse latszon mar.
Csak azt nem ertem meg, hogy ez a kornyezet mitol lesz olyan melto A Nemzet Szinhazahoz
(ez is ugye mino nagy erv volt a varosliget mellett anno).
No de hol van mar a tavalyi ho/erv/indok ?!

Előzmény: MaZsola (-)
jeges Creative Commons License 1999.11.09 0 0 1
Akkor ez egy igazi népnemzeti színház lesz.
Gurg Creative Commons License 1999.11.09 0 0 0
0

de azert epuljon Nemzeti

Előzmény: MaZsola (-)
MaZsola Creative Commons License 1999.11.09 0 0 topiknyitó
A volt expo telkekre kiírt pályázaton a Trigránitot kétszer is úgy kosarazták ki, hogy indoklás nélkül eredménytelennék nyilvánították a pályázatot. A nemzeti dunai tájképbe illesztésével és a HÉV föld alá küldésével égetően szükségessé vált külső és mozgékony építőipari potenciál bevonása. A kb. 500 millárdot kitevő ingatlan beruházás (nemzeti csupán 14 milliárd) a teljes évi kanadai exportforgalmunkat teszi ki.

Most végre biztosak lehetünk abban, hogy a Nemzeti felépül! Demjánnal, vagy nélküle, most már lényegtelen, hsizen ő úgy is utat talál magának a volt expo telkekhez...

Részemről szurkolok.
HajráZsola

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!