Keresés

Részletes keresés

djuice Creative Commons License 2012.11.24 0 0 19

Igen, gyakorlatilag elsődlegesen a nyák teljes koppintása lett volna a cél, de gondolom ezt az is nehezíti akkor, hogy adott esetben ezek az Intel chipek rajta már nem beszerezhetők (mivel azok nem koppinthatók), lévén igen eljárt felettük az idő. És nyílván volt vmi vezérlő progi is rajtuk, amivel az eszközt felismerte az őt fogadó berendezés.

Több rétegű nyákot valóban nehéz is volna másolni, nekem elsőként nem látszott hogy ez ilyen, de ha be lehetett volna egy ilyen, amúgy elfekvőként is elég borsos árú cuccot szerezni eredetiben (~70-80e. Ft!), gondoltam ha töredék áron lehetne koppintani megérné vele foglalkozni. )-:

Előzmény: f2f2 (11)
Fényhang Creative Commons License 2012.11.04 0 0 18

A g-mail címre küldtem először, most az itt megadott címre is elküldtem, remélem megkapod.

Remélem a szolgáltatóm nem szabotálja a levelek küldését, fogadását, mert elég göcsörtösen megy, hol letölt gyorsan minden beérkező levelet, hol pedig 3-4-szer is visszadobja jelszó hibával, pedig.....

 

Üdv!

Előzmény: asha09lcc (17)
asha09lcc Creative Commons License 2012.11.04 0 0 17

Sajnos a mail nem érkezett meg.

Előzmény: Fényhang (15)
asha09lcc Creative Commons License 2012.11.04 0 0 16

Hát ahogy gondolod:) Nekünk meg kell találni a megoldást akkor is és gyorsan..

Amit írtál igaz, semmi nem garantálja azt, hogy műköödni fog.

Előzmény: Fényhang (15)
Fényhang Creative Commons License 2012.11.04 0 0 15

Küldtem E-mailt.

 

Ilyen jellegű hibakeresést és javítást nem vállalok.

Otthon nem tudnám kipróbálni.

Mivel ipari elektronikáról lenne szó, csak a saját környezetében tesztelhető, hogy megfelelően működik-e?

Az, hogy mindent cserélni kellene a panelokon, még nem garantálja azt, hogy utána az egész rendszer hibátlanul működni fog.

 

Üdv!

Előzmény: asha09lcc (14)
asha09lcc Creative Commons License 2012.11.03 0 0 14

Előzmény: asha09lcc (13)
asha09lcc Creative Commons License 2012.11.03 0 0 13

elektronika panel felújítására keresek valakit. 30x15cm és mindent amit lehet cserélni kellene. Van ilyen pcb kb 10-15 amit  meg kellene  dolgozni. Még nem smd-s cak pár holmi rajta, a többi furatszerelt. több darab van.

asha09lcc Creative Commons License 2012.11.03 0 0 12

Küldtem egy levelet.

Előzmény: Fényhang (8)
f2f2 Creative Commons License 2012.10.11 0 0 11

a nyák szerintem duppla oldalas és a chippek alatt nem látszanak az erek

tehát le kellene venni ha a nyákot is koppintani kell

 

ha a tartalmat kellene levarázsolni az eszköz ami ezt befogadja lehet alkalmas egy

direkt hozzáférésre JTAG kapcsolatra PC programmal lehúzni

 

persze ha lehetne egy memória kártyásra átvarázsolni ott lehetne cserélgetni

Sd XD stb

 

Előzmény: djuice (9)
djuice Creative Commons License 2012.08.25 0 0 9

Egy ilyen 32 megás Flash ROM elektronikai koppintását (ha egyáltalán lehetséges) ki vállalná megfizethetőleg?

http://www.theavenuesinstruments.com/catalog/item/5686662/5567529.htm

 

 

 

 

Fényhang Creative Commons License 2012.07.27 0 0 8

Kedves Mindannyian!

 

Szívesen segítek mindenkinek, tápjavítás, keverőpult javításban is, Cegléden.

Ha hozzám kerül a cucc, a hibakeresést és javítást is elvégzem rajta, amennyiben a szükséges alkatrészek beszerezhetők, pótolhatók.

Van némi gyakorlatom és tapasztalatom, a műszerezettségről nem is szólva.

Ha valakit érdekel, akkor keressen meg.

E-mail: mikisys.f@upcmail.hu

 

Üdv!

MidiTom Creative Commons License 2012.07.27 0 0 7

Miféle tápegységről lenne szó?

Előzmény: diavolo16 (6)
diavolo16 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 6

Sziasztok!

 

Segítséget   szeretnék kérni, mert nagy gondban vagyunk! Van olyan közöttetek vagy ismertek olyan szakembert, aki egy elromlott tápegységnek fel tudja deríteni a hibáját, és esetleg meg is tudja javítani úgy, hogy nincs semmien kapcsolási rajz, vagy leírás.

Akinek csak a leghaloványabb ötlete van kérem írjon! Elöre is köszönök minden segítséget!

CooCooFoo2ooo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 5
Az ég megáldjon az infójér Tégedet! Akarom mondani: kösz.
Előzmény: vince (4)
vince Creative Commons License 2000.03.06 0 0 4
Én tudnék esetleg egy faszit, aki szokott ilyesmit vállalni. Pokorádi István. És bár a Peek stúdió, nagyon gáz, és oda többet soha, de Pokorádi gyerök, jól dolgozik elektronikailag.
T: 06 309 249-971
CooCooFoo2ooo Creative Commons License 2000.03.06 0 0 3
Kedves Almighty, én már egyszer majdnem beleőrültem egy ilyen effekt-átalakíttatásba, szerintem ne nagyon forszírozd a dolgot, az ép elme és az ép berendezés mindennél többet ér, pláne, ha a kedvenc hangjaidat már megtaláltad.

Viszont én is szívesen adnék valakinek megbízást egy keverőpult-generálozásra, ha felbukkan az a bizonyos elektronikai zseni, aki ilyet vállalna, dobjon meg egy emillel, kérem. Persze csak Almighty effektje után... :-))

CCFZ

vince Creative Commons License 2000.02.22 0 0 2
Ha az egészet úgy ahogy van amblock fölpakolod a reck tetejére, pár zsinórral szépen le lehet hozni a kapcsolókat, viszonylag kevés fúrás faragással. De ekkor nem igazán lehet túl messze menni majd az effekt polctól.
Minden kapcsolóval párhuzamosan egy másik kapcsolót lehetne csinálni. szalagkábelen levinni, és akkor lent csak a kapcsolók maradnának. De evvel túl sokat nem nyersz helyileg.
Jólértem különben a problémát? :-)))
Almighty Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1
A Korg A5-ről van szó. Nem biztos hogy mindenkit zavarna a felépítése, de mivel ez egy régi efekt (de igen kielégítő hangot sikerült belőle kicsalni) és a többi efektem pedálokból és rack-ból áll, nagyon utálom azt hogy ez a Korg olyan nagy piskóta, és tiszta hülyeség hogy egyben van az efekt és a vállogató pedálok. Valami "rack" szerűséget szeretnék belőle amire kábellel csatlakozik egy több pedálos kis kügyü.
Érthető? :-))

MidiTom Creative Commons License 1999.10.19 0 0 0
Almighty,
áruld már el, melyik az a gitármulti, amelyiknek olyan szerencsétlen formája bír lenni?
Előzmény: Almighty (-)
Almighty Creative Commons License 1999.10.19 0 0 topiknyitó
Helo !

Van egy gitár multiefektem, aminek nagyon kellemetlen formája van. Van-e egy ojan zseniális elektronikához konyító ember aki képes lenne ezt átpofozni olyan méretre amilyenre szeretném és a választó pedálokat külön vállasztani a többitől (ha érthető amit mondok) ?

van vagy nincs ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!