Keresés

Részletes keresés

Joco Creative Commons License 1999.10.02 0 0 3
Danke!!!
Gundark Creative Commons License 1999.10.02 0 0 2
Magam is borultam a dologgal de ime a megoldás: A netről szedd le a crackot. Minden ugyan az mint ami a cdn van, de a netessel megy. :) Hogy miéert azt nem tudom. De nem is érdekel.... :) Krownál megtalálod.
Joco Creative Commons License 1999.10.01 0 0 1
A kernel32.dll a windows sajat file-ja, a nelkul egyebkent meg is halna. Hiba lehet meg az, ami kozben eszembe jutott, hogy magyar a windows, angol a DirectX... Az egyik cimbora gepen ez volt a baj egyszer...
Little John Creative Commons License 1999.10.01 0 0 0
Márpedig addig kérni fogja a CD-t, amíg a felinstallált sshock2.exe-t nem írod felül a törttel.
A kernel32.dll-t mintha a játék telepítené fel, de ebben nem vagyok biztos, elég Windows-saját gyanús a neve. Szóval először telepítsd újra a játékot. Ha ez nem segít, akkor a Windows-t. Mondjuk 98-at, nekem az van, és megy. DirectX6.1. stimmel, a konfigod többi részének nem lehet köze a problémához.

Litlle John

Előzmény: Joco (-)
Joco Creative Commons License 1999.10.01 0 0 topiknyitó
Van egy kis problémám. Nem indul a System Shock II a gépemen. A konfig a következő: BX6-2, Celeron366, 32 Mega SD(egyenlőre), Win95 OSR2 HUN, DirectX 6.1. Felraktam a játékot, és nem indul el, mert a CD-t keresi, ami pedig benn van a meghajtóban. A CD-n van egy crack könyvtár, amiben van egy kb. 2 megás sshock2.exe, de ez sem indul el, mert kernel32.dll hibát jelez. Amúgy az eredeti sshock2.exe az csak kb 200k. Ha valakinek azonos verzió van a CD-ből, kérem segítsen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!