Keresés

Részletes keresés

sylvanus67 Creative Commons License 2022.05.24 0 0 291

Nem tudom idevaló-e, lehet hogy OFF

 

Normális az hogy erdész ember munkaidő után késsel az övében mászkál a faluban, hivatalos gyűlésekre jár?

 

Engem taszít és irritál (félek tőle???).

Törölt nick Creative Commons License 2021.10.23 -1 0 290

Lehet hogy egy nagytestü koborkutya.

Előzmény: evabotos (286)
xtctraxx Creative Commons License 2020.06.20 0 0 289

Thermacell szúnyogriasztó csoportos kedvezményes vásárlási lehetőség! 12% fix kedvezmény minden Thermacell termék árából! Csatlakozhattok még a hétvégén ITT.

Panzerbear Creative Commons License 2020.05.24 0 0 288
TheMatador Creative Commons License 2020.05.10 0 0 287

Hyundai Tucson 2.0 CRDi 4WD / napfénytető / tempomat / Digit.klíma / Vonóhorog

Másik autó vásárlása miatt kihasználatlanul áll családi autónk.
Évjárat: 2007
Az autó első magyarországi tulaja vagyok. (Külföldi kilomterállást (180 000km) igazoló papírral). Második autóként használt, így többnyire garázsban tartott. Rendszeresen karbantartott: vásárláskor teljes vezérlés csere, vízpumpával. (10 000km-enként olaj és összes szűrő cserélve). 2db gyári kulccsal. 1600kg-os vonóhorog. Digitális klíma, elektromos napfénytető, kapcsolható összekerékhajtás. Motor szoftveresen optimalizált, komb.fogyasztás: 6,4l. Téli-, nyári gumival. 2021 októberig érvényes műszakival.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/hyundai/tucson/hyundai_tucson_2_0_crdi_4wd_napfenyteto_tempomat_digit_klima_vonohorog-15693563

I.ár.: 1 590 000 Ft

 

06/70/2929-747

evabotos Creative Commons License 2019.05.11 0 0 286

Kedves vadászok!

 

Mi okozhatta a muflon hátán található sérülést?

Köszönöm a válaszukat!

Tazuma Creative Commons License 2018.09.16 0 0 285

Tiszteletem!
Minden fajta puska tusának felületkezelését, felújítását vállalom, ha nem repedt-törött, legyen bármilyen régi, agyonhasznált.
Az ár 10.000 ft + a visszajuttatás , mely tartalmazza a régi felületkezelés eltávolítását, karcok/ütődések kijavítását, pácolást a kívánt színre, és a választott felületkezelést, (magas kopásállóságú lakk vagy keményolaj)
Érdeklődni a: raagdog@gmail.com emailon, vagy a 06209141306 os számon lehet.

pen-tax Creative Commons License 2018.06.10 0 0 284

üdv a vadászoknak

 

lenne egy orvosival kapcsolatos kérdésem

mivel nekem van CE jogsim így ll.csoportba tartozom ami 5 évig érvényes (40-60 év között)

 

ami most jár le és szeretném megújítani

de valaki mondott olyat, hogy az jó lehet a fegyvertartási engedélyhez is

 

a kérdés, hogy ez tényleg így van?

illetve, ha így van akkor vizsgálat díját mindkét esetben (jogsi és fegyvertartási) ki kell fizetni vagy elég csak egyszer?

 

köszönöm a válaszotokat

 

kucum Creative Commons License 2018.06.01 0 0 283
Nikon90 Creative Commons License 2018.01.16 0 0 282

Sziasztok!

 

Akit érdekelne egy megkímélt Mitshubishi Pajero Pinin 1,8 benzines végig szervizelt az kérem keressen meg privátban jó állapotnak örvend.

 

Csatoltam két weblapot is ahol fent van az autó akinek véletlen egyiket nem nyitná meg.

 

https://vadaszapro.net/reszletek/282906/mitshubishi-pajero-pinin-18

https://www.hasznaltauto.hu/auto/mitsubishi/pajero_pinin/mitsubishi_pajero_pinin_wagon_1.8-12393192

Elérhetőség :
06304346095

Printempo Creative Commons License 2017.06.22 -6 0 281

Vádat emeltek a francia férfi kutyáját lelövő magyar vadász ellen

 

Állatkínzás és rongálás miatt vádat emeltek egy vadász ellen, aki a nemzetközi kerékpáros útvonalon gazdája füle hallatára kilőtt egy kutyát, majd annak tetemét a Dunába dobta.

vide-o-graphus Creative Commons License 2017.05.14 0 0 280

KERESEK Bushnell vadkamerát (Trail Camera), barna, sötétzöld műanyag vázasak, nem kell a legújabb modell (HD). Minden ajánlatra válaszolok, köszönöm!

 

 

Mailem publikus.

 

vide-o-graphus Creative Commons License 2016.03.25 0 0 279

Őzhívósíp eladó, új, csak kipróbált.

Van több is, így ezt eladnám - 900 Ft.

 

Email publikus.

blaaa18 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 278

 

 

Sziasztok..!

 

Nekem egy olyan kérdésem lenne "hogy 2016-ba ENGEDÉLYEL lehet csak aggancsozni"

És hol lehet ilyen ENGEDÉLYET kérni.? 

Tudom nem ide tartozik de hátha tud valami segíteni.. :)

Lad+ Creative Commons License 2013.07.02 0 0 277

Kedves Fórumozók!

Eladó az alábbi vadászattal foglalkozó szakmai kötet, a legalacsonyabb áron:

 

Szerk.: Dr. Borzsák Ernő: A hivatásos vadász kézikönyve

Mezőgazdasági Kiadó, Budapest, 1981

 

Jó állapotú kötet, tiszta, fehér lapokkal, ép kötéssel.

Színes és fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, magyarázó rajzokkal gazdagon illusztrált könyv.

A témában ritkaságnak számít a kötet.

 

Másoktól 3500 és 6800 Ft közötti vagy még magasabb árakon szerezhető csak meg.

Nálam: 3300 Ft

 

Elérhetőségem:

hladrian@freemail.hu

Andyhunter_ Creative Commons License 2013.04.28 0 0 276

 Vadász és állatvilág festményekben. https://www.facebook.com/kapepaintings

vértes Creative Commons License 2013.01.17 0 0 275

Söréttel őzre?Egyre gusztustalanabbak ezzek a hús vadászok.

Előzmény: ede70 (272)
kanga 1 Creative Commons License 2013.01.14 0 0 274

Nyuszi !

Előzmény: apojani (273)
apojani Creative Commons License 2013.01.08 0 0 273

Szép jó reggelt mindenkinek!
Van egy oldal amit minden nap megnézek és ott láttam néha ezt a nyomot:


Nem tudja valaki miféle lénytől lehet?
Ja, és innen van: http://edelweissspitze.panomax.at/

A dátum 2012.12.29. 12 óra

ede70 Creative Commons License 2012.12.12 0 0 272

A hétvégén történt vadászat után a következő képek fogadják az arra járókat Majosházára vezető út szélén hála a Kisdunai Aranyfácán Természetvédő Vadásztársaság-nak. Ezúton is köszönöm nektek saját és másak nevében is ezt a szép látványt!! Persze a belek mellett még létható a sörét hüvelye is. Mindez a hulladék természetesen az elnök tudtával és beleegyezésével maradt ott, mondván, majd a rókák megeszik. Sajnos a műanyag söréthüvelyt nem fogja a róka foga.

 

 

 

samurai2 Creative Commons License 2012.11.30 0 0 271

Sziasztok!

 

Van valaki aki szakszavakban otthon van, németül kellene a vadgazdamérnök. Tud valaki segíteni? Egyik fordító sem tudja.

 

Köszönöm!

redcs Creative Commons License 2012.09.22 0 0 269

http://www.vitorlazas.hu/purdey-fegyverkesztio-manufaktura.html

Szerintem érdemes elolvatni! Igazi gyöngyszem a Purdey a vadászok körében, gyönyörű fegyvereket készítenek!!

kanga 1 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 268

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni,hogy hol lehet nem túl drágán szarvat, agancsot ,agyarat szerezni? Szobrokhoz kellene.Köszi! Itt még nincs festve..

zolikaak Creative Commons License 2011.03.17 0 0 267

Szisztok!

 

Ha valkit érdekel az olcsó és minőségi dámvad, vagy őzvadászat akkor nézzetek fel honlapunkra.

Bármilyen célú érdeklődést szívesen fogadunk és kellemes böngészést kívánunk nektek!

www.tiszadobivadaszat.mlap.hu

motav Creative Commons License 2007.05.16 0 0 266
 

Készítettem egy linkgyűjteményt, remélem holnap ilyenkorra már éles is lesz az oldal.

Megtiszteltek vele, ha belenéztek, s amennyiben olyan linkről tudtok, ami nincs meg az oldalon, ajánljátok a linkajánlón keresztül a megfelelő dobozba, hogy minél teljesebb lehessen! Főleg magyar nyelvű linkekből van kevés, annak örülnék a legjobban.

 

www.solymaszat.lap.hu

 

Jó böngészést!!

lesifotos Creative Commons License 2007.05.03 0 0 265
Sziasztok!

lenne egy kérdésem egy extrém esettel kapcsolatban.

Szombathely belvárosában négy nap alatt két őzet ütöttek el.

Elütött őzek a belvárosban - megdöbbentő képek!

Ki a felelős ilyenkor az autóban esett kárért?

Nemo Creative Commons License 2006.10.30 0 0 264
Köszönöm.
Előzmény: jager_új (263)
jager_új Creative Commons License 2006.10.27 0 0 263

Kedves Németh Ferenc!

 

Akkor sorban.

 

1. Meghónaljazni. Az elejtett és kizsigerelt vadat a vadleadó helyen leadás előtt a mellső lábak mellett (hónalj) is fel kell nyitni, hogy ott a sok hártyás réteg ki tudjon minél hamarabb hűlni, hogy ne fülledjen be a hús és ezért ne romoljon meg.

 

2. Belsőségek mintája. Ezeket azért kell a vad testével leadni, hogy felhasználás előtt a hatósági állatorvos meg tudja vizsgálni, mivel a betegségek nagy része a belsőségek állapota alapján megállapítható. Ezeket a belsőségeket egy szellőző zacskóban kell olyan módon a testhez rögzíteni, hogy ne tudjun elveszni. A vaddisznó mandulájára a sertés pestis vizsgálat elvégzéséhez van szükség. Ez a vizsgálat ma a monitoring miatt kerül elvégzésre. Ezen túl a vaddisznó esetében minden alkalommal kötelező a trichinella vizsgálat is.

 

Punk János

 A Vadászati Információs Portál főszerkesztője.

Előzmény: Nemo (262)
Nemo Creative Commons License 2006.10.27 0 0 262

Kedves Emberek!

 

A kerékpáros topikba írogató csomagos turista vagyok. Idén nyáron a Bükk északi részén, Kondón a következő táblára lettem figyelmes:

 

http://orszagcsavargo.fw.hu/vadaszok.jpg

 

(Egy lőttvad-átvevőhely üzenete.)

 

"T. Vadászok!

 

(...)

 

A vadat mindig meghónaljazni! A mintát beletenni! Vaddisznó - szarvas - őz: Szív - tüdő - máj - lép - vese. Vaddisznónál a mandula is!"

 

Nagyon rászorulnék a segítségetekre: mit jelent a "meghónaljazás"? (A Google csak szőlészeti értelemben ad találatokat.) Miért kell ezeket beletenni és hová? Ha tudjátok, áruljátok el ezeket! Egy túrabeszámolóhoz kellene, melynek elkészült részei a http://orszagcsavargo.fw.hu/0679ESZA.HTM címen vannak.

 

Válaszotokat előre is köszönöm:

Németh Ferenc

krobi01 Creative Commons License 2006.07.27 0 0 261
Nem most születtek meg, csak előkotortam neked a gépemből.
Előzmény: Szögrágó (260)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!