Keresés

Részletes keresés

BITBULL Creative Commons License 1999.10.27 0 0 4
Én aztat hallottam,hogy itten némi "sikerdíj" kilátásba helyezése történt arra az esetre,ha nem lesznek túl drágák az ingatlanok.:-(((
NICK Creative Commons License 1999.10.25 0 0 3
A nevezett cikk itt olvasható:
Kiss T. Anna az MTV csődjéről.
kukucsi Creative Commons License 1999.10.25 0 0 2
Hát nem nagy az eredmény.... Bezzeg a törzsasztalon pirosra sírják az emberek a szemüket a tv3 miatt:-)))))

Viszlát, én most elmegyek, remélem az éjjeli baglyok este olvassák és talán reggelre már lesz 1-2 hozzászólás. Szomorú vagyok:-(((((

kukucsi

kukucsi Creative Commons License 1999.10.25 0 0 1
A nagy kapkodásban a címét felejtettem el beírni: A médiatörvény a bizalamatlanság jogszabálya, és az a léneg, hogy a TV csődhelyzetben van. Sokkoló hatású, ezt már sokan, sokszor leírták, de itt most kéremszépen számokkal van alátámasztva.

Aki olvasta, vagy ezután olvassa, írjon!

kukucsi

jéegynullás, túl nehéz, ahhoz, hogy ablakot lehessen vele pucolni (sok benne az ólom):-))))))

jeegynullas Creative Commons License 1999.10.25 0 0 0
Napi Mao? Az az, amelyikkel ablakot kell pucolni?
Előzmény: kukucsi (-)
kukucsi Creative Commons License 1999.10.25 0 0 topiknyitó
A Napi Magyarországban megjelent egy cikk a TV körüli újabb szaftos botrányokról. Olvastátok? Jó lenne megvitatni és végre tisztán(?) látni. Ha van aki ért is hozzá, azt szívesen látom, de az is kiélheti grafomániáját, akinek tele van az összes hócipője. Gondolom a számtalonok s névtelenek tábora sokkal nagyobb, mint a szekértologatóké........

kukucsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!