Keresés

Részletes keresés

SvinGergely Creative Commons License 2003.03.26 0 0 5
No itt is akkor, hello kedves jóemberek...
jól lesüllyedt topikot hoznék fel :o) szóval mindenképpen be/meg akarom szerezni az "XCOM: Apocalypse" nevű játékot. Minden megoldás érdekel: eredeti-írott, pénzért-ingyen, teljes-rippelt, csak legyen. Aki tud, légyszi segítsen!!!
Előre is köszi.
Psilon2 Creative Commons License 2000.11.07 0 0 4
Haliho!

Itt az Apocalypse szakerto. ;-)

Na sorjaban:

Gali:

Itt van, hogy milyen uj jarmuveid lehetnek, es mit kell kikutatni elotte:
Dimension Probe - Energy Source & Control System & Propulsion System
Bio Transport - Dimension Probe & UFO Type 3
Explorer - Biotrans & UFO Type 5
Retaliator - Explorer & UFO Type 6
Annihilator - Retaliator & UFO Type 9
(Tehat ha nem lossz le 3-as tipusu UFO-t nincs az az isten, hogy katonakat
tudj atkuldeni az idegen dimenzioba. Ja es egy ido utan nem jon belole.
A legvegen csak 10-e, 9-es es 8-as jon. Ugyhogy lehet az elejen igyekezni :-D )

Valamint HJE a kovetkezokenek is meg kell lenni:
Advanced Biolab
The Alien Genetic Structure
The Alien Life Cycle
The Real Alien Threat

Ezek + Dimension Probe utan lehet kutatni az Alien Dimensiont majd az Alien Building-eket.
Advanced Lab-ok kellenek hozza.

Stocker:

Ha meg megvan a "hibas" verziod, lehet, hogy tudok rajta segiteni. (Hianyzik nehany file)

Ja megvalami, csak impossible fokozatban erdemes jatszani! :->

Stocker Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3
Nagyon szeretem az XCOM sorozatot, de az Apocalypse-et nem tudtam végigjátszani, mert az első "túloldali" küldetésnél lefagyott, akárhányszor is próbáltam.
Azóta is vadászok egy ép példányt. Ha tudjátok esetleg, honnan lehetne kikölcsönözni, megköszönném.

SD

Hokunda Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2
Igaz en meg nem jatszottam ezzel a jatekkal, de ha jol emlekszem letoltottem egy jatekleirast a www.gamespot.com cimrol. Probald meg hatha segit.
Gali Creative Commons License 1999.10.07 0 0 1
Koszi Bigfoot !
Majd akkor probálkozom tovább .
Mert az elozoekben nekem is sikerült így végigvinni ,de most sehogy nem akar kimozdulni ebbol az állapotból hiába kepdosom az éloket nem találnak semmit amit ki lehetne fejleszteni...
Esetleg a túloldalról annyit hogy átjutottam és bementem egy épületbe egy PROBE -al aztán mikor visszahoztam azt írta hogy majd a tudósaim kitalálják az épület gyenge pontját de semmi fejlesztenivaló nincs ...lehet hogy valami bug ?
Na mindegy próbálkozok még :)
bigfoot Creative Commons License 1999.10.06 0 0 0
Nos, mint az elozo ket verzioban is a legfontosabb az volt, hogy epen elfogj urhajokat. Ez azert volt fontos, mert az ujabb technikai cuccokat innen szerezted meg, illetve a roluk szolo fontos infokat! Szoval azt tanacsolom, hogy minel tobb ep urhajot es minel tobb ELO idegent szedjel ossze. Az utobbi talan meg fontosabb mint az ep urhajo. Talan ebben a jatekban nem is tudnak megsemmisulni az urhajok, erre mar nem emlekszem. Ha ez igy lenne, akkor az elo idegenek elfogasaval foglalkozz, sok embert fogsz veszteni, de megeri. En ott fejeztem be, hogy feljutottam hozzajuk es nekialltam rombolni :). Kivancsi vagyok a jatek vegere, ugyhogy szurkolok!
Előzmény: Gali (-)
Gali Creative Commons License 1999.10.06 0 0 topiknyitó
Hello !

Tudna nekem valaki segíteni a topicban említett gameban mert elakadtam .
Mar minden fejlesztesem kesz van a Probal át is tudok menni de ennél tovább nem akar menni a game . Mindíg jönnek alienek kinyírom oket vagy élve fogom el de semmi más elorelépés nincs...
Nincs valakinek ötlete ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!