Keresés

Részletes keresés

MidiTom Creative Commons License 2007.07.17 0 0 7
Az effekteknek csak egy része, ami delay-t tartalmaz. Hacsak valaki át nem programozta a gyári preseteket.
Előzmény: wrecker (6)
wrecker Creative Commons License 2007.07.17 0 0 6
Akkor egy kérdés: miért van az, h minden effekt alatt ott van egy delay is. Van erre vmi beállítás? Az új 3-asról beszélek, az előző két szériát nem ismerem.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.16 0 0 5
Felélesztem a topicot.
Pont aktuális, mivel nem is olyan rég jelent meg itthon a Kaoss Pad 3.
maddar Creative Commons License 1999.10.13 0 0 4
Miditom:
óóó jeee.
Ettől féltem pont...:)
..márhogy még a végén valami értelmeset találtak ki, oszt most kaparhatok 100k-t...
(japánoknak van még mit tanulniuk a syncopától, főleg az anyagiakkal kapcsolatban :)
Köszi az infót
Maddar
Előzmény: MidiTom (3)
MidiTom Creative Commons License 1999.10.12 0 0 3
Maddar,
Mi nem kérünk érte szinte semmit, majdnem ingyen adjuk. Viszont azok az élhetetlen japánok pénzért osztogatják, ezért aztán kénytelenek vagyunk mi is 96.400 HUF-ért árulni.
Ami a vezérlési lehetőségeket illeti, a 60 féle effektkombináció legfontosabb paramétereit tették ki a padra, azokat, amelyek az adott effektnél a gyakorlatban szóba jöhetnek. Tehát pl. találsz olyan delay-t, ahol a time/effect level, illetve olyant, ahol a feedback/effect level van kihozva.
Szerintem a legjobbak a modulációs effektek, a pitchek és a samplinges dolgok benne. Nem szabad összetéveszteni valami profi effektprocesszorral (még mielőtt Silk elkezd háborogni), de a touch paneles megoldás fantasztikus lehetőségeket kínál, és baromi jó új hangzásokat lehet vele csinálni.
Ja igen, Bagod City a lelőhelyünk. (Nagy felbontású térképeken még megtalálható)
Előzmény: maddar (2)
maddar Creative Commons License 1999.10.12 0 0 2
-Azaz?
-Mit kértek érte?
-Lehet e az összes tulajdonságot ujjal vezérelni (feedback, delay stb) mert szentem az az igazán fontos...
stbstb
Syncopa=Bagod? don't remember...
Tnx
Előzmény: MidiTom (1)
MidiTom Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1
Kaoss Pad van pl. nálunknál is, itt fokozza a káoszt a Syncopa hangszerboltban. Szerintem állat.

0 + 0 = 00 (Új bináris számtan)

Előzmény: maddar (0)
maddar Creative Commons License 1999.10.11 0 0 0
NA jóó, ha önök nem, akkor majd én magamnak :))
00000000000000000
Úgyis csak ezért csináltam a topicot, kit érdekel az a korg izé ?!?!!
maddar Creative Commons License 1999.10.11 0 0 topiknyitó
Uraim, a kérdés:
Tudja valaki, hogy hol lehet a címben nevezettet látni/HALLANI/próbálni/?venni??
Esetleg tapasztalatok vagy tippek?
Addig is
CSÁ
ps ide egy 0-át kérek :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!