Keresés

Részletes keresés

dr poljakov Creative Commons License 2001.01.05 0 0 30
A GMX jol belehuzott igy ev elejen. Ugyhogy levonok a pontjaibol 5-ot. Lasd index cikk, itt: http://index.hu/tech/ihirek/:2001.01.03.#27204
hkr Creative Commons License 2000.12.14 0 0 29
Akartam! Csak nem emlekeztem, hogy melyik forumban is irtal errol. Aztan amikor regisztralta valaki a cimet, remenykedni tudtam csak,hogy Te kaptad.
Előzmény: dr poljakov (27)
Thil Creative Commons License 2000.12.13 0 0 28
Nekem volt yahoom. Egy darabig nem vette az ékezetes karaktereket. Sokszor visszadobta a leveleket. Van egy haverom, neki odaírom a maileket. Most már beveszi az ékezeteket, de van úgy, hogy annyira zsúfolt, hogy visszaküldi a mailt, azzal, hogy órákon át nem sikerült továbbítania. Persze mindezt angolul. Ne NET-ezzen,aki nem ért legalább egy világnyelven, mi?:-D
Tesóm az egont használta, a sulinetesek azt csípték. Nekem is nagyon ajánlották,de nem próbáltam.
Pink barátunk javaslatára most mailboxom van,de csakis a kedvéért!:-DD Azt szeretem, mert ha vonalat bont a szolgáltató, akkor sem száll el a levélkém. De idegesít, hogy 5 perc után kétszer kell állandóan bejelentkeznem, mert kiléptet...Viszont van rajta egy visszajelző ixecske, ami autómatikusan jelzi, ha a másik megnyitotta olvasásra a leveledet, így, ha nincs is ideje válaszolni neked, legalább megkapta, és olvasta.:-)
Ne kérjétek,hogy pontozzam! Annyira nem ismerem még, hogy megítélhessek ilyesmit...
DE a tökéletes mail-szolgáltatóra még tényleg várni kell szvsz is.
Előzmény: dr poljakov (27)
dr poljakov Creative Commons License 2000.12.13 0 0 27
:) Nem szóltál, hogy megjavult.

Üdv:

illetekes@elvtars.hu

hkr Creative Commons License 2000.11.30 0 0 26
Ja, ez bug, bár a programozóink szerint feauture :-)) Elvileg 9 karaktert kéne engednie, úgyhogy majd megreparáltatom. És akkor Tied lehet a hőn áhított email-cím :-)

Előzmény: dr poljakov (25)
dr poljakov Creative Commons License 2000.11.29 0 0 25
Nem lesz illetekes@elvtars.hu, mert
8 betusnel nem tudtam hosszabb nevet regisztralni. :(

Egyebkent ez piszokul elsullyedt.

Előzmény: hkr (24)
hkr Creative Commons License 2000.11.26 0 0 24
Van nekünk is webmailünk. Én már csak azt használom :-) Különféle profilokat hozhatsz létre, így akár a már meglevő (akár pl. céges) e-mail címeddel is tudsz levelezni (küldeni is). WEB-alapú, de POP3-mail is le lehet tölteni az érkező leveleket. Lehet szűrőket beállítani, levélértesítőt kérni mobilra és hasonlók.

Van egy halom domain, ami közül választhatsz:

pl. elvtars.hu , elvtarsno.hu, kisasszony.hu, fiatalur.hu, vallalkozo.hu, szolgalat.hu, taavirat.hu stb stb.

Még csak próbaüzem, de lehet tesztelni.

http://csucsposta.hu/

dr poljakov Creative Commons License 2000.02.17 0 0 23
Megnéztem. Nekem is tetszik. :]
GoldenEye Creative Commons License 2000.02.17 0 0 22
Felhívnám mindenki figyelmét egy noviúj mailszolgáltatásra: mailbox.hu

Én ugyan nem értek hozzájuk, se volt már freemail-em, imail-em, és mesze ez a legbarátságosabb. Mindenképpen vessetek rá pillantást, aztán ide elő a farbával.
Nagyon barátságos felhasználói lehetőségek, design-ra még szavazni kell, van vagy 4 féle lehetőség. Egyik szebb, mint másik.
Hatalmas tárterület: 10Mb
Mindent meg lehet csinálni, amit csak a szem-száj kíván.

dr poljakov Creative Commons License 1999.11.30 0 0 21
Ilyen webmailt, mint ez az Endymion-nal tuningolt .nu-s site sok helyen kaphatsz. Webmailnek azért nem nevezném.
Ezt úgy hívják más helyen, hogy get external pop mail. :) Tudja az usa.net, a yahoo, mail.com és még sokan mások. Egyszerűen leszedik neked a leveleidet a pop serverrôl és betárolják. Említettek ezen kívül még címet is adnak. :D

Névtelen. Pontozd akkor úgy. :))))

névtelen Creative Commons License 1999.11.30 0 0 20
Egy kérdés:
a megbízhatóság mennyire számít
(azaz: mennyire biztosan, gyorsan jön be, milyen gyakran nem érhető el, a küldött és fogadott levelek milyen gyakran vesznek el??)
Nem lehetne 2 értéket adni neki: egyet a kezelhetőségnek, szolgáltatásoknak, egyet a megbízhatóságnak...????
hkr Creative Commons License 1999.11.30 0 0 19
http://webmail.hungary.nu/

Nem tudom, ki uzemelteti, de birom, hogy a sajat POP3 postaladamat tudom olvasgatni vele. Kozel sem 10 pont, de ez az egyetlen webmail amit hasznalok, mivelhogy mukodik a sajat e-mail cimemmel is.

pink panther Creative Commons License 1999.11.30 0 0 18
Nos, eddig nem talalkoztam olyan WebMail szolgaltatoval, aki minden szempontbol kielegitette volna a korszeru mail-ezes kovetelmenyeit (mindent atfogo funkcionalitas, gyorsasag, felhasznalobarat felulet). Szerintem a 10 pontos szolgaltatora varnunk kell meg egy kicsit :-)
dr poljakov Creative Commons License 1999.11.15 0 0 17
Ezt a gmx-et tényleg nehéz behálózni. Már minden ment, amikor aszondta: sajna, nem fér hozzá a saját user db-jéhez. :) Ennyit a 10 pontról.
HoD Creative Commons License 1999.10.27 0 0 16
www.gmx.net - 10 pont
webmail, pop3, filterek, autoforward (akár szűrés alapján), notification! Fizetősen közvetlen sms értesítés is. Hátrány - a reg. kicsit bonyolult, és mivel nagyon nagy a rugalmasság a szolgáltatások beállításánál, tudni kell hozzá németül, mert csak ezen a nyelven van.
Yahoo - 7 pont
Freemail - 5 pont
tejfel Creative Commons License 1999.10.27 0 0 15
Az swi-n fel van sorolva az imap is.
Előzmény: dr poljakov (13)
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.27 0 0 14
Csak felhozom, mert engem tényleg érdekel a téma...
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.26 0 0 13
Csak szomorúan megjegyzem, hogy imap-ot nem láttam eddig sehol. Tipp?
Előzmény: disp_ (12)
disp_ Creative Commons License 1999.10.26 0 0 12
Kedvencem a mail.com (7)
azért nem 10 mert nincs pop3 és imap sem.
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.26 0 0 11
Miért? Nincs rajta forward vagy ingyér nem adja?
Előzmény: PTZ (6)
tejfel Creative Commons License 1999.10.26 0 0 10
Webmail-ek kozul a www.visto.com-ot hasznalgatom (9 pont). Ha tehetem inkabb pop3-azok, az swi-rol. Mivel azt nem tudom mindig megtenni neha benezek oda, tenyleg nem az igazi, de azert 4 pontot megerdemel.
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.26 0 0 9
érdekes dolgok ezek. a freemail.hu pl. külföldön is jól bejön. az extra-val már feladtam a kísérletezést. a nexus egy ideje megyeget. mióta kicsit javítottak a szolgáltatójukon. :) kíváncsi lennék, mekkora sávokkal nyomulnak. de ezt úgyse mondja meg senki. :( az index se. :( ja, bejön az index.mail is. :)
nexus 7. index 5.
LitleBee Creative Commons License 1999.10.26 0 0 8
Szia!

Hát nem tudom, de az én 0 pontos szolgáltatóm napközben sokkal lassab mint a yahoo, de szerintem a freemail.hu is lassab.

Előzmény: PTZ (6)
PTZ Creative Commons License 1999.10.26 0 0 7
Ja igen a pontozás: hotmail:7 pont
PTZ Creative Commons License 1999.10.26 0 0 6
Én a hotmail-t használom, és nagyjából elégedett vagyok vele. Kicsit lassan jön le, és csak két megát engedélyez, de általában megbízható. Ha a www.hotmail.com-on nem jön be (van rá példa), akkor próbálom a www.msn.com-on, ott is be lehet lépni.

A magyar szolgáltatók biztos gyorsabbak, szerintem mostmár érdemesebb oda regisztrálni, de nekem már be van járatva.

dr poljakov Creative Commons License 1999.10.26 0 0 5
Majd úgy 100-200 hozzászólásnál veszem a fáradtságot és kiértékelem a szavazatokat.
Pl. mail szolg. neve, érkezett szavazat, pontszám átlag. Vagy mittudomén.
Előzmény: LitleBee (4)
LitleBee Creative Commons License 1999.10.26 0 0 4
Egyébként szerintem:
yahoo.com 9
freemail.hu 4
LitleBee Creative Commons License 1999.10.26 0 0 3
Cseréltem, csak itt nem bííííírom kicserélni :-(

Tényleg miért nem módosíthatjuk az emil címünket az adatainkban?

Előzmény: dr poljakov (2)
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.26 0 0 2
Miért nem cserélsz?
Előzmény: LitleBee (1)
LitleBee Creative Commons License 1999.10.26 0 0 1
De nem akarom ide írni a nevét.
Ha valaki megnézi az adataimat rájön.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!