Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.11 0 0 313

Engem érdekelne a doki neve, címe, és minden ezzel kapcsolatban.

Köszi a segítégedet!

Előzmény: borzy (153)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2010.06.06 -2 0 311
Urológus. S ha már hozzányúlnak, érdemes metéltetni! Nézd meg ezt: www.korulmeteles.hu!
gatya nélküli srác Creative Commons License 2010.06.06 0 0 310
Szia borzy
Én egy Váci srác vagyok és szeretném metéltetni a dákómat.
Egyszer összefuthatnánk hogy elmeséld személyesen az élményeidet.
Én is Vácon szeretném megcsináltatni.
gatya nélküli srác Creative Commons License 2010.06.06 -1 0 309
Szia
Én egy Váci srác vagyok és szeretném metéltetni a dákómat mert rövid a fékem és nagyon tetszik a metélt fasz.
Egy folytába felhúzva tartom.
Egyszer találkozhatnánk hogy elmeséld személyesen az élményeidet.
joe_hartsock Creative Commons License 2010.02.22 0 0 308
Sziasztok!
Én nemrég múltam 17 éves,és szerintem van egy kis baj "jeremiással".
Megállapításom szerint rövid a kantár vagy fék.Nos megszeretném nyiszáltatni,mer' már ugye közeleg a nagy idő,amikor nem csak pisilésre kell használni.De szüleimnek nem tudom egész egyszerűen elmondani,az Ő tudtuk nélkül pedig elég nehéz megoldani a problémát.Nos a kérdés:mit tegyek most,és hova menjek először,ha megoldódott a problematika:urológus,vagy házidokinéni?

A választ előre is köszönöm!
Üdv.:Tamás
aggodoanya Creative Commons License 2008.12.08 0 0 307

VAZEKTÓMIA

Akinek volt már ilyen beavatkozása írna róla pár szót?

Köszönöm!

*Mithrandir* Creative Commons License 2008.08.12 0 0 306
A herén lévő visszértágulat 10 esetből 8x bal oldalon fordul elő, úgy, mint nálad. Nem tudják, mi okozza, valószínűleg örökletes tényezők játszanak szerepet.
Nem tudom, milyen fokú az elváltozás nálad, ha az orvosod műtétet javasolt, mindenképpen hallgass rá. Maga az elváltozás jelentéktelennek tűnhet, főleg akkor, ha nem okoz panaszt, "csak ott van", ezért fontos ismerni, hogy mik lehetnek a következményei a kezeletlen varicokelének ( here-visszértágulatnak).
Azon a területen, ahol visszértágulat van, helyi vérellátási zavar léphet fel ( nem feltétlen mindenkinél, ez függ az elváltozás mértékétől), ezeken a területeken a here hőmérséklete megnő, ami -ha tartósabban fennáll-a spermiumok termelődését gátolja.
A férfi meddőségek nagy részében mutatnak ki here-visszértágulatot....
Maga a műtét a kisebb beavatkozások közé tartozik. Többféleképpen szokták operálni, van nyílt műtét ( kis vágás, lekötik az eret), vannak helyek, ahol laparoszkóposan csinálják meg ( tulajdonképpen egy csövet vezetnek be, amin keresztül végzik a beavatkozást, ilyenkor nincs vágás, csak az a kis nyílás, amin a szkópot bevezetik.) Történhet altatásban és gerinc-érzéstelenítésben is a műtét.
Vannak helyek, ahol egynapos sebészet keretében végzik, máshol a műtétet követő 1-2. napon hazamehet a beteg. A műtét után nem kell szigorúan feküdni, de a fizikai megterheléstől 3-4 hétig tartózkodni kell.( edzéstől is!)
Én a magam részéről a többi urol.műtéthez képest jelentéktelen beavatkozásnak tartom, semmiképpen nem szabad megijedni tőle. Szem előtt kell tartani a lehetséges következményeket, ha nincs kezelve a betegség.
A másik: Te jogilag kiskorú vagy , ezért a beavatkozáshoz mindenképpen szülői beleegyezés is kell.
Akkor igazán korrekt az egész folyamat, ha az orvos spermaképet is vizsgál a műtét előtt, megvizsgálandó, hogy okozott e a varicokele spermakép-változást. Miután Te 18 év alatti vagy, nem biztos, hogy ezt megcsinálják.
Nyugodtan kérdezd az orvosodat, biztosan válaszol minden kérdésedre.
A keresőbe üsd be, hogy varicokele, és ott mindent elolvashatsz...
Előzmény: yeEs (303)
Dream-1 Creative Commons License 2008.08.09 0 0 305
Bizonyára járóbeteg ellátásban csinálják, de egy ideig bizonyára tartózkodnod kell a fizikai dolgoktól, mint pl. az edzés. Ne félj a műtéttől, jobb minél hamarabb túlesni rajta..
Előzmény: yeEs (303)
C H L Creative Commons License 2008.06.10 0 0 304
Szerintem lehet hogy itt kedves emberek vannak de ne tőlük kérdezd meg, mert ki tudja mit válaszolnak és annak melyik része igaz. szerintem ezt valami biztosabb forrásból tudd meg.
yeEs Creative Commons License 2008.03.20 0 0 303
16 éves vagyok már elég régóta van egy viszér(most derült ki) a bal herémen.az orvos műtétet javasolt de én nem nagyon szeretnék kés alá feküdni.Van esetleg más megoldás?Ha nincs akkor valaki le tudná írni ezt a műtétet pontosan hogy milyen?A műtét után meddig kell feküdnöm mikor edzhetek?
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.27 0 0 302
azt mütéttel kéne elkötni?...létezik jóindulatú daganat is,azzal akár eggyütt is lehet élni amíg nagyobbra nem nő...
Előzmény: Törölt nick (300)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.26 0 0 301
Ha az rak es 10 eve megvan, te mar aligha elsz... De azert menj el dokihoz, biztos ami biztos.
Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.26 0 0 300

Itt nem nagyon találsz orvost, legalábbis igazit nem. Inkább hobbydoktorok irkálnak ide, azok is viszonylag ritkán.

A problémád - a leírás alapján megitélve - viszér lehet. Sokat lehet róla olvasni a neten, nézz utána. Még jobb, ha megmutatod urológusnak is, már csak azért is, hogy megnyugtasson és ne az járjon állandóan a fejedben, hogy rákos vagy. Nagyon sok férfinek van ez az elváltozás, nekem is. Én rendszeresen járok rákszürére, de nem csinál vele semmit a doki, azt mondja, nem kell megmüteni.

Üdv. oboás

Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.26 0 0 299
ha van itt orvos kérdezném:
az egyik here(jobb) normálnak tünik a hátterében a here felett érezhetőek erek egy érszerűség(ez gondoloma a mellékhere)
a balnál olyan a here felett mintha egy összegubancolodott érköteg lenne,vagy csomó kiemelkedő kerek dudorokkal(fél dionyi kb).nekem egyértelműen a mellékherének valami betegsége lehet.lassan nő.már megvan vagy 10 éve.vagy több...(most vagyok 25)az iskolában 2001 ben asszem volt egy tájokoztató akkor jöttem rá hogy ez hererák,de azóta utánanéztem és egyértelműen vagy jóindulatú,esetleg rosszindulatú mellékhere daganat,vagy visszér?...
orvoshoz kéne mennem ,de valahogy nincs kedvem feldaraboltatni magam(meg hogy sajnálgassanak),bár ez tudom nem kedv kérdése.meg kiderül ha netán átterjedt a másikra az halálos itélet lenne akármit csinálnak...
nagyszerű amugy van már egy rákos a családban rajtam kívűl(bélrák)..... :-(( ha ez az...
ragof1 Creative Commons License 2004.08.27 0 0 298
mármint ez...
Előzmény: ragof1 (297)
ragof1 Creative Commons License 2004.08.27 0 0 297
Remélhetőleg ennél jobban sikerül!
Előzmény: Xyaen (296)
Xyaen Creative Commons License 2004.08.19 0 0 296
Ma voltam dokinál kontrollon, azt mondta szépen gyógyul úgyhogy nyugodt vagyok, bár még érzékeny és kicsit úgy járok mint aki alól kilopták a hintalovat.
Előzmény: Jóvágású fiú (295)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2004.08.17 -1 0 295
Ha jól értem, teljes körülmetélésed volt! Ne izgulj, egy páran már átestünk ezen, nézd meg a korulmetel.uw.hu lapot!
Előzmény: Xyaen (293)
slugamano Creative Commons License 2004.08.16 -1 0 294
Nem lett volna egyszerűbb levágatni?
Előzmény: Xyaen (293)
Xyaen Creative Commons License 2004.08.12 -1 0 293
Engem ma "metszettek meg", hát, asszem hasonló volt a (226)-ban írtakhoz, csak nekem nem begyulladva volt csak nagyon érzékeny és nekem teljeset csináltak. A műtét maga egy rémálom volt, eléggé fájt. Kértem utána gézt az alsóba, ami valamennyit védett is, de lemenni a lépcsőn egy emeletet az kb. 10 perc volt. Ha a makk hozzáért az alsóhoz akkor 1 percrig nem mertem továbbmenni. Nem is tudtam volna hazamenni de egy barátom elvitt hál' Istennek, bár beszállni a kocsiba az 5 perc volt. Otthon be az ágyba pihenni kicsit, aludni nem mertem, aránylag jól is ment, amíg fel nem keltem, ekkor vettem észre hogy a géz frankón ráragadt a makkra. Hát leszedtem, de egyrészt legrosszabb ellenségemnek sem kívánom azt az érzést, másrészt kicsit vérzett is és hajszál híján el is ájultam, be tudtam még botorkálni és leültem a ventillátor elé. Maga a seb kicsit fáj csak mondjuk vettem be Algopirynt. Dél körül volt a műtét és az első pisi még nem volt meg és nem nagyon merek elaludni addig (utána sem), mondjuk alig ittam valamit szomjas is vagyok mint állat. Ennek ellenére nem bánom hogy megcsináltattam, csak az első hét teljen el gyorsan.
drasko Creative Commons License 2004.08.09 0 0 292
Nekem vagy 7 évvel ezelőtt volt. Kb 8-9 cmes vágás-hegem van a has alsó (lágyék) részen. Egyébként abból a szempontból rutinműtét, hogy állítólag elég gyakori (amikor én bent feküdtem egy énekes volt az egyik szobatársam, ő is emiatt; azóta eltűnt az együttesével a süllyesztőben..). Én a Korányiban voltam, mert oda tartozom, azt nem tudom hogy magánklinikán hogy megy. Asszem 4-5 napig benn is voltam. 1ébként írhatsz a címemre is, hogy ne kelljen mindenkit ezzel untatni.
Előzmény: tt65 (291)
tt65 Creative Commons License 2004.08.08 0 0 291

és Drasko!

Gyermeknemzési problémáról nem tudok, éppen egy hónapja lettem apa.

Az érdekel, hogy milyen beavatkozással jár a dolog (egyáltalan miképp gyógyítható kezelhető), illetve egyáltalan mi jöhet szóba, mivel jár, és érdemes e valami spec. kórházat keresni, vagy rutin dolog?

Előzmény: kitalalt nev (290)
kitalalt nev Creative Commons License 2004.08.07 0 0 290
Nem fognak hozzányúlni...ahhoz, sem azokhoz! :-) Nyugi.
Lágyékban ejtenek egy kis vágást és úgy távolítják el azt a visszeret. Nem is altatnak, csak gerinctáji érzéstelenítés van. Az egészben a legrosszabb a műtét utáni pár óra, amikor érzéketlen vagy és esetleg bepisilsz.

Gyereknemzési problémák?
Előzmény: tt65 (288)
drasko Creative Commons License 2004.08.05 0 0 289
Nekem volt szerencsém hozzá. Mire vagy kiváncsi?
Előzmény: tt65 (288)
tt65 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 288

Hasonló, de más. Here visszér tágulat. Mond ez nektek valamit?

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 1 287
Ma nekem is átvágták az un fitymakantárt. Már többször berepedt és ráuntam, megcsináltattam. Remélem ezután minden ok lesz. Egész jól néz ki így eltekintve a varratoktól. A körülmetélés szerintem azért egy kicsit durva.
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 286
Ma nekem is átvágták az un fitymakantárt. Már többször berepedt és ráuntam, megcsináltattam. Remélem ezután minden ok lesz. Egész jól néz ki így eltekintve a varratoktól.
Jóvágású fiú Creative Commons License 2001.07.31 -1 0 285
A honlap címe helyesen:

korulmetelve.freeweb.hu

Előzmény: Jóvágású fiú (282)
HotPec Creative Commons License 2001.07.19 0 0 284
Kedves AttilaS28

más a herélés, és más a körülmetélés!!

Csab

Előzmény: AttilaS28 (283)
AttilaS28 Creative Commons License 2001.07.16 0 1 283
haaaat,inkabb talan ne piszkaljuk azt....
ha nem kene a fityma valamire,akkor nem növesztette volna ra a termeszet.
egyszer tevedtem ra veletlenül egy hereltekröl szolo oldalra,haaat,2 napig nem aludtam rendesen...
erröl ennyit.
Attila
Előzmény: Jóvágású fiú (282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!