Keresés

Részletes keresés

rács1 Creative Commons License 2011.01.11 0 0 1158
dejo Creative Commons License 2009.12.17 0 0 1157
Most egy kimerítő tanulmány következik a rádióhallgatási szokásaimról.
Munkanapokon a reggeli készülődés közben hallgatok kb. 30 percen át rádiót a konyhában. Eddig a Slágert, most meg a Neot. Meg kell mondanom, a Ganxta Zoli Vadász László Kamikaze (barátoknak Kami) c. műsora felüdítő a Bumeráng után. A Bumerángot is akkor szerettem amikor Bocskor szabin volt. Boros meg Voga ketten sokkal jobb, mer Bocskor folyton okoskodik.
Zeneileg a Neo sokkal változatosabb, csak szegény Ganxtsát, megfedik, ha saját zenei ízlésének megfelelő zenét indít el. Pedig szerintem nagyon is belefér a sok lagymatag zene közé egy-egy vadabb szám.
Mind a Slágerrel, mind a Neoval kapcsolatban ugyanaz a problémám, túl sok Pataki Attilából bennük.
Sajnálom, hogy a Kamikaze december 30.-kán megszűnik és jön helyette az unalmas
Bumeráng.
Ez van reggelente. Kora délután, munkából haza felé az autóban szoktam még hallgatni az Európa Rádiót. Naponta 10-20 perc. Ez egy református rádióadó. Sajnos néha napokig ugyanazt a híreket olvassák fel (harangot szenteltek valahol). Mondjuk azt mindig tudom, hogy Bölcskei Gusztáv Nagytiszteletű Püspök Úr merre jár és mit mondott. A zenék egészen jók. Általában világ zene, néha egyházi. Igaz sokat ismételnek.
Ez volt a munkanap, munkaszüneti napokon egyáltalán nem hallgatok rádiót.
Előzmény: rács1 (1155)
vlevi Creative Commons License 2009.12.16 0 0 1156
Egy ideig hallgattam a retyó rádiót, de már arra is nagyon ráuntam. Főleg, miután rájöttem, hogy csak néhány óra valódi műsor van, a többi playlist, és mostanában az is erősen a tüc-tüc fajtából :(

Marad a petőfi, csak ne adnának feka rap zenét rajta, mert attól is a hányinger jön rám.
rács1 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 1155
Ma volt "szerencsém" belehallgatni a Class FM műsorába. Első hallásra egy hulladék rádiónak tűnik. Holnap a Neo következik. Ha az sem tetszik, nem tudom, hogy mit fogok hallgatni a Sláger helyett.
rács1 Creative Commons License 2009.01.05 0 0 1154
De a többi rádióadón meg a mostani slágerek mennek, amik nem igazán az eseteim.
Előzmény: 300eoss (1153)
300eoss Creative Commons License 2009.01.04 0 0 1153
Slágerrádiót kb. 3-4 éve hallgattam, de leszoktam róla. Meguntam a zenéket, meg hogy reggelenként annak a 2 f*sznak a röhögését kell hallgatnom. A napokban odacsavarodott a rádió, de semmi sem változott. Jól döntöttem pár éve.
Előzmény: rács1 (1152)
rács1 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 1152
A munkahelyemen baszakodik a Sláger Rádió adása, a szerintem hallgathatatlan Sunshine jön be helyette. Ezért inkább eltekertem az Európa Rádió nyíregyházi adására. Itt most éppen Batai Jani vezet valami közszolgálati műsort.
Tibó Creative Commons License 2008.03.06 0 0 1151
Baromi jo volt...de sajnos decembertol megszunt. Pedig vegre volt egy hallgathato radioado a Petofin kivul.
Előzmény: 300eoss (1148)
Orgia007 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 1150
Megírta a haon is.
Előzmény: blues12 (1149)
blues12 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 1149
Sugároz, de nem fizet a Gold FM Rádió
Nyíregyháza - Sugároz, de nem fizet a műsorszolgáltatásért a Nagy Szabolcs ügyvezető által irányított, nyíregyházi székhelyű (Dózsa György utca 1.) Advertum Kereskedelmi és Szolgáltató Kft érdekeltségi körébe tartozó Gold FM Rádió.


www.szon.hu
300eoss Creative Commons License 2007.07.30 0 0 1148
Oké, nem megye, de a helyi szaroktól biztos jobb:

Rock FM néven új rádiócsatorna kezdte meg működését július 30-án Debrecenben és körzetében. Az adó elindulását a nemrég kibővült debreceni FM 95, illetve a City Rádió hálózati együttműködése tette lehetővé.

Rock FM
300eoss Creative Commons License 2007.02.01 0 0 1146
A slágerrádió is elmehet a búsba.. ők játszák a régi nagy sikereket.. P.Mobilt mikor hallottatok rajta? Az biztos nem volt sikeres. De beksztrítbojsz az megy rajta. Nevetséges. Azaz szánalmas. Oké, ez off, mert nem megye.
Don Valentino Creative Commons License 2007.02.01 0 0 1145
Pár napig otthon hallgattam rádiókat kocsiban, parasztdanubiuszok.
Előzmény: Orgia007 (1144)
Orgia007 Creative Commons License 2006.12.27 0 0 1144
Ez a paraszt zenét nyomó Gold hamarosan megfertőzi Debrecent!
supernozis Creative Commons License 2006.09.22 0 0 1143

Jelentem, ma Mátészalkán befogtam az éterben a 93,3 Mhz-en a Hajdú-Bihar megyei City Rádiót!

 

Persze a neten is megtalálhatjátok: www.cityradio.hu

 

Jó fülelést mindenkinek! :))

supernozis Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1142

Hello Frici!

 

A mai sajtóban jelent meg:

 

"A több mint egy éve az éterből eltűnt Sunshine Rádió ősztől újra sugároz műsort Nyíregyházán és környékén.

Az ORTT pályázatán lehetőséget kapott nyíregyházi BB Produkció Kft., mint a frekvencia új tulajdonosa, a régi márkanevet megtartva kezdi hamarosan, egy két hetes teszt időszak után napi 24 órás műsorának sugárzását.

A legmodernebb technikával felszerelt belvárosi stúdió építése már elkezdődött. A régi-új Sunshine Rádió célkitűzése is a régi: a megyeszékhely leghallgatottabb és leghallgathatóbb rádiója kíván lenni az éterben. Előreláthatólag októberben kezdi sugárzását a 99,4 Mhz-en. "

 

Ez az oka, amiért a campus-ból távoztál?

Ha a Sunshine-hoz visszakerülsz, reménykedhetünk, hogy valami új, kicsit más műsor-zene-mentalitás fog az éterben szólni, nem pedig a megszokott "szabolcsi limonádé", ami jellemzi most a megyei kereskedelmi rádiókat?!

 

Persze lehet, hogy tévedek, és semmi közöd nem lesz hozzá, bár nem tudlak úgy elképzelni, hogy a jövőben ne legyen közöd valamelyik csatornához.

 

 

 

Előzmény: deejayfrici (1139)
déef Creative Commons License 2006.09.11 0 0 1141
1123-nál kezdtünk róls brszélni :-)
Előzmény: Törölt nick (1140)
deejayfrici Creative Commons License 2006.09.08 0 0 1139

Hi,every

Most olvasgattam a topicot, de én már nem vagyok a campusnál és nincs is időm hallgatni.

Egyébként egy hihetetlen lekes csapat készíti a műsort itt tanulják meg a komunikációt a hallgatókal és higgyétek el ez így van rendjén.

Egyébként ha valakinek van kedve kipróbálni jelentkezzen bátran (kemény munka ez higgyétek el)

Na tsá...

Legyetek rosszak...

Előzmény: supernozis (1125)
déef Creative Commons License 2006.08.29 0 0 1138
Köszi a figyelmességedet! :-)
Linkeltem is a programajánlómban.
Előzmény: supernozis (1137)
supernozis Creative Commons License 2006.08.29 0 0 1137

szia déef!

 

most néztem, fent van a fényes napok programja a www.mateszalka.hu -n!

jó böngészést! :))

Előzmény: déef (1136)
déef Creative Commons License 2006.08.15 0 0 1136
Sajnos ott igen kevés az info, de köszi a segítséget :-)
Előzmény: blues12 (1135)
blues12 Creative Commons License 2006.08.15 0 0 1135
Augusztus 31-én kezdődik. Talán a www.mateszalka.hu-n már fent van a program. Én plakátokat eddig nem láttam.
Előzmény: déef (1134)
déef Creative Commons License 2006.08.15 0 0 1134
Messzemenően igazat adok neked, még ha most éppen meg is halt a netes adás.
Remélem, a Trisóra rendben lesz :-)

OFF
nem tudod véletlenül a Fényes Napok Fesztivál programját?
ON
Előzmény: blues12 (1133)
blues12 Creative Commons License 2006.08.15 0 0 1133

Helló. Én Mátészalkán hallgatom a debreceni Frisst! A környéken magasan ez a legjobb ZENÉKET adó rádió!

 

www.frissradio.hu

Előzmény: dejo (1132)
dejo Creative Commons License 2006.08.14 0 0 1132
Talán koromnál fogva is inkább a Sláger Rádiót hallgatom. Nem igazán figyelek rá oda, inkább csak munka melle (no nem a munkahelyen) háttérrádiónak szól.
Ha odafigyelek rá, akkor bizony itt is vannak agyonjátszott "slágerek". Az Eddával régebben elvoltam, ha nem is voltam rajongója, de lassan már az agyamra megy annyit játszák. A Danubiusz nem is tudom mikor hallottam utoljára, de nekem nagyon rámenősek! A helyi néhai Sunshine-t és a GoldFM-et sem bírom 10 percnél tovább. Jobb lenne ha ezekben prózában meg sem szólaljanak csak nyomják a zenét, bár az sem az én világom!
Ezt a Friss Rádiót mindjárt megkeresem a neten, ha már ennyire dícséritek!
Előzmény: g0oFy (1131)
g0oFy Creative Commons License 2006.08.13 0 0 1131
Barátaimmal épp a témáról beszélgettünk tegnap(?) este. Mind nyíregyházi, 18 és 24 közötti diákok vagyunk. A következő - számomra meglepő - eredményre jutottunk a városban antennán is fogható rádiók tekintetében: A Sunshine rádió volt a leghallgahatóbb(!, akik régen irogatnak ide, emlékezhetnek a megszűnése körüli vitákra, akik nem: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9037861&la=45423591 ), a második helyezett a CAmpus rádió lett, bár nem lehet mindenhol fogni a városban. Ez az eredmény számomra elszomorító. Mi a jó az értelmetlen, betelefonálós, kiabálós, kívánságműsoros adásban? A zene vágja rá mindenki, de könyörgöm ugyanaz a kb.40 szám megy napról napra. Kiváltképp ha kívánságműsor van. ("Kérném XY <b>legújabb<b> számát!" ugye, valamint a kedvencem: "Kérem Paffdedditő' a Felborultama motorommalt..." - mert a nevezett fiatalember a számból készült klip elején felborul...)
A debreceni Friss rádió valóban jobb, de sajnos én, itt a Jósavárosban nem tudom befogni. Marad az internet. És mi lesz az autóban ülőkkel? Akik unják a kazettáikat, nem figyelhetnek a beszélgetős MR féle műsorokra, csak jó zenére vagynak és értelmes szavakra az éterből.
déef Creative Commons License 2006.08.13 0 0 1130
oóó, félreérthető voltam, és ez az én hibám...
úgy értettem, a Friss Rádió a legjobb (ami ugye nem megyebeli, de neten hallgatható).
a Campusról én nem beszélnék, mert elég hamar áthágták a toleranciahatáromat, és úgy döntöttem, ne rajtam gyakoroljanak.
mondandód többi részével egyetértek, a Kölcsey-nél a megyetévé annyit jelent, hogy ekkora területen fogható, nem pedig minőséget.
a helyi rádióadók - hogy kiterjesszema kört :-) - pedig egy-egy felvillanástól eltekintve szintén gagyik.
Előzmény: supernozis (1127)
supernozis Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1129

Na jó, nem rovom...a nagyok úgy sem jártak soha média szakra...ez a legújabb flanc!

 

Előzmény: dejo (1128)
dejo Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1128
Én úgy tudom, hogy a Campus elsősorban a főiskola média szakos hallgatóinak az éles gyakorló terepe. Így ne ródd fel nekik, hogy kezdőkkel dolgoznak!
Előzmény: supernozis (1125)
supernozis Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1127

Hi!

...már ahogy nézzük kedves déef! Ha nőről van szó valószínű, bár becsúszhat egy két éretlen! :D Nem a korosztállyal van a gond, hanem azzal, hogy a minőség rovására megy. Adjanak lehetőséget a feltörekvő nemzedéknek, de ne azt nézzék, ki kinek a borja, vagy hogy ki vállallja ezt be ingyen és jókedvvel.

Rossz hallgatni a nyögdécselős vagy balfék konferálásokat a rádióban.

 

A Kölcsey TV-nél is megcsinálták ugyanezt a húzást, kerestek friss, ambíciózus emberkéket, akik beleadtak apait-anyait, szerkesztettek, riportokat készítettek, a nagyok kezei alá adták az anyagot (ami elsőosztályú volt!) annak reményében, hogy hivatalosan is a csapat tagjai lehetnek. Ígéretek hangzottak el, ott tartották őket hónapokig (már akit nem lépett le 3 hét után önként) ingyen és bérmentve, még az utazási költségeket is megspórolva, aztán jött a beintés és most ilyen címszó alatt, hogy új arcok, új hangok, új lehetőségek, ismét balekokra vadásznak! 

 

Hogy is van ez?

 

Előzmény: déef (1126)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!