Keresés

Részletes keresés

nyman Creative Commons License 1999.10.18 0 0 12
Majdnem olyan felemelo erzes, mint a szuzesseget elvenni
Előzmény: Vissai (11)
Vissai Creative Commons License 1999.10.18 0 0 11
Meg csak egyszer nullasoztam, de akkor is valami kellemes, bizsergo erzes toltott el.

Nullazok husz ev mulva is lesznek (felteve, hogy Index is lesz, amit, ha nem kuldik a polomat, nem hiszek), es akkor is lesznek olyanok, akiket ez annyire idegesit, hogy megnyissak a 1256-ik topicot is ezugyben.

Aki nem tudja, mi benne a jo:
az, hogy te vagy az ELSO !
Mi volt jo Neil Armstrongnak ? Hogy o lepett eloszor a Holdra !
Topic ugyan tobb van, mint Hold, de a lenyeget ertitek, ugye. :)

X polgártárs Creative Commons License 1999.10.18 0 0 10
kisvacak polgártársnál vagyon az igazság.
Mellesleg az asztalozáshoz nem árt egy pár napos előtanulmány...és a nagybetűs topikcím sem túl kedves...
xpt
Előzmény: kisvacak (9)
kisvacak Creative Commons License 1999.10.18 0 0 9
Megmondom én mi a ciki. Ha beütöd a keresőbe a nullás szót, 10 topicot lök ki a rendszer....
Kham Creative Commons License 1999.10.18 0 0 8
Ez a Bagira, ez tök ciki.
nyman Creative Commons License 1999.10.18 0 0 7
Harag nincs, nem is volt.... Majd idovel csak elsulyed a topik. :) CSAK HAGYJUK MAR. erted nyman!
Előzmény: BAGIRA (4)
alexandrosz Creative Commons License 1999.10.18 0 0 6
Akkor most süllyesztjük a topicot? :o)))
Előzmény: BAGIRA (4)
Som-Som Creative Commons License 1999.10.18 0 0 5
Én is utáltam a nullásozókat, egész addig, amíg magam is azzá váltam. Jó nullásozást mindenkinek!
BAGIRA Creative Commons License 1999.10.18 0 0 4
Sorry.... Bocsássatok meg a "tudatlanságomért", de eddig erről nem olvastam, vagy elkerülte a figyelmemet. Nem tudtam, hogy ez "vadászat", ami ugyebár nem áll messze tőlem sem.
Nincs harag. Üdv. Bagira
Előzmény: nyman (3)
nyman Creative Commons License 1999.10.18 0 0 3
Ezt mar sokan soxor megkerdeztek, de itt nem cikizesrol van szo, hanem egyszeruen a topiknyitoe a nulladik hozzaszolas. Ezt ugy is felfoghatod, hogy a te kivaltsagod.

Van aki ezt a 0zas versenyszeruen csinalja, nehanyan meg orulnek, ha idonkent jut egy kis falat. De majd paran biztos jobban kifejtik.
nyman

Előzmény: BAGIRA (-)
juci Creative Commons License 1999.10.18 0 0 2
alexandrosz Creative Commons License 1999.10.18 0 0 1
Erről már volt egy-két topic és természetesen vita is. Szerintem ez nem cikizés. Ez sokak számára egyfajta öröm, mikor olyan topicot fognak, amihez még nem szólt hozzá senki. A nullázók nem rossz, intrikus és gonosz emberek, hanem szeretnek versenyezni az idővel és egymással is. Ne bántsuk őket (főként, mert néha bizony én is..)!
:o))
Előzmény: BAGIRA (-)
nyman Creative Commons License 1999.10.18 0 0 0
Je egy nullas (0)
Előzmény: BAGIRA (-)
BAGIRA Creative Commons License 1999.10.18 0 0 topiknyitó
Már többször elgondolkodtam, hogy miért van az, ha valaki új témát dob fel, arra rögtön lecsapnak, úgymond cikizve, hogy : "Jé, egy 0-s!"
Jó ez valakinek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!