Keresés

Részletes keresés

bigfoot Creative Commons License 1999.10.12 0 0 15
meg...
Előzmény: rand (14)
rand Creative Commons License 1999.10.12 0 0 14
Wow.......

Apropo, nem tudja valaki, mikor lesz a riva128-nak direct3d támogatása? Most nics :-(

Bigfoot, a levelet megkaptad?

Email :-))

bigfoot Creative Commons License 1999.10.12 0 0 13
New Info!

A win2000-nel nem kell ilyen vacakolas!!!!!
1.Menj be a Control panelbe
2.power management (vagy valami hasonlo)
3.APM ablak
4.pipa bekapcs
az eredmeny az, hogy a gepet kikapcsolja!!!

jeeeeeeee

Előzmény: rand (12)
rand Creative Commons License 1999.10.12 0 0 12
Na emberek !

igy kell shutdownt után power offot elérni nt-nél
és win2000-nél :

Registry editor elinditod és ezt kell átirni:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon-ban a PowerDownAfterShutdown értékét ird át 1-re

bigfoot Creative Commons License 1999.10.12 0 0 11
Megvaaaan!
En egy akkora marha vagyok, es most kerek mindenkit, hogy hevesen ertsen velem egyet :)
Szoval itt a munkahelyemen most installaltam fel egy gepre a Win2000-et. Es ha install kozben a halozat beallitasanal a Custom-ot valasztja az ember, akkor lehetoseg van arra, hogy azt mond, hogy ez egy onallo gep!

Basszus tegnap ejfelig szivtam emiatt :(

rand Creative Commons License 1999.10.12 0 0 10
Bigfoot...

Ha telepitéskor domaint választasz, akkor állandoan a domain serverért fog kiabálni...
Bár megjegyzem, nekem még a beta 3 van feltéve, meg van domain serverem is, mégse tökéletes, ugyanis belép a domainba, de közli az eventekben, hogy nem talál domain servert :-(

Bejelentkezéskor ha jól emlékszem, az advaced opciora kattintva lehet beirni, hogy csak a gépre jelentkezel, nem hálóra....

Szerintem workgroupot kell megadni installkor, és amikor felrakás után logonozik, akkor csak a géped nevét beiirni a domain nev helyett...

Ja.
Aza RC2 mikori?

lehet kellene nekem is :-)) ??

Előzmény: bigfoot (8)
rand Creative Commons License 1999.10.12 0 0 9
Hmmmm........

IDE iróval nincs tapasztalatom. milyen progival irnál?
Volt mikor nálam is kikapcsolt ez a tetves, most nem......Valahol olvasta, csak nem irtam fel, hogy lehet megcsinálni...1 dll filet kell kicserélni, illetve bemásolni....Ha eszembe jut hol olvasta, szólok....az nt4 serv pakjába is benne van, azt is ki lehet kapcsoltatni....

Előzmény: division by zero (7)
bigfoot Creative Commons License 1999.10.12 0 0 8
En meg nem lattam olyan gepet amit kikapcsolt volna!

Szoval a megoldas az, ha a telepiteskor a domaint valasztom?

Előzmény: division by zero (7)
division by zero Creative Commons License 1999.10.12 0 0 7
Nincs egy darab SCSI-m se, IDE iró+IDE olvasó, WIN98, NT4 alól szépen működik, de a 2000 alatt a progik állandóan a SCSI-t keresik...

Láttam már olyan gépet ahol a 2000 kikapcsolt shut down-nál, de a tulaj nem tudta mitől, felrakta és működött...
Tehát egyes gépeken kikapcsol, más gépeken nem, miért???

rand Creative Commons License 1999.10.12 0 0 6
Division by zero !

Installáld be az ASPI drivert.......
Milyen scsi kártyád van ?

rand Creative Commons License 1999.10.12 0 0 5
A loginnal nem két választás lehetséges?

1. amikor domain nevet kell megadni

2. amikor a géped nevét irod ide

nálam jól megy, ha a gépem nevét irom a domain helyébe akkor nem megy hálóra

bigfoot Creative Commons License 1999.10.12 0 0 4
Lenne egy kerdesem. Otthon feltelepitettem az RC2-ot. Nincs otthon halozatom (mar nincs). Installnal az valasztottam, hogy egy workgrouphoz tartozom. A domain lett volna a masik valasztas, de az szoba sem johet.
Az install lefutott. A gep viszont allandoan ra akar konnektalodni a halora. Szoval arra keresek megoldast, hogy, hogyan lehetne ezt a funkciot kikapcsolni, mivel a bootolas igy kb 5 percig tart! A gepem egy PII-es, tehat nem hardware gond van (szerintem). Az megoldas lenne, ha beleraknek egy halokartyat, es beallitanek neki egy fantom halozatot?
bigfoot Creative Commons License 1999.10.12 0 0 3
Valaszolva az elso kerdesedre: sehogy (szerintem)
Ezt a dolgot az NT4-es sem tudta. :(
A kettesre nem tudom a valaszt, nalunk a CD iro progik NT alol (sima NT4) siman mennek.
Előzmény: division by zero (1)
Salamon7 Creative Commons License 1999.10.11 0 0 2
Hi bigfoot!
Nekem is monster1-em van, és ugye a diamond (mostmár) nem arról híres, hogy naponta frissíti (amúgy sem tökéletes) driverjeit. A megoldás (bár nem néztem utána) az lehet, hogy a 3dfx oldalán van voodoo1-es chipset-hez, NT alá (referencia?)driver. Ezek amúgyis többet hoznak ki a kártyából mint a diamond-féle meghajtók (((állítólag))).
s7
Előzmény: bigfoot (-)
division by zero Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1
RC2 az hányas build? nekem 2072-es van, elég jól működik, duál procis Abit BP6-al...
két problémám van:
1) hogyan lehet rávenni, hogy shut down-nál kikapcsolja a gépet?
2) hogyan lehet CD-t írni Win2000 alól? minden CD író progi hiányolja a SCSI-t vagy ASPI-t (98 alól mennek...)
bigfoot Creative Commons License 1999.10.11 0 0 0
Megvalami. Ki tud a Win98 tovabbfejleszteserol a Win Milleniumrol?
bigfoot Creative Commons License 1999.10.11 0 0 topiknyitó
Egyszer mar nyitottam egy ilyen topikot. Ma telepitettem fol a win 2000 RC2 (Release Candidate 2) -ot. Hat ez mar joval tobbet tud, legalabbis driverek ugyeben. Sajna a Monster I-hez itt sincs driver. Piszkalta a csoromet a dolog ezert megneztem a www.diamondmm.com-on, hogy adtak-e ki hozza NT4-es drivert, hat nem adtak ki. Szoval Monster I-es userek sajna ezt a kartyat nem tamogatja a Win2000. Viszont a tobbi baromi nagy mennyisegu 3D-s kartyat IGEN.
Ha azonban barki aki tud erre a problemara megoldast, esetleg van neki NT-s drivere (mit tom en honnan) az ossza meg velem. Elore is koszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!