Keresés

Részletes keresés

Kakimuki Creative Commons License 1999.10.11 0 0 6
Köszi
Nnnna, akkor nézzükcsak honnan lehet eloszedni ezt a GTA-t ;-)
Előzmény: Rastaman (5)
Rastaman Creative Commons License 1999.10.10 0 0 5
erdkes, h senki sem ajanlotta, bar igaz, nem a legfirsebb, de an laptopon a GTA-t nyomtam, es nagyon jo volt
igaz, a kepernyo kicsit "taknyolt" ahogy te mondtad, de nincsen a prognak semmi nagyobb hw igenye...
Előzmény: Kakimuki (4)
Kakimuki Creative Commons License 1999.10.08 0 0 4
Köszi, majd kipróbálgatom oket.
Előzmény: Kei-Satu (3)
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.07 0 0 3
Autoverseny: Motorhead (eszmeletlen gyors, es maig a kedvenc ilyen jatekom)

Repszim: a Falcon 4.0 elottiek nagyjabol elmennek. En elsosorban a kategoriabol szemelyes kedvencemet, az EF2000-et javaslom. (igaz hogy regi, de sok szimet kenterbe ver.) Az iF22 Raptort ne probald. A nem megy semmilyen gepen normalisan.

Strategia: korokre osztott stuffok. A Civ: Call to Power nalam mondjuk szoszmotolt meg 504Mhz-n is a vege fele max. beallitasokkal.

Doom-stilus: meg az Unreal is normailsan megy. A Tournament is. A Blood II elviselhetetlenul gyors tud lenni.

Kaland: Outcast. Ahhoz nem is lehet gyors.karty.-t hasznalni. Es nalam 300-as Celeronnal is egesz jol ment (na jo, 450-re azert felraktam, mert ugy azert egy picivel jobb volt...)

Verekedos: Mortal 4 kifogastalanul.

Altalaban azt tudom mondani, hogy tapasztalataim szerint (128Mb RAM-mal mondjuk) gyorsitokartya nelkul akar a mezei celeronon is jol mennek a jatekok. Meg a legujabbak is. Kiveve a Q3-at. 1998 elott meg minden.

Előzmény: Kakimuki (2)
Kakimuki Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2
Köszönöm az eddigi ajánlatokat !

Az sajnos igaz, hogy a kisebb felbontásokon erosen taknyol az LCD, de azért talán azt még elviselem. Sajna a mostani játékok nagyrésze kötelezoen csak 3D-s kártyával hajlandó menni, amelyik meg elindul software-sen is az rohadt lassú. (pl. a Prince of persia 3D öt perc alatt kb. 10 kockat birt megszülni, a legkisebb felbontáson)

A Tiberian Sun tényleg nagyon fasza, de a játék menetét nem tudom begyorsítani, hiába húzom a csúszkát maximumra (ráadásul valami német katasztrófa verzióm van, amibol természetesen egy kukkot sem értek). Ettol függetlenül szuper a game !

ui.:
Azért még várom a tanácsokat.

Spring. Creative Commons License 1999.10.06 0 0 1
Szia!

Nekem is van egy ACER laptopom, és én is próbálkoztam már rajta játékkal. Az a gáz szerintem, hogy az LCD monitor csak azt az egy felbontást jeleníti meg szépen, amire tervezték. Szerintem ez a gépeden 1024x768 lehet. Ha ennél lejjebb veszed, akkor igencsak rusnya lesz. Tehát olyan gamét kell keresni, ami támogatja ezt a felbontást, és nem igényel 3D részt, mert az ilyen magas felbontás még a legjobb 3D kártyákat is megizzasztaná.

Javaslataim: Close Combat sorozat
Tiberian Sun + C&C cuccok
Jagged Alliance 2 (itt nem vagyok biztos az 1024x768-ban

Más most nem jut eszembe, bocs, hogy csak stratégiákat írtam.

Arty Creative Commons License 1999.10.06 0 0 0
autos pl. a Midtown Madness, softweresen is jol megy p2-n...

HardTruck - kamionverseny+kereskedes, softweresen kulonosen gyors

... hirtelen ennyi ...

(jah, nfs4 is eleg jol megy p2 300on)

Kakimuki Creative Commons License 1999.10.06 0 0 topiknyitó
A sors úgy hozta, hogy hosszabb ideje külföldön vagyok és egy ACER laptop van nálam. Szeretnék valami értelmes játékot beszerezni, de olyat ami ezen a kis hulladékon is elfut. A proci még turheto (Pentium II 300), de a videokártya elég trágya (valami 2.5 megás, 3D nélkül).

Mindenféle dolgok érdekelnek pl.: stratégia, akció, szimulátor, stb ...

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!