Keresés

Részletes keresés

Ariel Creative Commons License 1999.10.05 0 0 7
Trebitsch!

addig meg eljenek zsiroskenyeren a pejdagogusok meg a eü. dolgozok...

Előzmény: Trebitsch (4)
zoerg Creative Commons License 1999.10.05 0 0 6
Kedves egybegyultek!

Dr. Kisgazda dicsérheti magát, es az otleteit. Szolasszabadsag van. Becsulom benne, hogy ennyi emberrel el tudja hitetni, hogy tudja, mit csinal. Azt is megertem, ha megprobal politikai toket kovacsolni meg a semmibol is. De ne feledjuk, hogy aki nemzeti Viktorunk koltsegveteseben rejtett penzekre bukkan, az kifelejtett valamit.
Gondolok itt arra a 400 milliardosra tervezett koltsegvetesi hianyra, ami iden 1000 milliard felett van, es ami csak ugy tarthato, ha eleve eldugdosunk ilyen kis 160 milliardos teteleket. Ha most pont ebbol az aranytartalekbol etetjuk az amugy teljesen letjogosult(!?) focistainkat, akkor hamarabb kiborul a bili, mint azt barki szeretne.
Ez is csak egy ujabb eroproba. A Legfobb Kisgazda bizonyara tudataban van annak, hogy nem kap semmit. Csak o meg nem akar nyugdijba vonulni (sajnos), es barmily viccesen hangzik, szerintem hisz abban, hogy megnyerheti a kovetkezo valasztasokat.
Jo kisgazda holtig kampanyol.
Kedves egeszsegunkre.

Tisztelettel fentnevezett

Sorry az ekezetekert...

Előzmény: HAME (5)
HAME Creative Commons License 1999.10.04 0 0 5
Mea culpa, dír don Trebitsch, mea maxima culpa!

Én csak az utolsó tíz percet láttam...:)

Előzmény: Trebitsch (4)
Trebitsch Creative Commons License 1999.10.04 0 0 4
dír HAME,

azért egy érdekeset mondott szerintem a monnyonledr, dír HAME.
A 413 milliárdjáról faggatta a Betlen; mondott mindenfélét, de azt is, hogy szerintem 2002-ben felvesznek bennünket az EU-ba (ebben vagy igaza van, vagy nem), de abban van valami, hogy ott kvótarencer van a mezőgazdaságra. Azt mondta, hogy azt a belépést megelőző 3 év termeléséből számítják ki valahogyan.
Ergo pénzt kell nyomni a mezőgazdaságba, és fel kell pumpálni a hátralévő két évben, ha jót akarunk.

Előzmény: HAME (3)
HAME Creative Commons License 1999.10.04 0 0 3
Mondani nem mondott semmit. De azt végigmondta.
Ugyan nem nagyon akarták hagyni, merthogy állítólag lejárt a műsoridő. De Jóska bát nem olyan fából faragták. Zene ide, zene oda, ő biza csak elmondta. Azt, hogy micsoda eredmény: amikor átvette a Fradit akkor is 9. volt meg most is.
Előzmény: jeges (2)
jeges Creative Commons License 1999.10.03 0 0 2
Mit mondott? És egyáltalán,Betlen hagyta végigmondani ?
Előzmény: Bacci (-)
nurej Creative Commons License 1999.10.03 0 0 1
Van onbizalma, az mar biztos...

Nem szokta ugy elveszteni, mint pl mostanaban Demszky mester.

Bacci Creative Commons License 1999.10.03 0 0 topiknyitó
Tudjuk, milyen "illata" van az öndicséretnek...
Titeket is irritálnak az olyan megnyilatkozások, mint amilyet pl. Torgyán dr. FVM miniszter dobott be a ma esti Hétben (bocsánat, 7 óra vagy mi)?
Várom a hozzászólásokat, minden oldalról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!