Keresés

Részletes keresés

Tibó Creative Commons License 2002.05.17 0 0 79
Hmmm.
Azt hiszem, Te ráérzetél!
Nyilván nem lesz mindenképp bővítés, csak, ha idejönnének, de nem jönnek.

Gratula!

Előzmény: Don Valentino (78)
Don Valentino Creative Commons License 2002.05.16 0 0 78
Szerintem kamu az egesz. A Flexnel nem vesznek fel tobb embert, csak bekamuztak, ugyse jon at ide senki a Dunantulrol. Itt is allandoan csak leepites volt, meg alapjarat, mert nincs megrendeles.
Előzmény: Tibó (77)
Tibó Creative Commons License 2002.05.16 0 0 77
Na de azt vegyük észre, hogy itt mégsincs kihasználva a munkalehetőségek száma!
Hiszen Nyiregyen 900+ embert tudnának fogadni.
Gondolod, hogy min bérből (30 egynéhány Ft) teljes munkaidőben meg lehet élni?
Nem hiszem, hogy ez az oka.
A Flexnél többet adnak a min bérnél, bár valszeg itt Nyiregyen kevesebbet, mint pl. Sárváron...
Előzmény: Don Valentino (76)
Don Valentino Creative Commons License 2002.05.15 0 0 76
Ja a minimalber gazdasagelenkito, mindenkire jotekonyan hato hatasarol csak ennyit. Miert is megy Kinaba a Flex? Csak nem olcsobb ott a munkaero? De bizony barataim. (es itt betanitott munkasokrol van szo, szinte mindenki ezen a szinten van fizetve) Hat mostmar van 50 rugos minimalber, csak nem lesz, aki fizesse.
Előzmény: Black Dani (75)
Black Dani Creative Commons License 2002.05.15 0 0 75
Naja, gondolom a minimálbér nagy húzóerő.
Előzmény: Don Valentino (74)
Don Valentino Creative Commons License 2002.05.15 0 0 74
Na ennyit a Flexrol:
A Flextronics mintegy 800-900 embernek Nyíregyházán, illetve Tabon ajánl fel állást, mivel az itteni üzemei ennyi új alkalmazottat keresnek.

Mivel várhatón nem mindenki vállalja a költözést, a Flextronics érintett alkalmazottai egy részének más, dunántúli cégnél is próbál állást találni. Az alkalmazottak a megyei munkaügy központ segítségével is kereshetnek új állást.

A Flextronicsnak Sárváron 4 ezer, míg Zalaegerszegen 3 ezer alkalmazottja van. A cégnek a gyártás áthelyezését követően, a költözések függvényében mintegy 9 ezer alkalmazottja marad Magyarországon. A sárvári gyár vezetése csütörtökön tárgyal a Vas Megyei Munkaügyi Központ vezetőivel.

Lehet emelkedni fog a lakossagszam.

FixI Creative Commons License 2001.12.17 0 0 73
A Metró se kutya. Venni akartunk egy Daweo monitort. 19 colos, most akciós. Mondja eladó van belőle 5, menjünk sétalni, vásárolni. Mire körbe érünk már itt is lesz. Szótfogadunk, el.
Félóra múlva jövénk vissza. Eladó sehol. Monitor sehol. No, keressünk másik eladó. Kérdezzük előző eladó hova tűnt? Lejárt a munkaideje, és hazament mondja. De majd én átveszem a feladatot mondja. És azzal el. Várunk. Várunk. Várunk. Utána megyünk. Nem könnyű megtalálni monitort szabadkozik, mert szanaszét van a számítástechnika. Van belőle a raktárban, a cipő, a háztartási kisgépek, és még a játékosztályon is szétpakolva. Megint várunk. Várunk. Hirnök jő, meg van a mintadarab doboza, ha gondoljuk akkor becsomagolja. De nekünk az nem kell.
Várunk. Várunk. Várunk.
Vidám arccal jön vissza. Megvan a cucc. A háztartási kisgépek fölött megtalálta. Mostmár csak targonca kell. El.
Várunk. Várunk. Várunk.
Idegesen utána.
Látjuk targoncán ül, de tévéket pakol.
Nem szólunk.
Várunk.
Elindul a targoncával.
Mi utána.
Végre leveszi a monitort.
Megvan!
Pénztár.
Kivárjuk a sorunkat.
Pénztáros nem tudja beolvasni a monitor dobozán lévő egyik kódot sem. Mindjárt jön egy kolléga a számítástechnika osztályról.
Várunk.
Jön is az emberünk.
Majd el, mert fejből nyilván nem tudja.
Várunk.
A sor és sör is.
Megjön.
Megmondja.
Fizetünk.
Megyünk.
Csak 88 ezer forintunkba és 2 óránkba került.
Jenki- Creative Commons License 2001.12.08 0 0 72
Kár, hogy egyik nyíregyházi multi áruházban sem kapható ISOSTAR.
Don Valentino Creative Commons License 2001.11.26 0 0 71
wamzer majd megyunk termekkostolo utan budit meozni digitkameraval. :o)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.11.26 0 0 70
off
egyre sz@r@bb ez a zindex. hozzászól az ember, nem látszik, csak a hozzászólás dátuma, majd később, mikor megismétli, hirtelen megjelenik az előző is. egyre több topikban látok duplázásokat, szerintem emiatt. egyre gyakrabban van internál szerver error, tiszta gáz.
on
Előzmény: _LaJoS_ (69)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.11.26 0 0 69
Nem köszönnek
:-)
Előzmény: Papci (67)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.11.26 0 0 68
Nem köszönnek :-)
Előzmény: Papci (67)
Papci Creative Commons License 2001.11.26 0 0 67
Ilyenek ezek a terminalok :-)
Előzmény: Jenki- (66)
Jenki- Creative Commons License 2001.11.25 0 0 66
Jellemző módon most sem ment a terminál a TESCO-ba. Qva uncsi, hogy mostmár rendre nem lehet semmilyen kártyával fizetni a TESCO-ban. Ez aztán morbid helyzeteket idéz a pénztárnál. Ugyanis a pénztároshölgyek váltig állítják, a hangszórón bemondták nem megy a kártya - csak valami megmagyarázhatatlan módon ezek a vevők nem hallják.

Lassan összedobhatnánk egy megállitó táblára a vevőbejáratnál, hogy mindenki láthassa, hogy nem megy a terminál. Etc. menjen mindenki és vegyen fel pénzt a bejárat mellett lévő terminálról. Mert az valami furcsa megmagyarázhatatlan okból kifolyólag mindig megy...

Megjegyzem a Corában és az Auchanben ilyennel még nem találkoztam. Ott mindig mennek a terminálok.

wamzer Creative Commons License 2001.11.24 0 0 65
Akkor csak a netes Cora-fanok lettek félrevezetve:-)

Amúgy üdv, Jenki, asszem téged még nem láttalak itt, vagy kitudja:) (gondolok most a többnickűség által nyújtott többszörös anonimitás kihasználására)

Előzmény: Jenki- (64)
Jenki- Creative Commons License 2001.11.24 0 0 64
A tévében, ahogy mutatták (RTL Klub) egyértelmű volt, hogy az Auchan-ról van szó. Legalábbis a vágóképekből az derült ki.
Előzmény: wamzer (63)
wamzer Creative Commons License 2001.11.24 0 0 63
Nemtom... még nem nagyon reklámozzák... de ha nyit, megyünk Donnal termékkóstólni:-)

Jól beszopatták a Corát ezzel a romlott husival, biztos volt egy kis bevételkiesés, de sajnálom szegényeket:-)

Előzmény: Jenki- (62)
Jenki- Creative Commons License 2001.11.24 0 0 62
Mikor nyit a Cora Debrecenben?
Előzmény: _LaJoS_ (61)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.11.24 0 0 61
Javítom magamat (bár nem én hibáztam):

"Egy téves közlés alapján az [origo]-n is az jelent meg, hogy a Cora áruházban volt a forgalmazott húsok 80 százaléka romlott, rövidesen azonban kiderült, hogy az Auchanról van szó. Ezért magunk és a hírt kiadó HavariaPress nevében elnézést kérünk." - olvasható ITT

Előzmény: _LaJoS_ (60)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.11.23 0 0 60
Lejárt szavatosságú húskészítményeket foglalt le a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség a Cora-ban - adta hírül a HavariaPress. A hírügynökség információi szerint a Cora-ban a húskészítmények nyolcvan százaléka lejárt szavatosságú volt, míg a többi nagyobb üzletlánc húsosztályán ez az arány harminc százalék körüli. -- írják itt.

Most élhetnék azzal az olcsó poénnal, miszerint ,,olcsó húsnak híg a leve'', de hát ez van.

Előzmény: Tanársegéd (58)
Tibó Creative Commons License 2001.11.22 0 0 59
Szombaton volt.
Nekem is jutott.

Egy ora mulv avisszamentem, es akkorra mar a bananos "pult" sem volt sehol. Meg embereknal azert volt banan.
Valszeg mar egy fel oraja ott kovajogtak...

Egyebkent TaNGo ez ugy mukodik, hogy kb. 2 orankent kivisznek n kg banant.
Igy tobb napig eltart az akcio.

Ha 2 oran belul elfogy akkor sem updatelik a keszletet, csak a kovetkezo 2 ora elejen...

Viszont sokkal szimpibb volt most a Spar, mint a Tesco.
Asszem legkozelebb is oda megyek. Csak a Tescos ropi (500g) fog hianyozni...

Előzmény: Tanársegéd (54)
Tanársegéd Creative Commons License 2001.11.22 0 0 58
Én imádom a Corát. Amikor Győrbe, vagy Veszprémbe megyek mindig megállok Pest előtt a Coránál. De akkor is beugrom a Corába, ha Miskolcon van órám.

Nekem nagyon tetszik. Az eladók rendesek, a budi tiszta, papír mindig van, a fagyi korrekt. Mindig vannak leértékelések. Mindenben nagyobb a választék, mint a TESCO-ban.

Viszont az ÁRAK-ra nem árt figyelni. Nem minden olcsóbb azért náluk. Tejterméket pl. semmi pénzért nem szabad venni náluk, mert az DRÁGA.

Előzmény: Don Valentino (57)
Don Valentino Creative Commons License 2001.11.22 0 0 57
Debrecenbe jon a Cora, kivancsi leszek mennyiben masabb, mint a Tecso, na es persze hogy milyen nyitasapropoju akciok lesznek kezdetben.
wamzer majd megyunk mint regen a Plazaba termekkostolozni. :o)
Tanársegéd Creative Commons License 2001.11.15 0 0 56
Vazz ma csak túlérett banán volt és eredeti áron adták. No comment.
Előzmény: Don Valentino (55)
Don Valentino Creative Commons License 2001.11.15 0 0 55
Nekem meg az is draga. A legjobb a tulerett 99Ft koruli arban.
Előzmény: Tanársegéd (54)
Tanársegéd Creative Commons License 2001.11.13 0 0 54
Csütörtöktől a SPAR-ban 149 Ft lesz a banán!

(Volt már ilyen akció, de akkor csak a haveroknak jutott. Nekem nem. Én csak csodálkozhattam a pénztárnál, amikor megláttam más kosarában.)

Tibó Creative Commons License 2001.10.08 0 0 53
EN pont azert szeretem az Odont, mert nincs vele problema.
Keves helyen hasznalhato...
wamzer Creative Commons License 2001.10.05 0 0 52
A standard Ödönt tényleg nem fogadja el gyakorlatilag semmi, de nekem Visa elektron van. Később kiderült, hogy minimálisan elmágneseződött, az ATM-ek olvasták, csak a VISA terminálok nem. (mondjuk ez sem egészen értem, hogy lehet)

A METRO csak azt a nyomorék OTP Bankpontos genyát fogadja el, ez szerintem gáz.

Előzmény: Törölt nick (51)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.05 0 0 51
Na az se rossz, mellesleg asziszem az Ödönbankártyát nem fogadják el egyáltalán a TESCO-ban.

Viszont a BAUMAX-ban az OTP Bankpontot nem fogadják el. Érdekesség, hogy a METRO-ban szinte csak azt fogadják el...

Előzmény: wamzer (50)
wamzer Creative Commons License 2001.10.05 0 0 50
Nekem olyan volt, hogy nem olvasta a kártyám. Mondjuk én nem zarándokoltam sehova, hanem otthagytam a cuccot a pénztárosnál.
Előzmény: Törölt nick (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!