Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 1999.10.30 0 0 8
Vicces marha vagyok, nem tagadom!
Minden gondom Neked adom!
Hátha megfogod a vicces végét,
Mely tiszta humor lévén
Örömet fog okozni
S kedvedet fokozni:))))
Ha nem érted miről van szó,
Igyál sört s aludj jól:DDDDDD
Előzmény: freeze flash (7)
freeze flash Creative Commons License 1999.10.30 0 0 7
Marha vicces vagy. Vagy vicces marha?! ;-))))))
originalqszi Creative Commons License 1999.10.30 0 0 6
Azzzzzz.....:DDDDD én is jót röhögtem a saját viccemen:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: freeze flash (5)
freeze flash Creative Commons License 1999.10.30 0 0 5
HÜJE!!!!!!!!!! ;-))))))))))))))))))))))
Előzmény: originalqszi (4)
originalqszi Creative Commons License 1999.10.30 0 0 4
Igen! A feleségem is mondja, ezért csak suttogva beszél:DDDDDDDDD Halkan mondja: Lehallgattok? a qrva anyátokat:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
freeze flash Creative Commons License 1999.10.30 0 0 3
Te tényleg ennyire naív vagyol?! Ha akarsz egy-két 5letet, szívesen, de nem telefonon... ;.))))
Egyébként meg lehet tudni bizonyos jelekből.
Na, jóccakát. ;-)))))
Előzmény: bundee (-)
sün Creative Commons License 1999.10.30 0 0 2
Van egy ötletem: menj be a Nemzetbiztonsági Hivatalhoz, és kérdezd meg, mondjuk minél hivatalosabban, pl. írj egy hivatalos levelet "Tájékoztatáskérés, etc.", illetve kérj tőlük ugyanilyen hivatalos nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy nem hallgatnak le ill. hogy erről nem adhatnak információt (mert azt nehezen hiszem, hogy azt leírnák: "igen, igazolom, hogy lehallgatjuk Önt"). Abban az esetben, ha odanyilatkoznak: nem adnak ki információt, kezdhetsz gyanakodni...
Stanlex Creative Commons License 1999.10.30 0 0 1
Kérdezd meg a tudakozóban.
Előzmény: bundee (-)
Laci Creative Commons License 1999.10.26 0 0 0
Nem hinném, hogy megmondják, ha lehallgatják, kivéve, ha előre bejelentik. Mellesleg a lehallgatás titkosszolgálati eszköz nem rendőrségi elsősorban
Előzmény: bundee (-)
bundee Creative Commons License 1999.10.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok

Csak annyit szeretnek megkerdezni, hogyan lehet megtudni (ha egyaltalan lehetseges ez), hogy a normal(vonalas) telefonomat lehallgatjak-e???

Tehat, meg lehet-e tudni, hogy a rendroseg (es egyeb hivatalos szervek) titkosszolgalati eszkozok felhasznalasaval rogzitik-e a beszelgeteseimet.

Igazibol nem technikai otletekre gondoltam (tehat nem "poloskatlanitasra"), hanem arra, hogy bemegyek az ORFK-ba, es megkerdezem, stb...
Tehat, hivatalos forrasbol meglehet ezt tudni?

bundee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!