Keresés

Részletes keresés

el_mariachi Creative Commons License 1999.11.17 0 0 6
Nagyon helyesen tettétek, mármint az ütleget, most is ráférne erre a kiváló tudósítóra. Egyébként a Helyszíni szemle is úgy sz@r, ahogy van, a műsorvezető tehetségtelen, én meg főműsoridőben utálom a vért, meg az ezzel kapcsolatos úgymond bravúros felvételeket. A hátszélben meg lehet némi igazság. Ezt mint gyakorló újságíró mondom.
Na.

e_m

Előzmény: Electric Chair (5)
Electric Chair Creative Commons License 1999.11.17 0 0 5
Az apukaja nagyon befolyasos ember, a reklamszovetseg elnoke. O nyomta be a tevebe. P. Gy. mindig is torteto es nagypofaju volt. Az iskolaban vertuk szegenyt. Lehet, hogy tul nagyokat kapott? Aztan most meg kompenzal.
Előzmény: MasterG (4)
MasterG Creative Commons License 1999.10.09 0 0 4
Ennek a gyereknek biztos valakije az RTLnél dolgozik, hogy oda tudott kerülni. Ekkora elálló füleket még sohasem láttam. Nyálas figura pont mint az a Bárdos nevű
TűSarok Creative Commons License 1999.10.09 0 0 3
Szerintem nagyon jól néz ki a Srác. Petőnek hivják, de én úgy emlékszem hogy nem rég Ő még a new yorki tudositó volt. Találkoznék vele...........
nomira Creative Commons License 1999.10.09 0 0 2
Mivel nem tudsz azonosulni kedveSpeedBird? A dupla 0-val, vagy a műsorral, láthatóan a műsorvezetővel igen. :PPPPPP
Előzmény: SpeedBird (1)
SpeedBird Creative Commons License 1999.10.09 0 0 1
Nem tudok ezzel azonosulni. Ez a müsorvezető szerintem egy tök helyes srác.Csak nem jut eszembe, hogy hivják csak állandóan olvasni róla a bulvár lapokban
Előzmény: nomira (0)
nomira Creative Commons License 1999.10.09 0 0 0
Dupla 0.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!