Keresés

Részletes keresés

KV Creative Commons License 2000.06.08 0 0 410
Csevegő márpedg nem lesz... Most abból álljon hogy: "Miért kelett kirúgni a Covboyt, ti f***ok???" ? Amugy kiváncsi vagyok, hogy Hancu kiszáll-e... Én legalábbis nem dolgoznék szívesen ilyen bunkók között... Bár az az igazság, hogy enni is kell valamit...
PUMA Creative Commons License 2000.06.08 0 0 409
Hát ez hihetetlen! A ZED után az 576-ot is a saját vezetősége teszi tönkre. Gratulálok! Csak tudnám, hogy mi értelme van... Mondja már meg nekem valaki, miért kell az élet legjobb dolgait szétbarmolni, ha már amúgy is olyan kevés van?! Miért, miért, és ezerszer is MIÉÉÉÉRT????
Csak mert 2 hetet késett a lap? Ki a francot érdekel? A MINŐSÉG a fontos, és azt bizony meg kell mondani, hogy az 576 Kbyte ebben elsőosztályú volt. CoVboy és a többi szerkesztő Magyarország számítógépes játékkultúráját olyan szintre emelte, amelyről mások csak orgazmus közben álmodnak és sajnos úgy néz ki, hogy ennek most itt, ezennel vége. Kár volt érte.

(Úgy látszik az 576 KByte-ot is elérte a híres Hancu-átok... :))

dzsó Creative Commons License 2000.06.08 0 0 408
Te jó ég, nem lesz CoVboy? Akkor ki vezeti a csevegőt? SzJVC LÉGICsevegőt csinál majd belőle, vagy mi?
KV Creative Commons License 2000.06.08 0 0 407
Túl sok lehetőség nincs, egy új játékújság van láthatáron? :)
Liquid_FX Creative Commons License 2000.06.08 0 0 406
Miiiiiiiii?????? Kirúgták a Covboyt? Ezeknek elment a józan eszük... Az 576 egy nagy rakás szar volt, amíg a Covboy oda nem került, reklámujság, reklámcikekkel. Covboy bátyó pedig három év alatt felhozta a béka segge alól kicsiny hazánk legszínvonalasabb pc gamer magjává. Komolyan mondom, az utóbbi időben ütötte a nagynevű angol/amerikai lapok színvonalát : jó cikkek/írók, sok info, hangulatos tálalás.
Erre most ez... áhhh, hiába, ha valami jó, akkor valami marha biztos elrontja.
Covboy: remélem folytatod valahol, mert rászoktattál minket a jóra, és most qrva nehéz lesz leszokni róla(és nem utolsó sorban költséges: most fizethetek elő a Pc Gamerre :))

üdv: liquid

TOMTOM Creative Commons License 2000.06.08 0 0 405
Generációk váltása? Vagy egy újabb mítosz felbomlása?
Amikor 1999 szept. nemtomhanyadikán olvastam az utsó ZEDet azt hittem ilyen nem fordul elő többé egy ideig. Mégis. Azzal, hogy CovBoy távozik az 576kbyte-tól, az egész újság mexűnik létezni. és ez nem jó. Érdekes, hogy ezen hülye belső konfliktusok miatt végülis csak bekövetkezett az, amit már mindeki tudott: a PcGuru egyeduralkodóvá vált. Hogy ez jó-e döntse el mindeki maga, viszont az, hogy egy tízéves, nagymúltú magazint forgatnak fel, asszem, mindeki számára felháborító...

:(((

CWorm Creative Commons License 2000.06.08 0 0 404
kurva életbe má hogy minden jó dolog tönkremegy aztán midnen szar lesz .. ÁÁÁÁÁÁÁ!! CoV.... áá, talán elő sem fizetek, még megjön a májuisi szám aztán nem tom milesz. hogy az a..!!! :(((((((
Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.06.08 0 0 403
CoVboyjal mi lesz? Hova megy? Lemondom az előfizetésemet!!! Én is a CoVboyért vettem az újságot! :(((
Előzmény: greg5 (402)
greg5 Creative Commons License 2000.06.08 0 0 402
Mi lesz veled 576??? :((
Stöki Creative Commons License 2000.06.08 0 0 401
Ezen a fórumon szeretném bejelenteni, hogy én sem írok többet az 576 kbyte-ba. Ugyan a laptulajdonos úrral legutóbb abban maradtunk, hogy továbbra is külsősként fogok tevékenykedni az újságnál, azonban a lent idézett "hír" mélységesen felháborított. Távozásommal szeretnék szolidaritást vállalni CoVboyjal, aki utolsó belerúgások helyett inkább alázatos hálát érdemelne az illetékesektől, amiért 3.5 év alatt színvonalas, vidám és prosperáló lappá varázsolta az 576-ot (az utóbbi hónapokban Hancu mester asszisztálásával), egyszersmind ily módon szeretnék tiltakozni az "üzenet" tartalma és stílusa miatt.

Egyúttal szívből kívánok sok szerencsét, a miénknél zökkenőmentesebb munkamenetet és jó munkát SzJvC-nek és a leendő új cikkíróknak az 576 kbyte további szerkesztéséhez.

Stöckert Gábor
/Stöki/

KV Creative Commons License 2000.06.08 0 0 400
Akkor is jobb a PC mert ahhoz legalább van Windows :)))))
JLGee Creative Commons License 2000.06.08 0 0 399
Asszem lemondom az elofizetesemet egyedul Covboy-ert vettem az ujsagot...bazz
Előzmény: Bud White (398)
Bud White Creative Commons License 2000.06.08 0 0 398
Idézet az 576 kbyte honlapjáról:

"Sajnálattal közöljük minden kedves olvasónkkal, hogy az 576Kbyte Covboy hibájából csak június 14-én, szerdán jelenik meg. Nyomdaváltás után az 576 vezetősége úgy döntött, hogy főszerkesztőt is vált. Az újságért felelős új főszerkesztőnk ezentúl, a már jól ismert Sz.JVC."

Amit én hozzá tudok tenni: NEM a vezetőség mondott fel CoVboynak, hanem CoVboynak lett elege abból a kib@szott nagy kuplerájból, amit a laptulaj, Balogh Zsolt nem átallt "szerkesztőség"-nek nevezni, és azokból a körülményekből, amelyek végül azt eredményezték, hogy az újság nem tudott a CoVboy elképzeléseinek megfelelő színvonalon megjelenni. IMHO igen nagy patkányság most minden szart a távozó ex-főszerk fejére kenni, már csak azért is, mert ő aztán a végsőkig állta a sarat. Talán emberibb körülményeket kellett volna teremteni, Balogh úr...

Bud and White

Előzmény: david_off (397)
david_off Creative Commons License 2000.06.08 0 0 397
főszerkesztő váltás?
mit tudtok rola?
Előzmény: Gyuszu (396)
Gyuszu Creative Commons License 2000.06.05 0 0 396
Egy kicsit visszatérve.
Egér már most is van konzolhoz és a PSX2-n állítólag lessz net. és net.-hez mindenképp alap a billentyűzet. Ennyit a játszhatóságról.
Új infó: A Geforce 2 most lett kiadva a USA-ban és 399 dolcsiért szalasztják.
Előzmény: KV (391)
Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.06.03 0 0 395
Ez az! Most már beszéljünk az 576-ról!
Előzmény: CWorm (394)
CWorm Creative Commons License 2000.06.03 0 0 394
Kérem! Ez az 576 topicja, nem pedig másé... Kéretik figyelembe venni. Köszönöm.
KV Creative Commons License 2000.06.03 0 0 393
A letöltés pedig arra lesz jó, hogy a játékgyártók ugyanolyan selejtes bétákkal árasszák el a piacot, mint most a PC-knél, hogy aztán agyonpatchelve jó legyen...
Rinoa Creative Commons License 2000.06.02 0 0 392
Igazad van. Böngészni nem tudom, hogy lehet-e vagy sem, letölteni lehet, az biztos.
Előzmény: KV (391)
KV Creative Commons License 2000.06.02 0 0 391
A PSX-nek, akármilyen szép a grafikája, meg se közeliti játszhatóságban a PC-t... A konzolon nem lehet stratégiákkal, FPS-ekkel, rep.szimekkel játszani, és még sokféle játéktípus irányítása körülményes. Nekem is volt (kölcsönbe) PSX-em egy darabig, de nem vágtam magam hanyatt... A PSX2 netjéről meg annyit, hogy nem nagyon fogsz te a PSX2-vel netet böngészni, csak neten játszani.
Rinoa Creative Commons License 2000.06.02 0 0 390
Bölcs belátás többet ér........... (Sophokles: Antigoné)
Előzmény: Tenshinhan az okos (388)
Tamás Creative Commons License 2000.06.02 0 0 389
Ezzel a témával gyere a másik topicba! :-) Ha már van... :-)))
Előzmény: Tenshinhan az okos (388)
Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.06.02 0 0 388
Ez a PSX2 elég jó lesz... Asszem megváltozott a véleményem a konzolokról. Lehet, hogy majd beszerzek egy PSX2-őt.
Előzmény: Rinoa (387)
Rinoa Creative Commons License 2000.06.01 0 0 387
Csináltam egyet az előbb.:-)))
Előzmény: Rinoa (386)
Rinoa Creative Commons License 2000.06.01 0 0 386
Készíts egyet!:-))
Előzmény: Tamás (385)
Tamás Creative Commons License 2000.06.01 0 0 385
Na, ez nem semmi... Gyerekek, nincs konzolos topic inkább? :-)))
Előzmény: Rinoa (384)
Rinoa Creative Commons License 2000.06.01 0 0 384
Igazad van!!
all: JA, és utánanéztem! A PSX2-t lehet monitorra is csatlakoztatni!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Gyuszu (382)
Gyuszu Creative Commons License 2000.05.31 0 0 383
Ja, mégvalami :
a PÉNZ ,ezknek igen borsos áuk lessz ,ami egy magyar fizetés mellett kissé húzós dolog lessz. Tehát van konkurenciája a PC-nek méghozzá igen komoly.
PC: Konzol/újgen./:
Ár: --- +++
Felhasználhatóság/
Tudás: +++ +
Kép,grafika: + +++
Szavatosság /
időtállóság: --- +++
A többi nem lényeg annyira.
Előzmény: Gyuszu (382)
Gyuszu Creative Commons License 2000.05.31 0 0 382
Üdv!
Boccs, nem vettem észre ,hogy írtad már a TV méretét.
Na , PSX2 ,X-Box !!!
Na, ezek azok amiktől úgy kellett összeszedni a padlóról ,mikor megláttam a bemutatóikat .
A megjelenésüket még igencsak húzzák ,de a pályán egy ideig ők lessznek a Királyok .
A PC meg össeszedheti magát ,hogy valaha is trónfosztás lehessen ,mert hogy ilyet nemnagyon fog nyújtani egy PC jópár évig.
DE, az első valamire való remény a G-force2 vagy a Voodoo5.
Igaz az utóbbi nem tudom mit fog tudni ,de G az király lessz ,csak a jétékok tudják kihasználni igazán! /reméljük.
Előzmény: Rinoa (379)
Gyuszu Creative Commons License 2000.05.31 0 0 381
Visszatérve :
AvTV lehet nagyképernyős is!
Előzmény: Tamás (368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!