Keresés

Részletes keresés

ZedIzDead Creative Commons License 2000.01.13 0 0 20
Kukkants át a Mit zenél a mobilod? című topikba, Ern0_ pajtás éppen most készítette el a csodapókot, és szerintem szívesen elküldi neked.

[ZedIzDead]

Előzmény: cska (19)
cska Creative Commons License 2000.01.13 0 0 19
Kábelem nincs.
A programot megkeresem.
De ki kuldene nekem dallam SMS-t?

Igazabol a baratnomnek szeretnek Vizipok csodapok zenet... Tud valaki segiteni?

Előzmény: Som-Som (18)
Som-Som Creative Commons License 2000.01.12 0 0 18
Vagy soros porton (kábel vagy IrDA) töltesz fel új dallamot a telefonba (pl. Nokia PC Composer segítségével) vagy valaki SMS-ben küld neked zenét.
Előzmény: cska (17)
cska Creative Commons License 2000.01.12 0 0 17
Valaki árulja már, hogy mi módon lehet saját dallamot beállítani csengetésnek. (Nem a dallamszerkesztőset, hanem olyat, amit valaki más elküldi nekem a csengetést)

Szóval, hogy megy ez az egész mizéria?

nofreenow Creative Commons License 1999.12.19 0 0 16
A 3210-nek nem nagyobb a sugárzása, mint bármelyik NOKIA'-nak. Viszont az 5110 paralell változata a design miatt abrobációs listára került.(valami érintésvédelmi szempontból is.)
Előzmény: ethrnz (-)
Aurum Creative Commons License 1999.12.04 0 0 15
Nem tudja valaki hogyan lehet a 3210-bol kiszedni az SL-t?

nobodybuilder Creative Commons License 1999.12.03 0 0 14
Sziasztok,

a hugom ilyet kapott, és véletlenül kitörölte a grafikus üzeneteket. Hogy lehet ezt visszatenni? Gondolom valami adatkábel kellene hozzá + szoftver. Ha igen , akkor hol lehetne ezeket beszerezni és mennyiért kb?

Kösz, NBB

Előzmény: SkydiveR (13)
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.03 0 0 13
Nekem is ilyenem van, de kulonosebb hibat meg nem sikerult felfedeznem benne...
Talan annyi, hogy ha sms-t irok es kozben jon egy hivas, a beszelgetes utan eltunt a bepotyogott szoveg. Elegge bosszanto volt ujrairni a kisregenyemet......
Tenyleg negyon sugarzik?
alexandrosz Creative Commons License 1999.12.03 0 0 12
Megnézheted dreamer Mester "Milyen mobilt vegyek?" című kiterjedt topciját...
Mellesleg általánosságban Nokia sux, néhány üdítő kivétel azért van, de nem a 3210...
Előzmény: ethrnz (-)
Esőfelhő Creative Commons License 1999.12.03 0 0 11
Viszont lemaradt a dícséret, ami a T9-es szótárat illeti. Hihetelenül jó eszköz....
Előzmény: Esőfelhő (10)
Esőfelhő Creative Commons License 1999.12.03 0 0 10
Egy apró hibát én is tapasztaltam, amit csak a windowshoz hasonló tüneti kezeléssel - kikapcs/bekapcs - lehetett megoldani. Történetesen, a report messageket törölte a kis drága, de közben beérkezett mégegy report, ami annyire megzavarta, hogy a átment végtelen homokórába. Ezen tényleg csak az Ctrl+Alt+Del segített.

Ettől függetlenül semmi egyéb, komolyabb hibával - ánnal több hiányossággal - nem találkoztam, nem is említve a Aventura által feltálalt "lötyögő a csatlakozóm" dolgot. Bizonyosan egyedi hiba.
Az 5-6 órás töltéssel kacsolatosan csak annyi a megjegyezni valóm, hogy a korábbi ericsson telefonom 3-4 órás töltési idejét sem mellette szobrozva vártam ki, inkább lefeküdtem aludi. Gond most sincs, mert akár 5-6 órát is át tudok aludni. ;)

Aventura Creative Commons License 1999.12.03 0 0 9
Lemaradt a lényeg:
Tapasztalt valaki hasonlót?
Előzmény: Aventura (8)
Aventura Creative Commons License 1999.12.03 0 0 8
Nekem is 3210 van, nagyon csipem, de tapasztaltam egy-két hibát:
- Rohadt lassan tölt fel. Kinek van ideje 5-6 órán át szobrozni a töltő közelében...
- Lötyög a töltő csatlakozó. Mozgatni kell a telefon aljában, hogy elkezdjen tölteni.
- A múltkor telefonálás közben jött egy SMS, amikor el akartam olvasni, nem világított a billentyűzet, hiába nyomtam bármilyen gombot. A kikapcs-bekapcs segített a dolgon. Lehet hogy windóz van benne?...
- Ez a legkellemetlenebb: valamelyik hajnalban megállt az órája, legalábbis a kijelzője, emiatt nem is ébresztett a beállított időben. Amikor beléptem az órabeállítás menüpontba, a rendes időt mutatta, miután beállítottam, újra megállt, pár perc múlva még mindíg az előbb beállított időt mutatta. Újra belépve az óraállítás menübe, megint a pontos időt ajánlotta fel. Ezen is a ki-bekapcs segített. Azért bosszantó.
Agyrák ellen tessék heccetet használni!
thc2k Creative Commons License 1999.10.11 0 0 7
Nekem is 3210 van. Hol olvastal vagy hallottal rola?
Ez igy egy kicsit kamuszagu igy. En igy meg nem parazok.
(majd ha a CNN-en is nyomjak) :-)

üdv: thc2k

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.10.11 0 0 6
Anonim: Ja, hallottam, hogy mar bekoszontettek a kora reggeli fagyok... Itt meg ma 22 fok volt, napsutes, zene es tanc :)) Mit hallok, Nokias sapka? Sehol nem kaptal Benefon/Ericssonost? :)))

ethrnz: Tudj'isten, en most speciel nagyon meg vagyok elegedve az A1018s-emmel, bar igaz, hogy latszik, hogy nem kertek fel, hogy debuggoljam a softwaret, maradt is benne nehany hiba, lehet varni a kovetkezo verziora :) Ja, tenyleg jo munkahely egyebkent, miert szolnek barkinek?

ethrnz Creative Commons License 1999.10.11 0 0 5
Bocs Alejandro, most látom, hogy te is Ericssonos vagy, nehogy szólj Istvánnak az elozo miatt, mert a végén még megkapom, hogy nem tudok eléggé azonosulni a vállalattal érdekeivel, pedig én szeretek itt dolgozni. Te ?
ethrnz Creative Commons License 1999.10.11 0 0 4
Hello anonim,

Jogos a két pont. Az egyetlen gondom, hogy az Ericsson telefonok nagyon nudlik, úgyhogy én is Nokia-t használok amióta csak telefonom van. Most is 3210-m van, ezért parázok ennyire.

Előzmény: anonim_vagyok (1)
anonim_vagyok Creative Commons License 1999.10.11 0 0 3
Kösz, megvagyok. Lehet, hogy holnap veszek egy fülvédős NOKIA sapkát, mert errefele beköszöntött a hideg.
Előzmény: Alejandro DeSilva (2)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.10.11 0 0 2
Szia Anonim! Reg lattalak... Mi ujsag Saloban? :))
Előzmény: anonim_vagyok (1)
anonim_vagyok Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1
Én ezt a mostanában kijövő Ericsson mobilokról hallottam, kedves Ericssonos ethrnz.
850 Creative Commons License 1999.10.11 0 0 0
Hát, nem egy 0-s osztályzatú telefon, az már biztos. Nagyon bejön. Én is ilyet szeretnék, de most megijesztettél.
ethrnz Creative Commons License 1999.10.11 0 0 topiknyitó
Állítólag az összes Nokia 3210-t visszarendelik, mert magasabb a sugárzása a megengedettnél ???
Ha valaki tud valamit errol please írjon.
Nem akarok agyrákos lenni !!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!