Keresés

Részletes keresés

ARIBOY Creative Commons License 2001.12.11 0 0 16
Dec.10.től megújult a Klubrádió.Az FM 95.3MHz en fogható.Néha szoktam azt is hallgatni.És ti?
Gyedmaroz Creative Commons License 2001.10.13 0 0 15
A www.vilagradio.hu -t ismeritek?
ARIBOY Creative Commons License 2001.10.13 0 0 14
Én Juventust,EST Fmet,Petőfit ,Danubiust,Rádió 1-et és néha INFO Rádiót is szoktam hallgatni.
X polgártárs Creative Commons License 1999.10.08 0 0 13
Hmmm...egész érdekes, nagggyon jó !
xpt
Előzmény: Lazy Cat (8)
Ghanima Creative Commons License 1999.10.08 0 0 12
Hahó, mindenki!
Ha értelmeset akarok hallani, többnyire értékelhető magyar nyelven, aránylag nem rengeteg hirdetéssel, vagy meg akarok tudni valamit, netán színvonalasan szórakoztató dolgokon akarok derülni, akkor csakis és kizárólag Kossuth. Sehol nincsenek pl. ismeretterjesztő műsorok a Királyi Rádión kívül, vasárnap de. pl. 10-11-ig Gordiusz a Petőfin, majd átkapcs. a Gondolat-Jelre, után 30 perc a Föld körül, esetleg még Névjegy is, vagy Petőfi mese, ld. lennebb.
Időről időre esténként egy-egy színházi közvetítés felvételről, vagy jó kis hangjáték, sajnos mostanában egyre inkább csak ismétlések, mert nincsen pénzük újak készítésére nagyon.
Kiválónak tartom a Kossuthon hétköznapokon de. 11.30-tól a kféle irodalmi feldolgozásokat, több esetben fordult már elő, hogy meghallgatásuk után kaptam le a könyvet a polcról, ill. rohantam el a könyvtárba, ösmerőshöz előszedni az alapot.
Reggelente kizárólag Kossuth, KIVÉVE szerdát, amikor Orbán-nyalás megy. Ilyenkor továbbalszom, egészen kilencig...
Vasárnap koradélután pedig van, hogy meséket hallgatok a Petőfin!! Bizony!
Hétköznapokon 23 után belehallg. az Ennyibe, ha jó a téma, maradás. Ha nem Földi Ottó a műs.vez. akkor néha még éjfél után is jó kis cuccok kerülnek elő a Pityófin.
A Tilos nekem "vad", a Civilt sosem találom, a Fiksz van még egyáltalán??
Az is benne van ebben persze, hogy utálok keresgélni. Be van ugyan állítva a kereskedelmi adások egy része, de szinte sohasem hallgatom őket. Amiket jártomban-keltemben máshol hallok belőlük, az (a szó szoros értelmében) untig elég...
Bocs a bosszúságért :-( )
üdv,
Ghanima
Zs4zet Creative Commons License 1999.10.08 0 0 11
Akkor a lusta macska után egy lusta programozó :-)))

http://www.compmore.net/~josephc/radio/

SebDani Creative Commons License 1999.10.08 0 0 10
Lazy Cat meg olyan lusta, hogy még egy linket sem csinál az értékes URL-jéből... :-(
Előzmény: Lazy Cat (8)
SebDani Creative Commons License 1999.10.08 0 0 9
Azért az egy szóért (amit nem "rílaudió"-nak írnak?) nem érte meg az a sok kattintgatás... :-)
Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (7)
Lazy Cat Creative Commons License 1999.10.07 0 0 8
http://emc.elte.hu/~hargitai/media/radio.html

Lehet kopipésztelni...

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.10.07 0 0 7
De Te csak egyszer olvasol ... .-)
Kiegészítettem az első sort.
Előzmény: SebDani (6)
SebDani Creative Commons License 1999.10.07 0 0 6
Te mindent kétszer mondasz? Kétszer mondasz?
Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (4)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.10.07 0 0 5
Civil rádió (relaudio!!)
Előzmény: Bütyök (-)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.10.07 0 0 4
Van a Tilos rádió (relaudio!!), a Civil rádió, meg még egy amik megoszlanak valami 98 megán hárman.
Állítólag elég közvetlen és szabad stílust követnek, nem kommersz zenével és sok dumcsival. A baj a vétellel van : de valami honlapjukon leírják, hogy hogyan kell antennát fabrikálni hozzá...

A Petőfit is érdemes lenne többet hallgatni az az érzésem. No , majd most !

Előzmény: Bütyök (-)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.10.07 0 0 3
Van a Tilos rádió , a Civil rádió, meg még egy amik megoszlanak valami 98 megán hárman.
Állítólag elég közvetlen és szabad stílust követnek, nem kommersz zenével és sok dumcsival. A baj a vétellel van : de valami honlapjukon leírják, hogy hogyan kell antennát fabrikálni hozzá...

A Petőfit is érdemes lenne többet hallgatni az az érzésem. No , majd most !

Előzmény: Bütyök (-)
X polgártárs Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2
Polgártársak,
tud valaki nekem olyasmit keríteni, hogy kis hazánkban milyen adók vannak és milyen frekin lehet őket fogni, az ország különböző pontjain?
xpt
SebDani Creative Commons License 1999.10.07 0 0 1
Szia Bütyök!

Állítólag van egy (csak) netes rádió is, de nem tudom, hogy hol...

Amúgy: Bumeráng = király

jeegynullas Creative Commons License 1999.10.07 0 0 0
Radio Jesus - a nullas evek legnagyobb slagerei, ejjel-nappal.
Előzmény: Bütyök (-)
Bütyök Creative Commons License 1999.10.07 0 0 topiknyitó
Melyik Rádió a legjobb?
Miért és hol található?

Az én kedvencem a Sláger Rádió, 100,8 MHZ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!