Keresés

Részletes keresés

Főtitkár Creative Commons License 2000.02.23 0 0 318
Kedves Lajos bácsi elvtárs!

Megható a régi etásak egymás sorsa iránt érzett aggodalma (:-)).

Természetesen Hardy etás a mi kutyánk kölke (mint rájöttél Te is, az szdsz-es vonal csak fal volt), s mint ilyent Főkáderes etás hatáskörébe utaltam.
Ha nem nyalvános fórumon lennénk, akkor a régi eetáási összekacsintással most aszt mondanám neked, hogy visszaküldjük régi sikerei színhelyére Mockba-ba. De nem. Majd valami komonista teror alatt tartott helyre küldjük tanulmányútra. Ki tudja? Talán még hasznunkra lehet az ott mexerzett tudomány.

Harczos üdvözlet.

Előzmény: Lajos bácsi (312)
polites Creative Commons License 2000.02.23 0 0 317
Azóta a rádió bemondta, hogy az alperes is elfogadta a megszüntető döntést.
Előzmény: polites (316)
polites Creative Commons License 2000.02.23 0 0 316
TV3 télen-nyáron

Végjáték

Nyugodjék békében!

Mai MTI hír:
--------------------
Az Írisz TV visszalépett: mégsem perli az ORTT-t és konkurenseit

Budapest, 2000. február 22. (MTI) - Az Írisz TV visszavonta az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) és társai ellen
folyamatban lévő ügyben felülvizsgálati kérelmét, illetve azt az ellenkérelmét, amelyben felperesként az 1997-es kereskedelmi
tévépályázatok érvénytelenségének kimondását kérte - áll a Legfelsőbb Bíróság főtitkárának, Lomnici Zoltánnak az MTI-hez
kedden eljuttatott közleményében.
A kereskedelmi tévépályázaton vesztes Írisz TV keresetében a pályázatot kiíró ORTT, valamint a pályázat két nyertese: a
Magyar RTL Rt. (RTL Klub), illetve az MTM-SBS Televízió Rt. (tv2) ellen kért jogorvoslatot. A pert az Írisz TV azzal indokolta, hogy
a pályázati eljárás során a Magyar RTL Rt. nem megfelelő adatokat közölt a tulajdonosi struktúrájáról, az ORTT pedig elbírálta
ezt az alakilag érvénytelen pályázatot, illetve a kiírás után változtatta meg az értékelési elveket és ezzel megsértette a
versenyeztetés szabályait.
A Legfelsőbb Bíróság 1999. február 22-én kihirdetett másodfokú, jogerős ítéletének indokolásában kimondta, hogy az ORTT
jogszerűtlenül járt el, és ezért fel kell mondania a Magyar RTL Rt.-vel kötött műsorszolgáltatási szerződést. A jogerős döntés
után az ORTT az Alkotmánybírósághoz fordult, a Legfelsőbb Bíróságon pedig felülvizsgálati eljárást kezdeményezett. Ezt
követően az Írisz TV felülvizsgálati kérelmet és ellenkérelmet nyújtott be.
A TV3-at üzemeltető - a tévépályázaton Írisz TV néven indult - Budapesti Kommunikációs Rt. a szerdára kitűzött tárgyalás
előtt másfél nappal, hétfőn este jelentette be közleményben hogy a veszteséges működés miatt a tulajdonosok átruházták
részvényeiket, így még aznap megszűnik a TV3 sugárzása. Pintér Dezső, a TV2 elnöke még aznap arról tájékoztatta az MTI-t,
hogy a TV3 részvényeit a tv2 egyik tulajdonosa, a Scandinavian Broadcasting System (SBS) szerezte meg.
A Legfelsőbb Bíróság főtitkára az MTI érdeklődésére közölte: az Írisz TV felülvizsgálati eljárásban benyújtott kérelmeinek
visszavonásáról szóló nyilatkozat hétfőn kelt, és kedden érkezett meg a Legfelsőbb Bíróságra. A bíróság ezért a február 23-ra
kitűzött tárgyalást megtartja, viszont az alperesi oldal nyilatkozataitól is függ, hogy ott érdemi döntés születik-e, avagy más
módon folytatódik az eljárás - mondta. +++

MAGYAROK Creative Commons License 2000.02.23 0 0 315
Nem tudom hol olvastál erről az "Orbán Győző párttitkár" dologról, én még ezt soha sem hallottam, de nem is nagyon izgat. Ugyanakkor nehogy már egyenllőségjelet tegyünk egy ÁVO-s komcsi, egy MSZMP KB-PB (valószínűleg személyesen Aczél György) jóváhagyásával szereplő TV-s hírmagyarázó, valamint egy falusi (Alcsútdoboz) párttitkár közé.

Én aki nagyon nem vagyok híve az MSZ(M)P-nek, tudok különbséget tenni a pártvezetés és a párttagság között. Ne felejtsük el, hogy az MSZMP egy 800 ezres tömegpárt volt, miként lehetne akkor 800 ezer bűnöst találni ebben az országban. Nehogy már a kollektív bűnösség elvébe essünk. A pártvezetés és a párttagság között még Rákosiék is tudtak különbséget tenni (pedig ők nem vádolhatóak túlzott magyarbarátsággal és emberiességgel), hiszen az ún. "kisnyilasokat" tömegesen vették át a pártba. Ha ezt a különbségtételt nem tesszük meg, akkor egész népeket nyilvánítunk bűnösöknek (náci németek, kommunista oroszok, fasiszta olaszok stb.), ami igen távol kell, hogy álljon minden normális ember gondolkodásától.

A magam részéről nagyon sok tisztességes egykori MSZMP tagot ismerek, akik az adott kor körülményei között igyekeztek a közösségük javára tenni. Ennek érdekében kisebb-nagyobb kompromisszumokat kötöttek (pl. beléptek a pártba), de ezt igen nagy badarság lenne utólag bűnként felróni számukra.
Üdv

Előzmény: KAYA Ibrahim (314)
KAYA Ibrahim Creative Commons License 2000.02.23 0 0 314
Kedves Magyarok!
Gondolatmeneted szerint Orbán csak komcsi lehet, mivel édesapja párttitkár volt. Mint tudjuk abban az időben csak megbízható emberek lehettek párttitkárok. Orbán Győző pártittkár=Orbán Viktor komcsi?
Előzmény: MAGYAROK (313)
MAGYAROK Creative Commons License 2000.02.23 0 0 313
Szia gabinagy!
Igen szerintem az FKGP csak a lista utolsó helyére sorolható, ugyanis Szenes Andrea nagyon különös személyiség. Formailag ő az FKGP delegáltja, de korábbi műsorai (Hívdd Andreát), illetve egyéb megnyilvánulásai alapján ő inkább egy kakuktojás az FKGP-n belül. Nem tudom, hogy a Torgyán ezt hogy nem veszi észre, illetve milyen célkitűzései vannak ezzel a csajjal kapcsolatosan (mármint politikailag). Mindenesetre Szenes Andreának, illetve az FKGP-nek jelenlétét csak nyomokban lehet észrevenni az MTV1 és MTV2 adásaiban. Ettől lényegesen meghatározóbb az MSZ(M)P hatása (Betlen Jani és népi zenekara), valamint az SZDSZ-é (itt olyan sok nevet lehetne említeni, hogy a lap aljáig tartana).
A közszolgálati MTV műsorain is megtalálhatóak sajnos a latinos szappanoperák, de ugyanakkor az utóbbi időben sokat javult a műsor. Vannak nézhető filmek esténként. A szombat délutánonként futó "1100 év Európa közepén" pedig valami egészen kiváló filmsorozat. Ugyancsak jó a megújult Századunk sorozat, ezek közül ki nem hagynám egyiket sem. Mindent összevetve az MTV műsorai szerintem sokkal színvonalasabbak a CsigaTV-től, az RTL Klubról nem is beszélve.

Hog kinek ki az apja az valóban nem olyan fontos, ugyanakkor azért csak volt valami hatása a gyerek szocializáltságára, világnézetének, ismeretségi, baráti körének kialakításában, az életben történő elindításában. Érdekes módon ez a szülő-gyerek viszony mindíg akkor merül fel olyan értelemben, hogy ne foglalkozzunk vele, amikor valamelyik őskomcsi gyerekről van szó. Emiatt nem érdekesek Pető Iván ÁVO-s szülei (Pető már gyerekkorában politikailag üldözött volt, hiszen verték őt az ÁVO-sok), Bauer Tamás körömletépő ÁVO-s apukája stb. stb..

A szélsőségesen SZDSZ-es alatt pl. a TV3 lehet érteni, amely valóban nem akart másnak látszani, mint ami. A TV3-nál színtiszta SZDSZ befolyás volt. Míg az összes többi TV adónál vegyes a politikai háttér, addig a TV3 esetében színtiszta volt a képlet. Még a másik SZDSZ közeli TV adó (RTL Klub) esetében is van némi MSZ(M)P hatás, ezért egy kissé nézhetőbb a műsor, addig a TV3-nál nem kellett foglalkozni ilyesmivel. Az ember megnézte a hírműsorait, hiszen több oldalról kell begyűjteni az információkat, hogy teljesebb világképe legyen az embernek (no meg kellett nézni a Hajdú Andreát is), de a filmekre már nagyon kevés időt kellett vesztegetni náluk.

Előzmény: gabinagy (310)
Lajos bácsi Creative Commons License 2000.02.23 0 0 312
T. Főtitkár et!

Hardy Mihály elvtárssal most mi lesz? Remélem, nem felejtette el Főtitkár et., hogy Hardy elvtársnak, mint a Rádió moszkvai tudósítójának milyen sokat köszönhetünk.
Emlékeztetem Főtitkár elvtársat a csernobili katasztrófa alatt nyújtott teljesítményére.
Hardy elvtárs megnyugtatta az aggódó tömeget, hogy nem történt semmi, mert ő semmit nem észlel Moszkvában.
Köszönettel,

Lajos bácsi

PS: FGLászlót pusszantom.

Előzmény: Főtitkár (311)
Főtitkár Creative Commons License 2000.02.23 0 0 311
Kedves jó elvtársam, te ne vedd itten zokon az elvtársozást!
Most nem divat ugyan (csak Kovács elvtárs szóíltja így párttársait a gyűléseken), de volt is divat, lesz is divat. Hidd meg drága elvtárs.
Az hogy a fideszre szavaztál nem baj, majd elmúlik. Ha töretlen marad a fejlődésed 2002-ben már ránk fogsz szavazni.

Azonban Brezsnyev elvtársat és az én pisámat ne vedd egyelőre még a szádra.

Ha majd én valaha sírra fogok vizeli, az az szdsz sírja lesz, akit mi juttattunk oda ahol vannak és mivel már nincs is túl nagy szükségünk rájuk, hagyjuk is ott őket. Tedd túl magad ezen és tekintetedet vezérlő csillagajainkra, Kovács, Német és Thürmer elvtársakra vessed.

Éberség!

Előzmény: domino900 (297)
gabinagy Creative Commons License 2000.02.23 0 0 310
Szia MAGYAROK!
Te az FKGP-t az MTV1-en erőileg a legutolsónak sorolod? Ezt kicsit furcsának találom! Ott volt Szenes Andrea esete! Egyébként meg a tv2 a legundoritóbb a maga ezer éves, "volt kommunista tömb lakóinak jó" sorozataival, filmjeivel. Úgy is mondhatnám, hogy sz@rba se néznek minket. Nagyonbosszantanak! De második az undor sorban a királyi, a cenzúrájával, meg a "közszolgálati" latin sorozataival. A TV3 legalább nem akart másnak látszani, mint ami. A műsorkészítést majdnem profin csinálták, nem nagyképűen, mint a másik kettő kertv. "Mi, a tv2 sztárjai!". Besz@rás. Az meg, hogy a Pállfy apja kicsoda, meg, hogy az apa meg az alma, hát enyhén szólva baromság. Meg a balliberális szó is az. Méghogy szélsőségesen szdsz-es! Te honnan találsz ki ilyeneket?
Üdv!
Előzmény: MAGYAROK (306)
zesi Creative Commons License 2000.02.23 0 0 309
Az eszedbe se jut, hogy átszoknak a TV 1 és a Duna TV magas színvonalú, reális, mérsékelt és hiteles csatornáira!
Előzmény: molar (307)
gyógyít6atlan Creative Commons License 2000.02.23 0 0 308
Egyetértek...
Előzmény: molar (307)
molar Creative Commons License 2000.02.23 0 0 307
Csak annyiból probléma a TV3 megszűnése, hogy ezentúl még többen nézik majd a rettenetes TV2-t és RTL-t.
MAGYAROK Creative Commons License 2000.02.23 0 0 306
Sziasztok!

Csak mindent sorjában.

1./ Esbeta férje
Nem értem egészen pontosan, mire ajánlak és mit?
A nemzeti oldal egyetlen TV adója a Duna TV, ezen nincs mit vitatni, még ha néha olyan emberek is köszönnek vissza onnan is rám, akikről már régen azt hittem, hogy 1998-ban túlléptünk rajtuk (pl. Lengyel László szuper "politológus").
A balliberális oldal TV adói pedig minden más hazai TV adó a Duna TV-n kívül. Persze mindegyikben eltérő mértékben és arányban, de mindegyikben ott vannak.
Szerintem az alábbi erőviszonyok állnak fenn jelenleg a hazai TV adók esetében (a pártok sorrendisége fontos):

- MTV1 - MTV 2 (FIDESZ-MSZ(M)P-SZDSZ-FKGP)
- Duna TV (FIDESZ)
- TV2 (MSZ(M)P - SZDSZ)
- RTL Klub (SZDSZ - MSZ(M)P)
- TV3 (SZDSZ)

2./ SKing
Pálffy József igenis apja a CsigaTV-s Pálffy Lászlónak. Egyszer egy külön műsor volt velük kettőjükkel a CsigaTV-ben, igen nagy meglepetést okozva mindenki számára ebben az országban. Az pedig, hogy a 60-as és 70-es években ki kerülhetett a TV Híradó képernyőjére, ráadásul hírmagyarzóként (nem időjárásbemondóként) nagyon komoly pártpolitikai szempont volt. Többszörös szűrőn kellett átmennie az illetőnek, magyarul nagyon jó elvtársnak kellett lennie. Vélhetően az alma nem esik túl messze a fájától, ezért dolgozik a kis Pálffy a CsigaTV-nél, amely az MSZ(M)P-hez áll a legközelebb.

3./Domino900
Kész élvezet Téged olvasni! Nem láttad véletlenül az "Összeesküvés elmélet" című filmet (Julia Roberts), ott lehet ilyenekről hallani.
Méghogy "titkos MSZP-Fidesz paktum", mert a "az elvtársak és a fiúk egyaránt nem örültek volna az SZDSZ-es (mondjuk ki: zsidó tulajdonú) társaság győzelmének". Egyáltalán nem kell itt zsidózni, valamint ilyen bonyolult összeesküvés elméletek után kutakodni.
A dolog jóval egyszerűbb: Horn Gyula annak ellenére, hogy koalíciós partnere volt az SZDSZ, mindíg törekedett a vezérszerep, illetve az egyedüli szerep betöltésére. Az SZDSZ-re neki csak a nemzetközi pénzügyi körök jóindulatának megszerzése, valamint a saját pufajkás szalonképességének megteremtése érdekében volt szüksége. Ugyanakkor a koalíció egész fennálláa alatt végig harcolt mindenkivel, nemhogy az SZDSZ-sel, de még a saját pártján belül is (Kéri László MSZ(M)P-s politológus szerint Horn Gyula egész Közép-Európa lenagyobb "bozótharcosa"). Horn Gyula maga a megtestesült bizalmatlanság mindenkivel szemben.
Horn et. szerette volna kordában tartani az SZDSZ-t, ezért megkísérelte az SZDSZ médiahatalmát korlátok között tartani. Tudta, ha a szélsőségesen SZDSZ-es Irisz TV nyeri a privatizációt, akkor őt és az MSZ(M)P-t pufajkástól, mindenestül maguk alá gyűrik és elzavarják a fenébe. Ezért kézi vezérléssel belenyúlt a privatizációba és hűséges ORTT-s elvtársa (Révész et.) segítségével megbundázta a pályázatot.
Az SZDSZ-nek ez hatalmas pofon volt, az itt megromlott viszony már teljesen nem is állt helyre a koalíció hátralévő idejében. Gyula ugyanakkor kissé elszámította magát, azt hitte, hogy most már az MSZ(M)P-nek közel azonos a média befolyása, mint az SZDSZ-nek. Az SZDSZ bebizonyította számára, hogy még most is ő fújja a passzátszeleket a hazai tömegtájékoztatásban és néhányszor meggyomrozta a MSZ(M)P-t. Elsősorban erre vezethető vissza a két párt között fennálló különös kapcsolat jellege, az állandó torzsalkodás, ugyanakkor a kényszerű koalíció fenntartása.

Esbeta férje Creative Commons License 2000.02.22 0 0 305
"3./ A "jobb" és "bal" oldali televízió adók között csak az a különbség, hogy amíg létezik egy nemzeti (ha úgy tetszik konzervatív) jellegű Duna TV, addig legalább 3-4 balliberális adó szerepel a hazai műsorpalettán. Ha ebből egy kiesik, akkor még mindíg marad elég, az SZDSZ-MSZ(M)P szócsöveinek pótlására, de ha az egyetlen Duna TV megszűnne, akkor a nemzeti oldalon teljes üresség maradna."
Ajánlj már egyet, kedves Magyarok!
Komolyan kérdezem.
Előzmény: MAGYAROK (285)
olhado Creative Commons License 2000.02.22 0 0 304
Értsd: persze átvenné, ha megkaphatná (számára elérhető áron). :)
Nekem pedig a jó kis filmek és sorozatok fognak hiányozni, és nem a Napkelte, meg a Hír3. :(
olhado Creative Commons License 2000.02.22 0 0 303
Hát, a filmpakettet aligha veszi át az ATV.
Előzmény: Yoshi (273)
domino900 Creative Commons License 2000.02.22 0 0 301
MAGYAROK
Ja, Moszkvában még sosem jártam, de még csak Ukrajnában sem. Ha nincsenek észérveid, ne próbálj meg lejáratni, hiszen nem is ismersz, nem is ismerhetsz. Ne butáskodj!
Sajnos a hozzád hasonlók járatják le a "magyar" szót.
Előzmény: MAGYAROK (299)
domino900 Creative Commons License 2000.02.22 0 0 300
Nem kéne engem lekommunistázni. Már csak életkorom miatt sem, jóval innen a harmadik x-en. S mint már írtam, én még voksot sem adtam a komcsiknak. S nem is fogok.
Tudatlan vagy, de én megosztom veled, hogy miképpen lehet egy társaságot zsarolni. A TV2-nek iszonyú adósságai vannak, kb. 7,5 milliárd Ft, és nagyon sok valutában. Ennek a tetemes adósságnak köszönhetően elég instabil, könnyen bezárhatják a boltot. Az RTL-t pedig azzal tartják sakkban, hogy ha nem úgy táncolnak, ahogy, akkor életbe léptetik azt a bírósági döntést, hogy fel kell az ORTT-nek bontani velük a szerződést. Persze most nem tudom, hogy mivel fogják szívatni őket. A CME Írisz TV pályázata egyébként egy titkos MSZP-Fidesz paktumnak köszönheti bukását, s hogy az RTL Klub sokkal gyengébb pályázata futott be, technikai részleteket e fórum hasábjain nem írok le. Az elvtársak és a fiúk egyaránt nem örültek volna az SZDSZ-es (mondjuk ki: zsidó tulajdonú) társaság győzelmének. Így jött létre ez a politikai döntés, aminek nem politikainak kellett volna lennie.
Előzmény: MAGYAROK (299)
MAGYAROK Creative Commons License 2000.02.22 0 0 299
Kedves Domino900 Et.!

Te melyik országban élsz, netalántán most érkeztél haza Moszkvából a XX. pártkongresszusról? Méghogy a FIDESZ zsarolja és irányítja a Csigatv-t, meg az RTL Klubot? Ettől multaságosabbat már régen hallottam! Esetleg lennél olyan kedves kifejteni, hogy hol és miként? Osszad már meg velünk a KB legújabb határozatának titkait, mert mi ezt eddig nem vettük észre.

Tehát szerinted a kis Pálffy (akinek az apukája a 60-as és 70-es években az amerikai imperialistákkal riogatott bennünket esténként) az titkos FIDESZ ügynök és csak azért szidja annyira a kormányoldalt, hogy takarja a valóságot.

Ügyes logika, nem mondom. Mindíg sejtettem, hogy Ti ott csak többet tudtok Moszkvában, mint mi itt Magyarországon.

Ha esetleg van még egy-két ilyen jó ötleted, akkor ugyan oszd már meg velünk (feltéve persze ha a III/III. belső szabályzata ezt megengedi), hadd legyünk már mi is olyan okosak, mint Ti!

Előzmény: domino900 (296)
renegade Creative Commons License 2000.02.22 0 0 298
"A cenzúrázás, meg a hírszerkesztés sajátos értelmezése pedig éppen a balliberális TV-kre jellemző, elég megnézni a szenzációhajhászó híradóikat..."

Megismetlem, kedves MAGYAROK. A TV2 es az RTL Klub nem balliberalis, hanem pragmatikus. Ha azzal ernek el a legnagyobb nezoszamot, hogy a nap 24 orajabol 25-ben Csurka szonoklatait adjak egyenesben, akkor azt tennek. Nem ok tehetnek rola, hogy a tobbseg mast szeretne nezni-hallani.

Ami pedig a cenzurazast es a hirszerkesztes sajatos ertelmezeset illeti, ebben Stefkaekat nehany evszazadig senki nem fogja felulmulni. Legalabbis remelem, mert ha megis, annak a demokraciahoz mar nem sok koze lesz. Legfeljebb a tagadasahoz...

Előzmény: MAGYAROK (294)
domino900 Creative Commons License 2000.02.22 0 0 297
Engem te ne elvtársozz. Én mindig is a Fideszre szavaztam. Mióta azonban kormányon vannak, nem szimpik. Az MSZP-re mégsem fogok szavazni, marad az SZDSZ. De csak és kizárólag kizárásos alapon.
Te meg elmehetsz Brezsnyev nagyapád sírját lepisálni.
Előzmény: Főtitkár (295)
domino900 Creative Commons License 2000.02.22 0 0 296
Az RTL Klubot és a TV2-t a Fidesz zsarolja (és irányítja), úgyhogy ők úgy táncolnak, ahogy a fiúk fütyülnek. Neked tetszhet a Dáridó, a Koóstoló, a Fókusz, a reggeli töketlenkedéseik, de azért erre az igénytelenségre nem lehet azt mondani, hogy jó.
Hol vannak ők a Nap-keltétől? (A TV2 reggeli műsoránál csak a Duna TV-ét nézték kevesebben.)

Menj a www.nap-kelte.hu-ra, és a nézői véleményeket csak Aczél Endre írásától fölfelé olvasd! Persze mehetsz lejjebb is, csak ott nincs túl sok újdonság...

Előzmény: MAGYAROK (294)
Főtitkár Creative Commons License 2000.02.22 0 0 295
Brávó elvtárs!

Így tovább csak. Bár nem igazán értünk mindent itten a Központi Bizoccságba, de forradalmi hevületed dícséretes.
Ha nem vagy még másik nikken fenn a fizetési listánkon, akkor Pénztárnok et. intézkedni fog.

PÁRTFEGYELEM !!!

Előzmény: domino900 (293)
MAGYAROK Creative Commons License 2000.02.22 0 0 294
Szia Kedves Domino900!

Mi a probléma, nem értelek? Én egy szóval sem dícsértem a CsigaTV-t, vagy az RTL-Klubot, csak azt mondtam, hogy ezek egy hajszálnyival jobbak, mint a TV3. A jobbak nem azt jelenti, hogy jók, csak azt, hogy jobbak.

A cenzúrázás, meg a hírszerkesztés sajátos értelmezése pedig éppen a balliberális TV-kre jellemző, elég megnézni a szenzációhajhászó híradóikat (emlékezzél vissza a legutóbbi Tisza ciánmérgezésre).

Netalántán csak nem az nem tetszik Neked, hogy az eddig birtokolt 3-4 TV csatornáról összébb kell szorulni és ezentúl csak 2-3 csatornátok lesz?

Előzmény: domino900 (293)
domino900 Creative Commons License 2000.02.22 0 0 293
Persze, a MAGYAROK-nak brazil sorozat kell, nem pedig Rém rendes, ALF, Sherlock Holmes.
A MAGYAROK-nak cenzúrázott híradó kell, cenzúrázott reggeli műsorral.
Mert ő antiszemita, és szorong.
Nekünk, igazi magyaroknak jó magyar TV kell, amit nézhetünk, ami érdekes, ami nem olyan nyálas és igénytelen, mint a suttyó MTV1.
Előzmény: MAGYAROK (285)
domino900 Creative Commons License 2000.02.22 0 0 292
No igen. A tahóknak tetszik, ha nincs demokrácia, nincs szólászabadság. Azt hiszi, hogy a jó magyar (MAGYAROK) fasiszta.
De nem.
renegade Creative Commons License 2000.02.22 0 0 291
Az utobbi idoben tenyleg esett a szinvonal. Ennek oka egyszeruen az, hogy egyre fogyott a penz. Miutan az ORTT kitolt veluk, megprobaltak talpon maradni, es ennek erdekeben a kulfoldi tulajdonosok belepumpaltak egy csomo penzt. Akkoriban ok jatszottak a legjobb filmeket. Dehat szel ellen nem lehet, es ezt elobb-utobb a penzemberek is eszrevettek. Kivontak a toket, nem volt orszagos lefedettseg, igy aztan a reklampenzek se nagyon jottek - nem tudtak mar elso osztalyu filmeket venni. Ennek semmi koze a szakertelmukhoz. Eppen ezert szerintem Baloval mindenki jobban jart volna, ha lett volna eleg penze, sokkal jobb tevet csinalt volna a tobbieknel.

Szerintem Baloval pont az a baj, hogy egyik oldalra se allt. Ez Magyarorszagon nem jo, itt aki nincs velunk, az ellenunk van. (Micsoda baromsag.)

Ami a balliberalis teveket illeti, azt hiszem, a keplet joval egyszerubb. A TV2 es az RTL Klub nem balliberalis, hanem pragmatikus. Azt csinaljak, amire az emberek tobbsege vevo. A Stefka-Liebmann fele nepneveldere nagyon nem voltak vevok. (En akkoriban ket evig a nemet Pro7 hiradojat neztem.)
A mexikoi-brazil igenytelensegi versenyfutasra, a Daridora meg a Forro nyomon tipusu infotainmentre viszont sajnos azok. Az emberek nezik (mar aki), kovetkezeskeppen dol a hirdetesi penz. Balliberalis, ugyan dehogy! Nem hiszem, hogy egyaltalan lennenek elveik. Fuluk viszont van, pontosan tudjak, merrol csorgetik a penzt...

Előzmény: MAGYAROK (285)
akkorcsakmi Creative Commons License 2000.02.22 0 0 290
Kábelen csak igazán!
Előzmény: eomer (288)
Főtitkár Creative Commons License 2000.02.22 0 0 289
Kedves RKisvakond et!

Akkor most már minden rendben?
És még gesztimártanéni is figyel.

RSüni meg csuklik. De majd szól, ha zavarja :-)))

Harcos üdvözlet.

Előzmény: eomer (287)
eomer Creative Commons License 2000.02.22 0 0 288
Kedves akkorcsakmi, kábelen is?
Előzmény: akkorcsakmi (282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!