Keresés

Részletes keresés

Opi Creative Commons License 1999.10.25 0 0 12
:)
Még egy banáncimkegyűjtögető jelentkezik..:)
Ati-pati Creative Commons License 1999.10.23 0 0 11
Ja az más, de nasi közben úgy élvezem nézegetni őket.
Előzmény: dr poljakov (10)
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.23 0 0 10
Nem a hűtőajtóra gondoltam. :) A papírkákra. Az nálam is be van ragasztva, de könyvbe.
Előzmény: Ati-pati (9)
Ati-pati Creative Commons License 1999.10.23 0 0 9
Ne hülyéskedj, legalább másfél négyzetméter és ronda.
Előzmény: dr poljakov (8)
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.23 0 0 8
Híven őrizném tovább...
Előzmény: Ati-pati (7)
Ati-pati Creative Commons License 1999.10.23 0 0 7
Kissé kopott már a konyhában a csempe, pont megérett a cserére. Hogy a rajta található kb. 150 banáncimkével mi lesz, még nem tudom, de ha csak rá gondolok összeszorul a szívem.
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.22 0 0 6
Tiszta árukapcsolás. Néha csak a címke miatt veszem meg. Le mégse nyúlhatom (mindig)! Ha ezt a banánköztársaságokban tudnák, sokkal több gondot fordítanának a design megújítására... :]
Előzmény: kockasfulunyul (2)
Ladus Creative Commons License 1999.10.22 0 0 5
Ha valaki tudja annak a cimken tancolo bigenek a szamat orommel vennem...
riGormORtiS Creative Commons License 1999.10.22 0 0 4
Gyerekkori íróasztal, hűtőajtó, meg még egyéb esetleges helyek a szülők legnagyobb örömére. De így volt ez minden felragasztható címkével pl rágóhoz mellékelt, innen onnan beszerzett matricák, műszaki cikkeken található címkék.. "Warranty is void if this label is removed", vagy valami ilyesmi volt rájuk írva :-))
Som-Som Creative Commons License 1999.10.22 0 0 3
Én az ajtókra ragasztgattam otthon, de anyu nagyon nem örült neki. A nyomaik sok-sok év elmúltával még mindig látszanak.
kockasfulunyul Creative Commons License 1999.10.22 0 0 2
Hello!

Én is ezt tettem. Otthon az íróasztalom oldala tele volt ilyenekkel, aztán elköltöztem és ott maradt. Azért ma is szoktam eltenni, és azt hiszem, ha hazamegyek, lemegyek a pincébe és megnézem, mi történt velük. Jó sok volt.
Én sem tudom, miért kezdtem el gyűjteni, csak elkezdtem ragasztgatni. Aztán már a végén a boltokban figyeltem és szedegettem a banánokról. Olyan, mint a Tasztal, tiszta szenvedélybetegség...:-))

Előzmény: dr poljakov (-)
LitleBee Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1
Egyébként tényleg 0 db-om van belolük.

:))

LitleBee Creative Commons License 1999.10.22 0 0 0
Azok olyan 0 alakuak szoktak lennei nem?
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.22 0 0 topiknyitó
Megmagyarázhatatlan okokból ezeket gyűjtom. Sajnos cserealapom nincs. Valaki hódol még itt ennek az ostoba szenvedélynek?

Tudom, neked itt felettem 0 db-od lesz ezekbôl :]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!