Keresés

Részletes keresés

Dempsey Creative Commons License 2001.10.07 0 0 19
Nightwish:

Fogalmam sincs, hogy hol kerested a Miszio zenéjét de irok pár boltot ahol 100% hogy megvan4
MCD (Nyugatis)
Media Markt (Budaörsi)
Fotex Records (váci utcás)

mokusleqvar Creative Commons License 2001.10.07 0 0 18
koszi, meg erdekel!
Előzmény: antonioni (17)
antonioni Creative Commons License 2001.10.07 0 0 17
Ha még érdekel valakit a Strawberry Statement (Eper és vér) zenéje, az iratkozzon be a Török utcai (Bp., II ker.) Szabó Ervin könyvtárba, ott megvan CD-n.
syrius Creative Commons License 2001.03.31 0 0 16
PEDLERS: Steelmill, és Love for Sale. Sehol nincs, Napsteren sem. Országom egy mp3-ért:-)
A boy named Sue Creative Commons License 2001.01.30 0 0 15
Pécs,de valóban nem láttam azóta.
Előzmény: nightwish (14)
nightwish Creative Commons License 2001.01.30 0 0 14
Melyikben láttad? Bár gondolom, úgyis mindegy, mert már úgysincs meg... :((
Előzmény: A boy named Sue (13)
A boy named Sue Creative Commons License 2001.01.30 0 0 13
Néhány hónappal a film magyar bemutatója elött az 1900 zenéje a teszkóban megvolt.Kár .hogy akkor nem vettem meg.
Előzmény: nightwish (12)
nightwish Creative Commons License 2001.01.30 0 0 12
Régóta hajtok két Morricone-filmzenét, de nem igazán akarnak meglenni, az egyik túl régi hozzá, a második túl új. A misszió (The mission) és Az óceánjáró zongorista legendája (The legend of 1900) c. filmek zenéjérol van szó. Ha valakinek megvan vmelyik, vagy tudja, hol lehet beszerezni, megköszönném a segítségét.
syrius Creative Commons License 2001.01.30 0 0 11
Thunderclap Newman - Something in the Air, megmaradt csodás számnak, a Helpless-szel együtt. De a film elkopott, elég bárgyúnak tunt húszegynehány év után.
Ja és MEGVANNAK, ha kell jelentkezz.
Joni Mitchell hangja a késobbi remekmuvek tükrében elég idegesíto.
Előzmény: syrius (9)
stamina Creative Commons License 2001.01.27 0 0 10
Sziasztok,

Eloastam ezt a regi topicot, hatha tud vki segiteni.

Nemreg eszembe jutott egy zene, de ne tudom se a szerzojet, se a cimet. A Fujhatjuk c. brit film eleje tajan hallottam, amikor a Tara Fitzgerald jatszotta zeneszlany trombitatudasat demonstralja a banyaszzenekarnak.

Errol beugrik valakinek?

syrius Creative Commons License 1999.11.01 0 0 9
Thunderclap Newman: Something in the air
Egy csodás érzést sugárzó szám a ma már kissé idejétmúlt filmből, sajna nekem sincs meg. A Helpless a legtöbb CS&N lemezen rajta van. Ha jól emlékszem Joni Mitchell is énekel benne, és a Woodstock is elhangzik (?) Carole Kingtől.
JetBoy Creative Commons License 1999.10.31 0 0 8
Photek: Ni Ten Ichi Ryu ... tudom, kicsit reménytelen, de hátha
ZedIzDead Creative Commons License 1999.10.31 0 0 7
Neil Youngtól a Helpless nekem megvan, ha kell...majdnem ugyanaz, mint a Knockin' On Heaven's Door egyébként :-)

[ZedIzDead]

Előzmény: mokusleqvar (4)
nemisbéka Creative Commons License 1999.10.31 0 0 6
Neruda postasa? Filmzene, eredeti cime Il Postino, pliz, ha latjatok valahol, szoljatok!
mud Creative Commons License 1999.10.31 0 0 5
Ha jol emlekszem, teli van Neil Young szamokkal, bar lehet, hogy tevedek...ez mar nagyon-nagyon regen volt, a filmnek csak azert volt annyira nagy nyilvanossaga Mo-on, mert bemutatta a gaz amerikai allam brutalitasat, ami egyebkent valos, de nem csak ott es a kozelebe se johet pl. a 68-as parizsi diaktuntetes leveresehez. Egyebkent, mint film... bűzlik.
Hasonlo legkore van a Zabriskie Point-nak, na ennek a zeneje mar jobban beivodott...
Előzmény: mokusleqvar (4)
mokusleqvar Creative Commons License 1999.10.30 0 0 4
Annyi idôközbe eszembe jutott, hogy van egy Helpless c. szám is
Előzmény: bonsay (1)
EasyFriend Creative Commons License 1999.10.30 0 0 3
Nekem a Puszta formalitás című film zenéje kellene, de Magyarországon még nem is láttam. Pedig Morricone.
Egyes boltokban láttam már olyat, hogy egy nagyon nagy nyomtatott listában lehetett keresgélni, és azt meg lehetett rendelni külföldről. Az a lista és az a rendelési hely nincs fent valahol a weben? Ha valaki tudja a címet, ugyan tegye már be ide légyszi!
Az Amazonon meg hasonló boltokban negyedannyi választék sincs, mint azon a listán volt. Teljesen ledöbbentem a mennyiségen.
mokusleqvar Creative Commons License 1999.10.30 0 0 2
Sajnos nem tudom cím szerint, csak eldúdolni, az meg jelen esetben nem az igazi :)
bonsay Creative Commons License 1999.10.29 0 0 1
mokusleqvar:

The Strawberry Statement:
Give Peace A Chance - John Lennon & The Plastic Ono Band,
Ez engem is érdekel... Ezen kívül milyen zenék vanak benne????

bonsay

Előzmény: mokusleqvar (-)
mokusleqvar Creative Commons License 1999.10.29 0 0 0
no 0
mokusleqvar Creative Commons License 1999.10.29 0 0 topiknyitó
Keresem a Neverhood c. játéknak és az Eper és vér c filmnek a zenéjét! Nincs meg valakinek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!