Keresés

Részletes keresés

puncivadász49 Creative Commons License 2017.05.22 0 0 105

Nagyon kívánatos a feleséged! Általam is szerethető lenne? Privim puncivadasz49@freemail.hu

Előzmény: Felesegem (102)
sauger Creative Commons License 2017.05.14 0 0 104

Nagyon csinos a hőlgy !

Előzmény: Felesegem (102)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.14 0 0 103

Sziasztok!Fehérváron jó pillangót tudnatok nekem?

 



Felesegem Creative Commons License 2017.05.01 -1 9 102

Margit95 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 101

Sziasztok!

 

Jogszociológiai kutatásom tárgya a szexmunka magyarországi szabályozása, és nagy segítséget jelentene, ha kitöltenétek az alábbi anonim, szexmunkásoknak szóló kérdőívet:

 

http://goo.gl/forms/wV6KsYM2mi

 

Az ív végén van lehetőség elérhetőséget megadni, ha érdekel a felmérés eredménye.

Köszönöm!

 

57otto87 Creative Commons License 2012.11.02 0 0 99

Üdv !

Van -e veszélye a kurvákkal való kefélésnek ha az ember az elejétől a végéig gumit használ, és nem csókolja meg...stb....?

Közepes minőségnél mennyi egy teljes kefélés? 4-5000?

Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.18 0 0 96

Hol van Debrecenben ilyenkor télen útszéli prosti?

iwiwrw Creative Commons License 2011.12.30 0 0 95

Szia Dóra!

 

Esetleg netes elérhetőséged van?

Ahol meg lehet nézni képen? vagy e-mail?

Előzmény: Dóra266 (92)
Mitoszkiller Creative Commons License 2011.09.13 0 0 93

fotó nélkül szerinted ki a geci kiváncsi rád??

Előzmény: Dóra266 (92)
Dóra266 Creative Commons License 2011.09.13 0 0 92

Mindenre nyitott budapesti lány urakat kényeztetne 06705805260

isuka20 Creative Commons License 2011.07.11 0 0 91

Sziasztok srácok!! alakuloban van egy fehérvári kamionos melo. milyen arra a prosti felhozatal?

Tetem2 Creative Commons License 2008.12.26 0 0 90
Hali Az adatbazisom frisstesre szorul, videki holgyek teren. Tud valaki jo forumot friss infokkal? Makktarsalgo megszunt...
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 89
attól függ. mennyiért? Ha mondjuk 500ft , amennyi egy hamburger ára ,azon nem bukhatok akkorát.
Előzmény: 40spar (82)
2470r Creative Commons License 2008.08.07 0 0 88

Hát igen. Szopatásnál kisebb a veszély. Félreértettük egymást.

Jók a képeid.

Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.07 0 0 87
a dugásra értettem .szopásnál nem szoktak sikositot használni meg ahogy te is mondod még gumit sem.
Előzmény: 2470r (86)
2470r Creative Commons License 2008.08.07 0 0 86

Kedves Cuncibella,

 

Azt írod:"sokszor a gumi sem véd meg, főleg ha sikositot használ, vagy  ha előtte pont tripperes faszt fogott, vagy szopott".

 

Meg tudod mondani, ha szopik a csaj, miért nem véd meg a gumi? Így elméletileg az ő szájába sem megy az anyag, de én sem kapok tőle semmit :-)

 

Egyébként a kiscsajok nem nagyon szopnak gumiban, szerintük az gusztustalan.

 

ők tudják...

 

 

Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.06 0 0 85

nem mind..de ezek hazavágják ,a latexet, és a szilikont

 

Olaj alapú síkosítók természetes anyagokból készülnek, mint növényi olajok, dió olajok, vaj. Ruhaanyagokban és ágyneműben foltot hagynak, nehezen lemoshatóak de nem irritálják a puncit. Az olaj alapú síkosítók is tönkreteszik a latex anyagokat, ezért ezeket se használd óvszer vagy presszárium társaságában! Nagyszerűen alkalmasak vaginális és anális közösülés, férfi- és női maszturbáció segítésére.

 

 

 

Szilikon alapú síkosítók nagyon hasonlítanak a víz alapúakra, egy nagy különbséggel: alapanyaguknak köszönhetően teljesen vízállóak, ezért vizes játékokra is jól használhatóak. Kenő hatásukat sokkal jobban és tovább tartják meg, és sokkal koncentráltabbak... kevés kicsi sokra megy! Latex alapú anyagokat nem károsítja, de a szilikon anyagú játékszereket tönkreteszi! Azokhoz használj más alapanyagú síkosítót

Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.06 0 0 84
Homályosíts már fel, h ha síkosítót használ előtte,akkor miért nem véd a gumi sem? Thx.
Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.04 0 0 83

szerinted kit érdekelne??

 

Előzmény: 40spar (82)
40spar Creative Commons License 2008.08.04 0 0 82

Hétvégén D-re mentünk kiándulni a férjemmel! Dunaföldvárt elhagyva a 6-os út mellett, egy 7-8 hónapos terhes örömlány árulta magát! Akit esetleg érdekel!

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.31 0 0 81
Azt gondolod hogy csak a prostik ilyenek??  egy nagy faszt,  azok jobban vigyáznak magukra mint ahogy te azt gondolod!! De ha elmész egy diszkoba a sok ki festett kimázolt cicababa közé amelyik még tényleg jol is néz ki kivülről , (belül meg rohad)  aki fűvel fával baszik gumi nélkül, anyagért, vagy ékszerért, vagy csak ugy mert üresbe van épp.. na az a tuti halál.. de sokszor a gumi sem véd meg, főleg ha sikositot használ, vagy  ha előtte pont tripperes faszt fogott, vagy szopott.
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.31 0 0 80
ahha. felállt valami kőre vagy betonra, nem tudom pontosan, mert sötét volt. cakkra az a magasság volt, ahonnan kúrni lehetett, gondolom már volt némi tapasztalata a dologban, mert amúgy eléggé aprócska volt... aztán jó mélyen előredőlt, asszem támaszkodott is a fába, én meg durr bele...
Előzmény: amelii (79)
amelii Creative Commons License 2008.07.31 0 0 79
seggbe?
egy fa alatt?
Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.31 0 0 78
egyetértek, profi szolgáltatóval az ember alapból gumival indul neki a nagy kalandnak, az ilyen-olyan kiscsajok picsácskája viszont tényleg maga tud lenni a fertő. mert sajnos nem (csak) ott tenyészik a herpesz, szifilisz, kankó és aids, ahol a mosdatlanság és a testszag, hanem az egészen tiszta és illatos punci is lehet sajnos halálos... persze egy igénytelen, gumi nélkül dugó ringyó tényleg maga a két lábon járó életveszély, no de az ilyet ki kell kerülni, vagy csak szépen és óvatosan, fél méteres távolságból élvezni rá (lásd alant). amúgy meglehetősen érdekes ez a téma, mert a 25 éves folyamatos aids-veszély és hisztéria tiszteletére manapság egyre kevesebben húznak/húzatnak óvszert a farkakra, tehát ha egy kislány nagyon ügyes, akkor 16-17 éves korára már át is esett egy pár finom kis fertőzésen. aztán kinek milyen a szerencséje, hogy éppen mit kapott előző kúrópajtásától...
Előzmény: jwolf71 (76)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.31 0 0 77
hát ja, a csúfabbja bizony rákényszerül arra, hogy mindenfélét végigcsináljon, különben ki menne el velük? én a szívem mélyén sajnálom őket, mert valljuk be, hogy egy szép, fiatal és öntudatos prosti, ha van hozzá esze, igazából még válogathat is, nincs szüksége arra, hogy mindenkivel összeálljon. ahol viszont korog a gyomor és tényleg szükség van minden betevőre, ott aztán nem lehet válogatós szegény csaj... (na meg esetleg otthon egy kiadós verés várja, ha nincs semmi eredménye a munkájának ;-( )
én a magam részéről kétszer voltam nagyon állat és szemét ilyen szerencsétlen csajokkal: egyszer valami nagyon aprópénzért vertem bele a képébe a gecimet egy mosdatlan, csúnya és kövér cigánylánynak (aki aztán a dzsekijébe törölte az arcát és már ment is tovább, de előtte abszolút engedelmesen térdelt le elém, hogy a bőrének mindennemű érintése nélkül élvezzek rá, szóval rohadtul megalázó lehetett szegénynek), második alkalommal pedig egy kis fiatal puna szegődött mellém egy útszéli kurvatelepen, szegényke az is nagyon igénytelen volt, mert végül szintén aprópénzért b@sztam seggbe egy fa alatt, miután pár perc alatt többszörös és igen alapos árleszállítást hajtott végre magán, látva nem túl nagy lelkesedésemet...
(igen, tudom, nem nagy dicsőség ezekkel a "hódításokkal" előjönni, de hát ez van, néha előjön az állat belőlem és olyankor azért nem az agya irányítja az embert...)
Előzmény: Törölt nick (74)
jwolf71 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 76
Nem tudom ki vagy mi a veszélyesebb!? Egy szórakozó helyen felcsípett leányzó, akinek az előéletét nem ismered, vagy egy szolgáltató, aki jár szűrésre (sok állítja magáról, de törvény is kötelezi őket), és akinél kötelező óvszer használat. Van az ismeretségi körömben huszonéves leány, diplomás, 2 nyelvet beszél, komoly értelmes, de ha megkíván egy pasit, akkor nem érdekli, hogy van e óvszer vagy nincs, vagy hogy hazai vagy külföldi az illető! Természetesen szűrésen (AIDS, HEP, stb...) soha nem volt! Akkor most melyik a biztonságosabb? Persze vannak olyan betegségek, amiktől az óvszer nem véd meg, de az élet nem veszélytelen, a villamos is elüthet! Veszélyesebb inkább a pénztárcádra nézve! Könnyű rászokni, főleg ha elsőre normális szimpatikus lányba botlasz, és nem úgy jössz el tőle, hogy soha többet nem akarok ilyen helyre jönni!
Előzmény: JOSPIS (47)
XRR Creative Commons License 2008.07.07 0 0 75
Milyen árak vanak mostanság? Egy sima szétkúrás?
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 74
Attól függ. Ha elindulás után már nagyon keményedek, és igencsak érzem, hogy de beleverném a faszom egy útszéli picsába, akkor kevésbé válogatok. Persze legyen azért kúrható fajta, de olyankor nemigen érdekel, ha elhízott, idősebb, hiányzik elöl pár foga vagy iszonyat kiégett, alkesz feje van. Főleg, ha látom rajta, hogy szinte mindent bevállal. Ráadásul tapasztalataim szerint az ilyenek jobban alázhatóak. Nem bánják, ha keményebben szopatod őket, az arcukra élvezel, stb. A külső hiányosságaikat alárendelődéssel kompenzálják.  
Előzmény: szisza80 (70)
janos32x Creative Commons License 2008.06.22 0 0 73

hogy ne lett vna!

 

egy egész 7végét töltöttem el vele

Előzmény: papl4n (71)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.20 0 0 72
ryanair-rel kell utazni!
:D
http://velvet.hu/szex/ryan080620/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!