Keresés

Részletes keresés

nandi Creative Commons License 1999.12.01 0 0 2
A 98 Litenál nem árt vigyázni.Ha két különböző nyelvű Windows-t keresztezünk elég zavaros
lessz a több nyelvű menü.Ami viszont bosszantó, hogy a Win95 shell csak 2Gb-ig számolja
a merevemez területet, vagyis más programokkkal tudhatod csak meg, hogy van-e még egyáltalán hely a gépen.Valamint rengeteg registry keyt meghagy, a historyt egyszerűen nem
lehet leírtani, valahogy mindig visszaírja magát.Írjon valaki ha tud jó megoldást.
nandi Creative Commons License 1999.10.26 0 0 1
SzzS Creative Commons License 1999.10.25 0 0 0
Ugyan nem tudok neked segíteni, de azért annyi hozzáfűzésem lenne a dologhoz, hogy a WindowBlind ráadásul nem működik minden programmal.
Csak a teljesség kedvéért:
Corel 7
X-Wing Alliance

A LiteStep tényleg érdekes, de nekem hiányzott a desktopon való munka lehetősége, valamint igen munkaigényes a beállítása.

Sajna a Start Menu Changer progival még nem találkoztam.

Előzmény: nandi (-)
nandi Creative Commons License 1999.10.22 0 0 topiknyitó
Beharangozták hogy a Windowblinds mennyire jó
program persze azt már elfelejtették, hogy miután
uninstaláljuk már nem érvényesek a beállításai.
A Litestep nagyon tetszetős, de -bár lehet hogy csak én vagyok béna -a desktopjára csak minimális ikon enged elhelyezni, plusz még ezeket is nekünk kell külön megrajzoni.De az ok amiért írok:
Keresem a Start Menu Changer programot, az astalavista csak holt linket talált róla három példányban.Ha tud valaki rá mutató linket, nagyon megköszönném.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!