Keresés

Részletes keresés

Jake Maroc Creative Commons License 1999.10.06 0 0 99
Kár ezzel a Zombi-val vitatkozni.
Vagy nem érti amit írsz, vagy nem is akarja érteni.
BOB Creative Commons License 1999.10.06 0 0 98
Tisztelt zsombi!

1. Lásd is a TV-t, ne csak nézd! Nem ezt mondta. Éppenhogy azt mondta, hogy:

a.) Az Úttörőszövetség önálló jogi személy, önálló gazdálkodással, önálló könyveléssel, stb.
b.) Az Úttörőszövetség együttműködési megállapodást kötött a Fiatal Baloldallal.
c.) Az Úttörőszövetség kiemelten közhasznú szervezet, következésképp példuál az éves mérlegét az országos sajtó útján is nyilvánosságra kell hoznia.
d.) Ebből kifolyólag a Fiatal Baloldalnak az égvilágon semmi köze nincs Csillebérchez, és nem is lesz.

Az egykor volt BIT semmilyen társult szervezeteknek nem volt gyűjtőhelye. Tagszervezetei voltak (szintén jórészt önálló jogi személyek), társult szervezetei nem. Ez most új forma a szervezet életében.

Ha mutatsz majd nekem egy bírósági végzést, amelyben szó van egyesülésről (ugyanis az belekerül a végzésbe), szólj nekem. Sok sikert!

|BoB|

Előzmény: zsombi (88)
Rsüni Creative Commons License 1999.10.06 0 0 96

Nem nyilatkozom.

Előzmény: Törölt nick (95)
Rsüni Creative Commons License 1999.10.06 0 0 94

Tengermély 10teletem Pici53!

Az nem baj, ha valaki építkezik.

Előzmény: Törölt nick (93)
Rsüni Creative Commons License 1999.10.06 0 0 92

A dolgok állását elnézve a Gábor nem sokáig tesz még bármit, amit tehetne, de szvsz egy két dolgot még el fog tenni, amihez hozzájut, de ez most itt off.

Előzmény: alfalfa58 (91)
alfalfa58 Creative Commons License 1999.10.06 0 0 91
Na ne... Demszky oda teszi a Nemzetit?!

:-)

Előzmény: Rsüni (90)
Rsüni Creative Commons License 1999.10.06 0 0 90

Ki fogad velem az új grafikus kártyámba, hogy egy éven belül elkezdődik Csillebércen az építkezés?

zsombi Creative Commons License 1999.10.06 0 0 89
Pásztörperc!

A BIT a harácsolt vagyont birtokló úttötőkkel egyesült. Ez itt a gond.

Az úttörők szerinted is politikamentes szervezet, vagy ez csak véletlenül került bele az alapító okiratukba?

zsombi Creative Commons License 1999.10.06 0 0 88
T. BOB!

Lehet, hogy eddig semmi köze nem volt Csillebérchez, de mostmár van. Tudod, az úttörők kapcsán. Hogy egyesültek a MÚSZ-szal. (És most ne gyere nekem azzal a szöveggel, hogy nem egyesültek csak társulásról van szó, mert a főnököd nem ezt mondta a tv-ben.)
Egyébként érdekelne, hogy az egykor volt Baloldali Ifjúsági Társulás mely társult szervezeteknek volt a gyüjtőhelye. És ezek a társult tagok milyen autonómiával rendelkeztek.

Izgatottan várom válaszod: Zsombi

Pásztörperc Creative Commons License 1999.10.06 0 0 87
Kedves zsombi!

Miért és mivel akarod a BIT-et fedni? Az, hogy miért nem lehet, az világos, lévén nem természetes, hanem jogi személy. De mi köze ehhez Marocnak, a harácsnak vagy Csillebércnek??

Előzmény: zsombi (81)
BOB Creative Commons License 1999.10.06 0 0 86
Kedves Zsombi!

Te nem ebben a világban élsz. A BIT-nek soha semmi köze nem volt Csillebérchez. Ha ezzel ellentétes adat kerülne a birtokodb, kérlek rakd azt fel ide, ígérem, megkövetlek.

Előzmény: zsombi (81)
zsombi Creative Commons License 1999.10.06 0 0 85
Jake Maroc
válasz erre | adatok | e-mail 1999-10-03 21:43:10 (60)

Szerintem ezeknek Rogán féléknek az fáj, hogy nem ők harácsolták össze maguknak Csillebércet.

Talán ennyi elég is.

Jake Maroc Creative Commons License 1999.10.05 0 0 84
Kedves Zsombi !

Agyilag zokni vagy, ha úgy érzed hogy bármit beismertem volna a BI-tel kapcsolatban. Annál is inkább furcsa lenne, mert semmi közöm sem ehhez, sem más politikai szervezethez.
Egyébiránt ezt a topicot idióta politikusok idióta megszólalásainak kifigurázására nyitottam, pártsemlegesen.
Mert - mint tudjuk - a hülyeség pártsemleges.
Szóval a BIT-tel és Csillebérccel kapcsolatos anyázásból legyél szíves kihagyni.

Előzmény: zsombi (81)
RAF Creative Commons License 1999.10.05 0 0 83
Csak a tények kedvéért.

Az ISZM nem egyesült, és nem írt alá semmilyen együttműködési megállapodást a BIT-tel. De a Fiatal baloldallal sem.

Előzmény: MorpheuS (12)
sanca Creative Commons License 1999.10.05 0 0 82
Kedves ZSOMBI!

Ha ott lettél volna 1999 augusztusában Kőszegen az őstörténeti táborban , nem csodálkoznál azon hogy sokan,(főleg bit-közeliek) hogy is értelmezik a vagyonátmentést.
Üdv sanca

Előzmény: zsombi (81)
zsombi Creative Commons License 1999.10.05 0 0 81
Jake Maroc beismerte, hogy a BIT orgazda, hiszen 1989. júniusában átvette az akkor még létező KISZ KB-tól az összeharácsolt(!) csillebérci vagyont.

A BIT fedhetetlenségének bizonygatását célzó hozzászólásokat a továbbiakban Jake Maroc-nak címezzétek!

Petya Creative Commons License 1999.10.05 0 0 80
Kedves nurej!

Hááát, nem tudom ... Kevés információm van a témában, de úgy emlékszem, hogy a zánkai Úttörővárost leginkább a Cserkészszövetség kapta használatba (v. tulajdonba?). Erre utal valami homályos (értsd: régi) híradás arról - még anno Antall idejéből -, hogy a zánkai úttörőmúzeum "relikviáit" kicserélték a magyar cserkészmozgalom emlékeire.

Üdözlettel:

Petya

Előzmény: nurej (69)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.10.04 0 0 79
Kedves Turulmadár!

Természetesen sehol. Igyekeztünk úgy csinálni, hogy kellemes hely legyen. Örülök, hogy szerinted sikerült. A Kultúra fórumban van *Shadowrun rulez! téma.

Előzmény: Turulmadár (78)
Turulmadár Creative Commons License 1999.10.04 0 0 78
Kedves Pásztörperc!

Az Árnyékmagyarország volt a kedvenc szerepjáték-kiadványom, a Bíborhold a kedvenc újságom. Illetve még most is azok, csak már nem játszom. Az MSZP-t hol helyeznéd el Árnyékmagyarországon? ;P

Üdv:
Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Pásztörperc (77)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.10.04 0 0 77
Kedves Turulmadár!

Nem véletlenül. Klikkants adataimra!

Előzmény: Turulmadár (76)
Turulmadár Creative Commons License 1999.10.04 0 0 76
Kedves Pásztörperc!

Asszem ő is ráérzett a probléma lényegére. :)
Megkérdezhetem, hogy nevednek van-e köze bizonyos Árnyékmagyarország c. könyvhöz (csak úgy véletlenül :))?

Üdv:
Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Pásztörperc (75)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.10.04 0 0 75
Kedves Ákos!

Valamikor márciusban írta valaki (sajna, nagyon zöld voltam még és nem jegyeztem meg/fel): "Én tudom, hogy paranoiás vagyok, de sokat javítana az állapotomon, ha nem üldöznének!"

Előzmény: Turulmadár (74)
Turulmadár Creative Commons License 1999.10.04 0 0 74
Kedves Pásztörperc!

Igazad van.
Megártott az Index általános hangulata...
Paranoia. Sosem vagy egyedül. ;)

Üdv:
Ákos a Turulmadár

Előzmény: Pásztörperc (73)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.10.04 0 0 73
Kedves Turulmadár!

Egyáltalán nem kérdeztem ilyesmiket!!
Az jdr volt!
Továbbra is :-) — szerintem nem forgattam ki.

Előzmény: Turulmadár (72)
Turulmadár Creative Commons License 1999.10.04 0 0 72
Kedves Pásztörperc!

=))))
De azért ne forgasd ki a szavaimat, kérlek! Akárkire tehetsz ilyen jellegű megjegyzéseket, de ha semmi valódi hibáját nem tudod felróni neki, akkor inkább ne sértegesd "honnan szalasztották ezt a Rogánt?" és hasonló stílusú kijelentésekkel. Lsd. fikázás. ;)

Üdv:
Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Pásztörperc (70)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.10.04 0 0 71
Hmmm... szóval, álláspont.
Előzmény: Pásztörperc (70)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.10.04 0 0 70
Kedves Ákos!

Úgy vélem, nem vagyok a hozzászólásodban kipécézettek népes csoportjában, így mindössze annyit kérdezek: komolyan gondolod-e, hogy dehonesztáló megjegyzéseket csak arra szabad tenni, akivel rokonszenvezünk? Ha igen, ez az állásont nekem szimpi.

Üdv: Pásztörperc

Előzmény: Turulmadár (67)
nurej Creative Commons License 1999.10.04 0 0 69
>>>A szövetség kapott állami támogatást. Pályázati úton, ugyanannyit (sőt kevesebbet), mint pl. a Cserkésszövetség

1 kérdés: A Cserkészszövetség is kapott a volt úttörő üdülőkből? Ha igen, hol?

Turulmadár Creative Commons License 1999.10.04 0 0 68
Kedves Enmagam!

Elég súlyos stiláris hiba két egymást követő sorban ugyanazt a kifejezést használni (lsd. "dehonesztáló"), legközelebb tán egyszerre kéne megírni az egész szöveget, s közben nem elmenni uzsonnáért, ha már szenilis az ember...

Tiszetelettel:
Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Turulmadár (67)
Turulmadár Creative Commons License 1999.10.04 0 0 67
Kedves Jake Maroc és jdr!

Nem tudom mi a kifogásotok Rogán Antal személye ellen, talán savanyú a szőlő? Nem mindenki lesz 26 éves korára frakcióvezető-helyettes, ez igaz. Mivel Ti nem ismeritek személyesen, én viszont igen, ezért azt hiszem nyugodtan kikérhetem a nevében aljas rágalmaitokat, dehonesztáló megjegyzéseiteket. Ha nem szimaptikus, az egyéni szoc. probléma, de elég undorító emiatt dehonesztáló megjegyzéseket tenni rá.
Reményeim szerint rendszeresen olvashatjátok majd Fidelitas nick alatt a Fidelitas HIVATALOS álláspontját, az én véleményem magánjellegű, de természetesen általában összecseng a szervezetével (legalábbis remélem).

Megértéseteket előre is köszönöm.

Üdv:
Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Jake Maroc (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!