Keresés

Részletes keresés

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.10.26 0 0 2
Vagy a saját gatyája is ráment a kalandokra....
:-)
Előzmény: Kilroy (1)
Kilroy Creative Commons License 1999.10.26 0 0 1
És működik még az az üzlet? Mert ha több emberrel eljátszotta ezt a tag, csak feljelentés lesz előbb-utóbb, ha még eddig nem jelentették fel...
gargoyle Creative Commons License 1999.10.26 0 0 0
gatya 0 forintért, ezám a klassz
BAGIRA Creative Commons License 1999.10.26 0 0 topiknyitó
Elindítottam egy témát, hátha más is elmondja a vele, barátaival, ismerőseivel megtörténteket - talán okulásként is.
ELŐRE ÜDVÖZLÖM A 0-RA VADÁSZÓKAT!
Hát akkor íme a történet:

Az eset velem történt meg, igaz, hogy elég régen, de még most is néha eszembe jut.

20-22 éves lehettem, amikor a szabadságomat Budapesten töltöttem. Egy szép reggeli napon a Váci utcán sétáltam. Még csak fél 8 volt, az üzletek zárva voltak még, és én a kirakatokban gyönyörködtem. Feltunt, hogy egy divatáru üzlet már nyitva van, gondoltam, ez a maszek már kora reggel ide akarja csábítani a vevoket. Mint késobb kiderült, valóban "csábítás" volt. Mivel szerettem volna venni magamnak egy nyári nadrágot, beléptem.
Egy kb. 45-50 éves férfi fogadott nagy ovációval. Elmondtam, hogy mit szeretnék.
Kitett elém vagy 10 fajta nadrágot. Egyet kiválasztottam a méretem szerint, s mondtam, hogy jó lesz, csomagolja be. Közben pedig észrevettem, hogy az ajtót belülrol bezárta. Mondtam, hogy azonnal nyissa ki. Erre valósággal be akart tuszkolni a próbafülkébe. Kissé meglepodtem, de nem estem kétségbe. Megfenyegettem, hogyha nem enged ki, feljelentem. Még kb. 1 percig az üzletben huzakodtunk, most visszagondolva eléggé nevetséges jelenet volt. Egyszer csak két no zörgetett be az ajtón, látva, hogy világos van és vannak bent. Erre a "kedves úriember" elengedett és kinyitotta az ajtót. A két no bejött, nem szóltak semmit, nem tudom, hogy mennyit láttak, vagy hallottak az odabent történtekbol.
Én pedig fogtam az általam kiválasztott nadrágot és az eladó felé fordulva a következokkel búcsúztam:
....." Köszönöm, akkor, ahogy megbeszéltük. Viszontlátásra."
O döbbenten rám nézett, de nem mert utánam szólni.
Így aztán "büntetésbol" elhoztam fizetés nélkül a nadrágot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!