Keresés

Részletes keresés

EszterEszter509 Creative Commons License 2024.03.24 0 0 241

Szeretem az ilyen hasznos oldalakat, főleg, hogyha nem vagyok biztos a dolgomban. Én az arscorporis honlapján is szoktam ilyen cikkek után kutatni.

Előzmény: lujo211000000 (240)
lujo211000000 Creative Commons License 2022.09.14 0 0 240

Biztosan előfordult már veletek, hogy személyre szabott ellátást szeretnétek de nem tudjátok megfoglmazni, hogy pontosan mik az igényeitek. Ebben az egészségügyi marketing stratégiáról szóló cikkben, amely ugyan orvosoknak szól, de le van írva minden olyan szempont amiből miért ne meríthetnénk ikhletet mi páciensek is. 

marymannig Creative Commons License 2020.11.26 0 0 235

Mellnagyobbítás tabletta - breastfast.com Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak. 

Elizabet95 Creative Commons License 2020.05.21 0 0 230

Sziasztok! Én Dr. László Zsoltnál csináltattam a melleimet és nagyon meg vagyok elégedve a munkájával. Szívből ajánlom mindenkinek.  https://szeptest.com/mellplasztika

Adelaideee Creative Commons License 2020.05.05 0 0 229

Sziasztok csajok! Tudom hogy itt sokan nagyon profi módon beleásták már magukat réges-régen ebbe a témába, még a műtétjük előtt.. én sajnos nagyon kezdő vagyok még ebben, sőt.. nem is ez volt az első célom.. szóval szeretnék hallani érveket ellnérveket hogy milyen implantátumot célszerű választani? Érdekelne pl a formáját tekintve illetve a minősége is..

Bianca2 Creative Commons License 2019.08.06 0 0 226

Szia,a Lyme6 en voltam:))Olvasd el a tobbi kommentemet,oda irtam hogy kihez tudsz fordulni.Sok sikert rs orulok hogy Te is kiveteted.szia

Előzmény: Gabi0188 (219)
Bianca2 Creative Commons License 2019.08.05 0 0 225

Szia,Urszan Albertet ajanlanam

Előzmény: Gabi0188 (218)
Bianca2 Creative Commons License 2019.08.05 0 0 224

Szia.Sajnalom hogy Te is igy jartal...hol teszed ha kiveteted..en nem mindhatom meg hogy ki vette ki,mert nekem ugyanaz vette ki aki betette..ingyen..ugyanis a tunetek miatt soha hozzam se nyult volna,mert errol senki sem beszel Viszont torz volt a mellem.Az egyik szilikon font ragadt.Tul kicsi zsebet alakitott ki es font akadt..ettol szembol es oldalrol iszonyatos volt.Hiaba nyomtam nem ment le.Amugy en ahogy berakattam,masnap mar kettoslatas,szedules...stb...a nyakam iszinyat fajt..fertozesek,stb...amikor kivette,ra ket hetig meg szarul voltam,aztan egyre jobban..sajnos a szemem rament...mivel fertozeseket kaptam,es gyulladasokat sok antibiotikumot szedtem,azzal meg napon voltam:(((leszakadt felig az uvegtest a szememben..eleg homalyosan latok,de mar megszoktam.Viszont szuperul vagyok,ujra futok stb...de ha kiveszil,csakis teljes tokkal egyutt.Mutet elott meg probalt rabeszelni hogy a fele tokot bent hagyja..mondtam Kizart!!!leszarom.ha nem.marad mellszovetem!!De maradt es tok szep a mellem!!!Akit ajanlani tudok,az Urszan Albert..egy lany kert tolem segitseget multkor es en hozza iranyitottam.O kiszedi az egeszet ha Te ezt kered.szia es sok sikert!!!

Előzmény: jeep11 (214)
kiskecske67 Creative Commons License 2019.08.01 0 0 223
Sziasztok! Ha van itt valaki, akinek saját zsírral töltötték fel a mellét, az kérem írja meg a tapasztalatait! Köszi!
Melinda Király Eszteróné Creative Commons License 2019.05.20 0 0 222

Sziasztok! Máj 17én műtöttek,felvarrással és implantátummal. Azóta fel vagyok puffadva.. ez volt valakinek? Nehezen viselem. Izom és mirigy alatt is van. 38éves vagyok. 3gyerekem van.. 

Nink Creative Commons License 2019.04.30 0 0 221

Szia! Hogy sikerült a műtéted Dr Kővári Péternél ? Írnàl ròla Privátban ? Előre is köszönöm ! 

Előzmény: Aligirl93 (209)
Gabi0188 Creative Commons License 2019.04.30 0 0 220

Szia, sikerült megfelelő orvost találnod? légyszives ird meg ha sikerült . 

Előzmény: jeep11 (214)
Gabi0188 Creative Commons License 2019.04.29 0 0 219

Szia, szeretném megkérdezni hogy mire jutottál, sikerült valakivel kivetetned? Szeretném kivetetni az implantomat, rengeteg tünetem van ami az implanttól van. Tudsz valakit aki az angol protokoll szerint venné ki?

Előzmény: Lyme6 (188)
Gabi0188 Creative Commons License 2019.04.29 0 0 218

Szia, hasonló gondokkal küzdök, hogy kivel vetessem ki az implantomat,légyszíves irj hogy kivel vetettedki. Köszönöm.

Előzmény: Angéla Kalmár (206)
jeep11 Creative Commons License 2019.03.12 0 0 214

Szia Angéla Kalmár. Köszönöm, hogy írtál erre a fórumra, és örülök, hogy rátaláltam, és segítségeddel megtaláltam a Breast implants illness weboldalt. Rengeteg hasznos információhoz jutottam és már tudom, az sem mindegy, hogyan történik az implantátum eltávolítása. Nekem 2013 óta van mellimplantátumom, és a problémáim már, rögtön az elején elindultak, segítséget senkitől sem kaptam, mindenki engem hibáztatott a "betegségeimért".  Most már 100 százalékig biztos vagyok abban, hogy kivetetem az implantátumot, jelenleg egy jó orvost keresek, akire rá tudom magam bízni, és úgy veszi ki, ahogy az említett lapon olvasható. Te kivel vetetted ki? Tudsz ajánlani valakit Magyarországon? Őszintén szólva megfordult a fejemben, hogy külföldre megyek kidobatni.

Hogy vagy azóta?

Előzmény: Angéla Kalmár (204)
Hannah83 Creative Commons License 2018.07.04 0 0 212

Szia. Nekem 2 hete volt mellmutetem. Szerintem az orvostol fugg hogy milyen gyors a felepules mutet utan. Nekem az orvos csak annyit tiltott meg hogy ne emeljek 3 kg nal tobbet par hettel...el sem hiszem hogy szinte fajdalommentesen megusztam pedig sokmindent osszeolvastam a neten hogy ezt nem szabad azt nem szabad...mar masnap zuhanyoznom kellett aztan a vagasnal ereztem fajdalmat ami napi 1 panadollal turheto volt!!! Az en velemenyem minden a dr tol fugg...3 napra mutet utan takaritottam foztem stb...

Előzmény: Aligirl93 (209)
xxsxx1003 Creative Commons License 2018.07.03 0 0 211

Sziasztok!

 

dr Levay Bernadettrol irnatok legyszi sajat tapasztalatot, velemenyt?

 

Köszi!

manócica123 Creative Commons License 2018.07.02 0 0 210

Én dr. Rusz ZOltánnál voltam konzultáción, de én inkább a csepp alakút választottam. 

Előzmény: Aligirl93 (209)
Aligirl93 Creative Commons License 2018.07.02 0 0 209

Sziasztok csajszik! 

Én is műtét előtt állok nagy izgalommal várom már😊

szerintetek hány  hét után tudok újra munkába állni? Le írnátok a saját tapasztalatokat? 

( nem irodai munkát végzek) Egyébként nekem Győrben lesz a műtétem Dr Kőváry Péternél 295 magas profilú kerek implit ajánlott 🤩

Angéla Kalmár Creative Commons License 2018.06.17 -3 1 208

Ah bocs..tenyleg..van benned:))meg nincs bajod de lesz...sajnos.Meghozza sokretegu...de legyen az utolso szo a tied:)))en mar jol vagyok...ha kell segitseg a jovoben irj ram batran!!nezegesd a face csoportot..csakhogy tudd mit arulsz...puszillak draga es tovabbi csodas napot!!

Előzmény: _chillout_ (207)
_chillout_ Creative Commons License 2018.06.17 0 0 207

1. Nem írtam, hogy kamuzol

2. Ahogy írtam korábban, VAN bennem szilikon

3. Én is nő vagyok.

 

Nyugodj le, szedd össze magad.

Előzmény: Angéla Kalmár (206)
Angéla Kalmár Creative Commons License 2018.06.17 -3 1 206

Nem orditozom.Csak volt egy forum ahova foltettem egy kerdest rs Te aki nem ismersz,nem tudod mi zajlott bennem,nem lattad a plasztika utan tortent valtozast rajtam,Te kijelentetted hogy kamu es tuti nem attol szenvedek.Mire fol??Te akibe. Meg soha nem volt es nem is lesz szilikon,honnan tudod mi nok mit erzunk,mi bajunk lett stb...semmit sem tudsz..semmit...ha egy Algopirinnek lehetnek mellekhatasai,akkor egy felig izom ala behelyezett szilikonnak amiben 40fele karos anyag van,annak is lehet mellekhatasa.Ami rendben is van.Vallalja az akivel elolvastatjak,figyelmeztetetik!!!!De mi ket senki sem figyelmeztetett!!!!Elobb utobb vehe lesz ennek a szilikonnak rs jon az ossejt beultetes es akkorara noveljuk a mellunket amilyenre akarjuk.Tobbet nem irok nyugi,de nehogy mar Te megmond hogy tobb mint 40ezer no hazudik...vicc:)))

Előzmény: _chillout_ (205)
_chillout_ Creative Commons License 2018.06.16 0 0 205

Nagyszerű. Meggyógyultál. Én egy porszem vagyok. Akkor miért ordítozol itt velem? Simán csak ignorálj. Miért érzed fontosnak, hogy egy kis porszemet meggyőzzél? Örülök, hogy meggyógyultál!

Előzmény: Angéla Kalmár (204)
Angéla Kalmár Creative Commons License 2018.06.16 -3 2 204

Ezt a csoportot minden nonek meg kene neznie:Breast Implant Illnes amd Healing by Nicol.A facebookon alapitotta ezt a csoprtot.44ezer no csatlakozott akinek a szilikon miatt mellekhatasaik lettek.44ezer no akarja kivetetni vagy mar kivetette.Ezek nem Google pletykak mint a tied a Doktornorol...ezek Ver Hus emberek!!!!!Nincs mar bennem a ket meregzsak szilikon es azota ujra elek!!!!!A kpzerzetem a szemem az izuleteim a szedules a fertozesek!!!!vege!!!ugyhogy te itt egy porszem vagy es az is maradsz mert a 44ezer no elfuj teged meg a mrtegzsakjaidat.Na szevasz

Előzmény: _chillout_ (203)
_chillout_ Creative Commons License 2018.05.25 0 0 203
Előzmény: Angéla Kalmár (202)
Angéla Kalmár Creative Commons License 2018.05.25 -3 1 202

Előzmény: _chillout_ (201)
_chillout_ Creative Commons License 2018.05.21 0 0 201

:-)))

1. Külföldön élek

2. Az implantátumok a munkámnak csak kis részét képezik, ha eltűnne a szilikon implant, nem maradnék munka nélkül

3. Bennem is van szilikon 4 éve, ugyan nem szépészeti, hanem eü célból, és semmi bajom, jé ;-)

Előzmény: Angéla Kalmár (199)
Angéla Kalmár Creative Commons License 2018.05.18 -3 2 200

Amerikaban 10 orvosbol 5 tagad 5 beismeri hogy veszelyes az implant.Itthon 10bol 10 tagad..jellemzo..csoro orszag...enni inni kell..en megertelek..de azert en megszabadulok a meregzsakjaimtol:))Amugy neked is voltak cicik:))merthogy annyira jol tudod hogy a tobb ezer no akinek.ilyen tunete volt axok kamuztak.Nyilvan ha ezt tudom nem rakatom be..nyilvan..viszont te meg tanulj...mert amit Te jonak gondolsz az embereket nyomorit meg..Puszi szep napot

Előzmény: TamásD (197)
Angéla Kalmár Creative Commons License 2018.05.18 -3 1 199

Okos ertelmes ber lehetsz csak Kocka..a tenyeket nem tudod elnyomni es teljesen egyertelmu hogy te es Tamas miert veditek ezt az i.plantatumot ennyire:))))olyan butuska vagy:))meg ide is kiirod hogy Te ezzel foglalkozol:))nyilvan ebbol eszel iszol es nyilvan hallani sem.akarsz ilyemekrol mert ha kiderulne az igazsag lehet uj munka utam kene nezned..a Tamasert kar...okos ember kepzi magat..nem elnyomja a valosagot..Tobbet nem.irok..Kulfoldon le vannak dobbenve hogy betesznek implantot egy egyszeru vervetel utan..kint pajzsmirigy cd30 mthfr rs stb vervetel.utan dontik el hogy beteszik vagy sem..ugyanis ezeknek.a rossz eredmenye okozza a kapszukaris tokot..de nem.magyarazok neked mert nalad sotetseg van

Puszi es tovabbi szep napot Okoskam

Előzmény: _chillout_ (198)
_chillout_ Creative Commons License 2018.05.14 -1 0 198

"Fogalmad sincs semmirol!!De varj csak!!A googlebol nezted ki hogy nincs bizonyitott osszefugges a mellimplantatumok es a betegsegek.kozott??:)))Nahat!!!Az a sok butasag a netrol!!"

 

Nem a neten olvastam. Ez a szakmám. Orvosi eszközök, többek közt implantátumok minőségéért felelek. Emberedre akadtál, Butuskám.

Előzmény: Angéla Kalmár (196)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!